Dylan McDermott, حال, قدیمی, لباس زیر ساخته شده برای نقش خود در Netflix بکشد نشان می دهد هالیوود - CNET

Dylan McDermott نقش یک دلال محبت تهیه کننده و بازیگر در Netflix بکشد سری تلفن های موبایل. مایک Pont وقتی که م

توسط SALAMNEWWS در 30 خرداد 1399
dylan mcdermottt

Dylan McDermott نقش یک دلال محبت تهیه کننده و بازیگر در Netflix بکشد سری تلفن های موبایل.

مایک Pont

وقتی که می آید به, بازیگران, Dylan McDermott طولانی و متنوع حرفه ای چیزی است که از یک نادر بودن. او با موفقیت کار می کرد و در فیلم هایی مانند Steel Magnolias, سرزمین عجایب و Perks of Being a Wallflower. در اواخر دهه 90 و اوایل دهه 2000 زمانی که شبکه تلویزیونی بود در کاهش این او ستاره دار در بسیار محبوب ABC نشان دادن عمل است. و اخیرا او در بر داشت خود را شیار اقدام نشان می دهد در Netflix بکشد مانند داستان وحشت آمریکایی و سیاستمدار.

بنابراین جای تعجب نیست برای دیدن او را به تصویر بکشد دلال محبت-تهیه کننده-بازیگر در Netflix بکشد نشان می دهد هالیوود. در یک مصاحبه با CNET جدید پادکست من خیلی وسواس McDermott توضیح مفهوم پشت جدید نشان می دهد.

"و کل مراکز نشان می دهد در اطراف هالیوود از این رو عنوان" McDermott می گوید. "این واقعا یک بازنگری داستان هالیوود در 1940s. اگر چه زنان, مردم, از, رنگ, همجنس باز, درمان شدند به همان اندازه است."

هالیوود reunites McDermott با رایان مورفی, تهیه کننده و خالق پشت American Horror Story و سیاستمدار. McDermott توصیف مورفی به عنوان یک نابغه و می گوید که کلید خود را به ادامه همکاری اعتماد است.

جزئیات: CNET هالیوود نقد و بررسی: جذاب Netflix سریال رویاهای تا جایگزین تاریخ سینما

مصاحبه من با McDermott ثبت شد در آغاز ماه آوریل است. در این بحث می کنیم که چگونه او آماده برای نقش خود در هالیوود که شامل داشتن لباس مخصوص ساخته شده برای شخصیت خود را. امی نامزد دریافت جایزه بازیگر همچنین درباره مادرش نمایشنامه نویس Eve Ensler, بازیگران با ویل اسمیت در شاه ریچارد ونوس و سرنا ویلیامز biopic برنامه ریزی شده برای انتشار در سال آینده و چالش حفظ یک خیابان بود که پس از او به نام.

گوش دادن به تمام مکالمات با McDermott در Spotify در یا در پلیر تعبیه شده در بالا و به اشتراک من خیلی وسواس در پادکست های مورد علاقه خود را برنامه. در هر قسمت ما گرفتن با یک هنرمند بازیگر و یا خالق برای یادگیری در مورد کار خود حرفه ای و زمان وسواس.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: CNET تصویری تیم به اشتراک بگذارید صفحه اصلی راه اندازی اسرار

6:19tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب