دانشجویان بین المللی می تواند در نمی ماند ما اگر خود را در کالج های آنلاین-تنها یخ می گوید: - CNET

یخ جدید دستورالعمل های بین المللی می گویند دانش آموزان نیاز به انتقال به دانشگاه ارائه حضوری آموزش یا خطر بالق

توسط SALAMNEWWS در 17 تیر 1399
screen-shot-2020-07-07-at-12-40-54-pm.png

یخ جدید دستورالعمل های بین المللی می گویند دانش آموزان نیاز به انتقال به دانشگاه ارائه حضوری آموزش یا خطر بالقوه اخراج.

جیمز مارتین/CNET
برای اکثر تا به روز اخبار و اطلاعات در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس بازدید از این که وب سایت.

ما مهاجرت و گمرک گفت: دانش آموزان بین المللی که دانشگاه ها باقی می ماند آنلاین-تنها در پاییز ملزم به انتقال مدارس و یا ترک ما. شمار این یک معضل برای برخی از دانش آموزان به عنوان بسیاری از دانشگاه ها برنامه ریزی برای ادامه آموزش آنلاین در میان coronavirus همه گیر.

یخ که نظارت ما تبادل دانشجو و بازدید برنامه ها و مسائل مربوط به دانشجویان خارجی دانشگاهی و فنی و حرفه ای ویزای گفت: در دستورالعمل جدید که "وزارت امور خارجه ایالات متحده نمی خواهد از صدور ویزا برای دانش آموزان ثبت نام شده در مدارس و/یا برنامه هایی که به طور کامل آنلاین برای ترم پاییز."

یخ گفت: دانشجویان بین المللی که در حال حاضر در ایالات متحده و در حال برنامه ریزی برای کلاس های آنلاین در پاییز نیاز به انتقال به دانشگاه ارائه حضوری آموزش یا خطر بالقوه اخراج. اگر دانش آموزان را انتخاب کنید به ترک ما یخ گفت: آنها می توانید در ادامه آموزش آنلاین خود را از کشور خود.

آژانس موجود مقررات ممنوعیت یک بار دوره کامل از کلاس های آنلاین اما یخ مجاز دانشجویان بین المللی برای پایان ترم بهار خود را از راه دور به دلیل بیماری همه گیر. در زیر به روز شده دستورالعمل, دانش آموزان, برنامه ریزی با حضور در مدارس که با استفاده از "مدل ترکیبی" بخش آنلاین و در شخص راهنما ممکن است مجاز به اقامت در ایالات متحده برای ترم پاییز اگر خود دانشگاه فایل با آژانس از قبل.

یخ را در دستورالعمل جدید آمده است در زمانی که بسیاری از مدارس در حال دست و پنجه نرم با نحوه بازگشایی پس از تعویض به آموزش از راه دور در بهار. دانشگاه هاروارد گفت: آن را به شما اجازه 40 درصد از دانشجویان در محوطه دانشگاه اما در ادامه کلاس های آنلاین. دانشگاه ایالتی کالیفرنیا در این کشور چهار سال دانشگاه دولتی سیستم گفت: ممکن است که کلاس های سراسر آن 23 دانشگاه در درجه اول مجازی برای ترم پاییز.

اطلاعات موجود در این مقاله برای مقاصد آموزشی و اطلاعاتی و تنها در نظر گرفته شده است به عنوان درمانی یا مشاوره پزشکی. همیشه مشورت با یک پزشک و یا دیگر واجد شرایط بهداشتی و با توجه به هر گونه سوال شما ممکن است در مورد یک وضعیت پزشکی یا بهداشت اهداف است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن