پلیس ادمونتون موضوع هشدار به پس از محکوم مجرم جنسی با قرار وثیقه

یادداشت سردبیر: این داستان در اصل در گفت Poburan متهم شده بود با گفتن تهدید. از آن زمان شده است اصلاح شود به ا

توسط SALAMNEWWS در 28 تیر 1399

یادداشت سردبیر: این داستان در اصل در گفت Poburan متهم شده بود با گفتن تهدید. از آن زمان شده است اصلاح شود به او می گویند او شده است با اتهام جنایی آزار و اذیت. ما تاسف خطا.

پلیس هشدار به Edmontonians روز جمعه پس از یک جنایتکار مجرم جنسی او با قرار وثیقه پس از اتهام جنایی آزار و اذیت.

در انتشار اخبار پلیس گفت: آنها بر این باورند 51 ساله Curtis Poburan "شمار قابل توجهی از خطر آسیب به جامعه به خصوص در برابر کسی که زیر 16 سال سن."

ادامه مطلب: ادمونتون, مرد متهم به تجاوز جنسی از دختر جوان بازگشت به زندان

Poburan شد متهم با جرائم "در بخش 264(1) از جنایی کد کانادا." این بخش اشاره به جنایی آزار و اذیت.

به گفته پلیس این اتهامات ناشی از یک حادثه که دیدم کسی روش "دو ناشناخته پسران در پارک اذیت و آزار آنها و باعث آنها را به منطقی ترس برای ایمنی خود را."

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

اخبار جهانی رسیده به پلیس بپرسید هنگامی که و که در آن این حادثه رخ داده است و زمانی که اتهامات گذاشته شد. پلیس گفت که او "به تازگی به قید وثیقه آزاد شد" و در حال حاضر زندگی در ادمونتون منطقه است.

"Poburan است تشخیص داده پدوفیلیا با سابقه جرائم جنسی علیه کودکان پسر و اقدام به فریب آنها را از پارک ها و مناطق عمومی" پلیس گفت آزادی خود را همراه با یک تعداد از شرایط.

او باید در تایید و اقامت را تغییر دهید که محل اقامت بدون اجازه. او همچنین مجاز به رفتن به پارک های عمومی, شنا مناطق مهدکودک مراکز schoolgrounds یا مراکز جامعه که در آن حضور افراد زیر سن 16 سالگی نیز می تواند انتظار می رود.

پلیس افزود که Poburan نمی تواند کار و یا داوطلب اگر آن را به معنی او می توانست یک موقعیت اعتماد یا اقتدار بیش از یک فرد زیر سن 16. او همچنین مجاز به هر گونه ارتباط با هر کسی زیر سن 16 مگر اینکه او دریافت مجوز برای انجام این کار است.

پلیس گفت: اگر کسی می بیند Poburan نقض هر یک از شرایط خود آنها باید تماس ادمونتون خدمات پلیس در 780-423-4567.

بیشتر بخوانید: پلیس مسئله هشدار به Edmontonians در مورد انتشار "پر خطر" مجرم جنسی

روز جمعه هشدار دهنده مشخص شده سومین بار پلیس را صادر کرد چنین مشورتی به Edmontonians مورد Poburan پس از 2017. تازه ترین هشدار در آمد در ماه گذشته.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de