ادمونتون پلیس هشدار vigilante اقدام علیه مرد متهم به تجاوز جنسی 'تحمل نخواهد شد'

دو روز پس از صدور یک هشدار به مردم در مورد یک مرد متهم به آدم ربایی و آزار جنسی یک دختر جوان اخذ با قید وثیقه

توسط SALAMNEWWS در 31 خرداد 1399

دو روز پس از صدور یک هشدار به مردم در مورد یک مرد متهم به آدم ربایی و آزار جنسی یک دختر جوان اخذ با قید وثیقه آزاد شد که پلیس ادمونتون خدمات جدید صادر هشدار دهنده شب جمعه با هدف هر کسی که به دنبال آسیب زدن به انسان است.

"این ادمونتون خدمات پلیس هشدار به مردم در چهارشنبه 17 ژوئن 2020 در رابطه با آزادی آقای وید Stene," پلیس توییتی شب جمعه. "هدف از انتشار این اطلاعات برای فعال کردن شهروندان به مناسب اقدامات پیشگیرانه و نمی شد در نظر گرفته شده برای تشویق هر نوع فشار عمل است.

"ما می خواهم به همه یادآوری این نوع رفتار را تحمل نمی کند. به عنوان یک پلیس خدمات ما در حال تمرکز بر ایمنی و رفاه هر کس در ادمونتون. با تشکر از شما برای درک خود را."

Two days after issuing a warning to the public about a man accused of kidnapping and sexually assaulting a young girl getting released on bail, the Edmonton Police Service issued a new warning Friday night aimed at anyone looking to harm the man.
دو روز پس از صدور یک هشدار به مردم در مورد یک مرد متهم به آدم ربایی و آزار جنسی یک دختر جوان اخذ با قید وثیقه آزاد شد که پلیس ادمونتون خدمات جدید صادر هشدار دهنده شب جمعه با هدف هر کسی که به دنبال آسیب زدن به انسان است. اعتبار: توییتر/@edmontonpolice

Stene هنوز به دیدن او در مورد رفتن به دادگاه. او به اتهام آدم ربایی و تجاوز جنسی در ارتباط با ربودن یک دختر هشت ساله در غرب ادمونتون در ماه مارس است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

روز چهارشنبه پلیس صادر انتشار اخبار و گفت: آنها بر این باورند Stene "شمار قابل توجهی از خطر آسیب به جامعه به خصوص در برابر افراد زیر سن 16" و گفت: آن را وظیفه خود را برای هشدار دادن به مردم است.

خانواده قربانی با صدور بیانیه ای این هفته را به صدای خود را به خشم که Stene می تواند وثیقه و اعضای مک کوئین محله که در آن پلیس گفت: Stene را ساکن ابراز شوک و ترس در مورد توسعه نیز هست.

ادامه مطلب: خانواده از ادمونتون, دختر ربوده شده, تجاوز جنسی خشمگین پس از متهم می شود به قید وثیقه

Stene انتشار همراه با شرایط از جمله این که او باید پوشیدن یک دستبند ردیابی در مچ پا ماندن در خانه و در 24 ساعت شبانه روز و هر گونه سفر های پزشکی یا حقوقی مورد تایید قرار ملاقات خود را با قرار وثیقه سرپرست است و او هر گونه تماس با هر کسی زیر سن 18.

او نیز مجاز به خرید داشتن و یا مصرف الکل و یا عدم تجویز مواد کنترل شده.

در اوایل این هفته, پلیس, حذف رسانه های اجتماعی پست های خود را در مورد هشدار پس از آنها گفت: هشدار منجر به ساخت "افراطی نظرات" در رسانه های اجتماعی.

تام انگل رئیس پلیس کمیته جنایی محاکمه وکلا' Association, گفت که او معتقد است پلیس باید بررسی تمام تهدیدات خشونت آمیز پدید آمده است که در رسانه های اجتماعی پس از آنها صادر شده هشدار داد.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

Stene وکیل علامت اردن گفت: اخبار جهانی این هفته که مشتری خود را است برائت تا زمانی که یک قاضی می گوید در غیر این صورت و اشاره کرد که Stene هیچ سابقه کیفری.

"او نگران و او حق دلیلی برای نگران, چرا که اگر شما را از طریق برخی از پست ها که مردم ساخته اند در ادمونتون Police Service [social media] پست مردم او را تهدید زندگی" اردن گفت.

مرد متهم به آزار جنسی جوان ادمونتون دختر از زندان
مرد متهم به آزار جنسی جوان ادمونتون دختر از زندان

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب