برق امریکا آماده است برای آمدن به خانه با شما - Roadshow

شارژ در خانه بهترین نوع شارژ است.برق آمریکا اتاق را برای شریک شارژ الکتریکی جدید خود را در خانه. برق آمریکا ر

توسط SALAMNEWWS در 21 شهریور 1399
Electrify Home

شارژ در خانه بهترین نوع شارژ است.

برق آمریکا

اتاق را برای شریک شارژ الکتریکی جدید خود را در خانه. برق آمریکا روز پنجشنبه اعلام کرد واحد کسب و کار جدید خود را اختصاص داده شده به شارژ در خانه، مناسب به نام برق خانه. در پی معرفی اولین شارژر سطح 2 مورد حمایت فولک واگن در سال گذشته است.

آینده به احتمال زیاد دارای بسیار بیشتر برای برق خانه, اما در حال حاضر, آن را در فروش شارژر سطح 2 تمرکز, تاسیسات رزرو شارژر خانه را از طریق شریک زندگی خود Qmerit و ارائه خدمات به مشتریان. این شرکت آمار شهرهایی که نشان می دهد ۸۰٪ شارژ خودروهای الکتریکی در خانه رخ می دهد، بنابراین طبیعی است که روی راه حل های خانگی تمرکز کنیم. برق آمریکا ایستگاه های شارژ عمومی در حال حاضر می تواند شما را در سراسر ایالات متحده است.

در حالی که این شرکت همچنان تلاش های خود را در خانه رمپ می کند، قصد دارد تا پایان سال آینده ۸۰۰ ایستگاه شارژ با مجموع ۳۵۰۰ شارژر فردی در دسترس عموم داشته باشد. این درست در زمان خواهد بود، به عنوان تعداد انگشت شماری از خودروسازان بزرگ آماده Mustang Mach-Eبه رول کردن Nissan's Ariya اولین جریان اصلی خود را EVs، از جمله فورد موستانگ ماخ E، آریا نیسان و فولگان واگن ID 4.

...


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن