برقی کادیلاک Lyriq نشان می دهد آن پورت شارژ به عنوان اولین تساوی نزدیک - Roadshow

که دوست داشتنی چرخ طراحی شده است. کادیلاک کادیلاک بسیاری در انتقال آن به جنرال موتورز منجر برق خودرو نام تجار

توسط SALAMNEWWS در 9 مرداد 1399
Cadillac Lyriq teaser

که دوست داشتنی چرخ طراحی شده است.

کادیلاک

کادیلاک بسیاری در انتقال آن به جنرال موتورز منجر برق خودرو نام تجاری ما به ما برای اولین بار طعم و مزه خود را الکتریکی آینده در اوت. 6. در آن تاریخ این کادیلاک Lyriq اولین.

قبل از آن کادیلاک را شماره گیری تا بازی فکری. آن را ارسال شده به توییتر شنبه نشان Lyriq شارژ پورت. گذشته از این درب که پنهان پورت شارژ (و کادیلاک آرم) ما نیز گرفتن یک نگاه اجمالی از EV چرخ. یکی دیگر علاوه بر "جنرال موتورز طراحی نشان" در پایین که به نوعی مرا به یاد جنرال موتورز است "نشان تعالی" از سال به عقب. آن را کوچک کروم GM نشان که نشسته در یک نقطه مشابه در همه وسایل نقلیه از GM مارک های بهتر به لینک آنها را با هم.

گذشته از تیره تیزر از چند هفته به عقب ما واقعا باید بسیار دیگری برای رفتن زمانی که می آید به EV نهایی طراحی شده است. مطمئن شوید که ما طرح اصلی طرح از سال 2019اما ما باید منتظر بمانید و ببینید که چگونه به خوبی که ترجمه به یک تولید محدود SUV.

این بزرگ خواهد بود برای اولین کادیلاک و جنرال موتورز به طور یکسان -- به خصوص پس از به تأخیر انداختن اولین در میان coronavirus بیماری همه گیر. این Lyriq باید اولین EV از خودروساز به سوار شدن در آن جدید BEV3 پلت فرم است که باعث می شود اتاق برای Ultium فن آوری باتری. این فناوری به منظور کمک به بهتر شکار تسلا در آینده باید قادر به 400 مایل محدوده.

چوب در اطراف به دلیل ما به احتمال زیاد چند بازی فکری قبل از بزرگ آشکار یک هفته از امروز.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: کادیلاک CT4-V و CT-5 Blackwing: شنیدن آنها روشن خود را...

3:11tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب