Elon Musk و Grimes خود را تغییر نام کودک - CNET

Elon Musk تغییر نام پسرش ، آن را جف. معاونت/گتی ایماژ Elon Musk و Grimes مجبور به تغییر نام نوزاد خود را پسر

توسط SALAMNEWWS در 5 خرداد 1399
Tesla CEO Elon Musk

Elon Musk تغییر نام پسرش ، آن را جف.

معاونت/گتی ایماژ

Elon Musk و Grimes مجبور به تغییر نام نوزاد خود را پسر از "X Æ یک-12" به "X Æ یک-Xii".

گرایمز نشان داد که تغییر یکشنبه در Instagram. "آیا شما را به تغییر نام کودک به دلیل کالیفرنیا ؟ چه نوزاد جدید به نام?" therealsainti خواسته خود را در یک نظر بر روی عکس نامربوط به نوزاد خود.

گرایمز پاسخ داد و با نام جدید -- "X Æ یک-Xii" -- اما نداد در جزئیات پشت تغییر دهید.

پاسخ به یکی دیگر از نظر Grimes خوشحال به نظر می رسید با نیشگون گرفتن و کشیدن: "اعداد رومی. به نظر می رسد بهتر tbh."

وقتی مشک و Grimes اعلام این خبر از نوزاد جدید خود را متولد اردیبهشت 4, و همچنین نام خود را به "Æ X A-12" برخی با اشاره به این که نام نوزاد را رسمی کالیفرنیا شناسنامه نمی تواند پذیرفته شده به عنوان مدرک معتبر توسط ایالت کالیفرنیا در محل مشک را تسلا ستاد.

کالیفرنیا خانواده قانون وکیل به مجله مردم گفت که دولت اجازه نمی دهد که نمادها و اعداد و یا اعداد رومی در شناسنامه. نام باید حرف از الفبای انگلیسی. خط فاصله مجاز هستند اما "Æ" ممکن است باعث گواهی به رد می شود و پدر و مادر را مجبور به ارسال دوباره آن را.

اما به نظر می رسد "Æ" چسبیده است در اطراف. همانطور که برای تعداد 12 مشک و Grimes ممکن است دور با "دوازدهم" به جای استفاده از اعداد رومی "دوازدهم".

تلفظ احتمالا همان باقی می ماند. مشک نشان داد که چگونه به می گویند نام پسرش در جو روگان پادکست در اوایل این ماه.

"اول از همه من شریک است که بیشتر با نام" مشک گفت: از Grimes. "منظور من آن را فقط X نامه ای ایکس, um و 'Æ' تلفظ, 'خاکستر و سپس یک-12 سهم من." او در ادامه گفت که A-12 ایستاده بود برای "Archangel 12 پیشرو به SR-71, جالبترین هواپیما تا کنون."

با توجه به یک تفسیر است که همه boils پایین به تلفظ آن "سابق خاکستر دوازده." پیشنهاد دیگری است "سابق Aye چشم".

مشک اعلام اخبار جدید پسر آوریل 5 در توییتر و بعد یک عکس از او برگزاری پسر کوچک.

حدس و گمان در معنای کودک نام منحصر به فرد. گرایمز پا در یک روز بعد به توضیح: X ناشناخته "متغیر است." Æ او است "الف املای AI." A-12 "پیشرو به SR-17" -- بعد از تصحیح توسط مشک به SR-71 ظاهرا مورد علاقه زن و شوهر هواپیما.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب