ادمونتون تجربه سنبله اخیر در جرایم خشونت آمیز : پلیس

پلیس ادمونتون نگرانی در مورد سنبله اخیر در جنایات خشونت آمیز در اطراف شهرستان.به گفته پلیس، جرایم خشونت آمیز د

توسط SALAMNEWWS در 18 مرداد 1399

پلیس ادمونتون نگرانی در مورد سنبله اخیر در جنایات خشونت آمیز در اطراف شهرستان.

به گفته پلیس، جرایم خشونت آمیز در ماه ژوئیه نسبت به میانگین سه ساله ادمونتون ۲۷ درصد افزایش یافت.

-ادامه مطلب: کالبدشکافی پاسخ های قانع کننده ای را در مورد مرگ مشکوک ادمونتون ارائه نمی دهد

پلیس گفت که این در درجه اول با افزایش در حمله های جدی و خشونت آمیز به وجود می آیند. پلیس گفت که در ماه ژوئیه یک سنبله ۸۸ در صد در حمله با سلاح یا ایجاد آسیب های بدن و افزایش ۳۴ درصدی جرایم تجاوزی تشدید شده در ماه ژوئیه نسبت به میانگین سه سال گذشته برای همان ماه وجود داشت.

براد دوکِت گفت در حالی که مشکل است که دلیل افزایش را به آن اشاره کنیم، او این احتمال را که همه گیر COVID-19 تاثیرداشته باشد، حکم نمی کند.

داستان در زیر تبلیغات ادامه دارد

ممکنه عامل کمک کننده ای باشه فقط این واقعیت است که مردم برای مدت طولانی است که در قفس شده اند، و ما قطعا خشونت های خانوادگی بیشتری را می بینیم، آن را در مورد نتیجه COVID آمده است، "Doucette گفت: ".

هشت مورد مرگ مشکوک در ادمونتون از 11 ژوئیه به بعد وجود داشته است، و پنج نفر از آنها به عنوان قتل تایید شده است، به گفته پلیس.

-ادامه مطلب: آدمانتون قتل کارآگاه تحقیق غرب پایان مرگ

در روز پنجشنبه، دو نفر کشته شدند که کارآگاهان قتل اکنون در حال تحقیق هستند. پلیس گفت یکی از این مرگ و میرها در منطقه 166 خیابان و خیابان استون دشت که در آن یک مرد قبل از امدادگر می تواند او را به بیمارستان درگذشت.

در همین حال، مرد دیگری در خانه ای در منطقه 24 خیابان و 108 خیابان پس از اولین پاسخ به صحنه در حدود 4 بعد از شب به صحنه نامیده شد.

پلیس گفت : در حدود 7:45 بعد از ظهر پنجشنبه ، مرد نزدیک زنی که در صندلی مسافر از یک خودرو پارک شده در خیابان 98 و 104 خیابان انتظار می شود، پلیس گفت. مظنون از زن پول خواست و سپس چند بار به او چاقو زد، به گفته محققان.

• یک مرد 20 ساله را به بازداشت و متهم به تجاوز شدید، سرقت و در اختیار داشتن سلاح توهین آمیز است.

داستان در زیر تبلیغات ادامه دارد

-ادامه مطلب: زن متهم به قتل پس از چاقو زدن مرگبار در محله کنزینگتون ادمونتون

Doucette گفت قبل از این هفته، یک قتل کمتر در سال جاری در مقایسه با زمان مشابه در سال 2019 وجود دارد، اما اضافه شده تعداد کل داستان را نمی گوید.

ما چند تا از دست رفته هاي خيلي نزديک با حمله هاي شديد، چاقو زدن، اون نوع چيزها، جايي که مردم توجه پزشکي شون رو به سرعت به دست اومده و موفق به زنده موندن شده اند... برخی با آسیب های ناتوان کننده اما آنها جان سالم به در برد، او گفت:

بنابراین در حالی که میزان قتل نسبتا ً ثابت مانده است، حمله ها و آسیب های شدید واقعی بسیار بالا است."

doucette گفت منابع از دیگر واحدهای تحقیق منتقل شده اند برای کمک به افزایش جرایم خشونت آمیز.

...

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن