تریلر تپه : دنیس Villeneuve علمی فی حماسه وعده می دهد فراتر از حماسه -- CNET

به آرکیس خوش اومدمچیابلا جیمز يه جنگ صليبي داره مياد. يه افسانه به دنيا مياد ما در حال حاضر اولین تریلر برای

توسط SALAMNEWWS در 19 شهریور 1399
dune-2020-remake-4

به آرکیس خوش اومدم

چیابلا جیمز

يه جنگ صليبي داره مياد. يه افسانه به دنيا مياد ما در حال حاضر اولین تریلر برای Dune، حماسه و ستاره مرصع نسخه جدید از کلاسیک علمی فی سری رمان.

مرد مسئول دنیس ویلنووه، کارگردان فرانسوی-کانادایی برنده جایزه اسکار است که در حال حاضر تسلط خود را بر علمی-فی متفکرانه و بسیار دیدنی با ورود و بلید رانر ۲۰۴۹ ثابت کرد. تریلر تپه روشن می کند که او در حال گرفتن همه چیز را تا شکاف از نظر مقیاس، به عنوان این اقتباس جدید از کتاب های تپه فرانک هربرت به نظر می رسد مجموعه ای به حماسه حماسه. جدي ميگم، يه عالمه از اين چيزا رو بگير:

Timothée Chalamet نقش پل Atreides، scion از یک سلسله از نجیب ندگان فضایی قدرتمند تا گردن خود را در افسانه های فضایی و سیاست فضایی است. اسکار آیزاک پدر فضایی خود است، گرفتن آینده قبیله خود را در یک سیاره بیابانی که در آن جادوگران فضایی، baddies فضا و کرم های فضایی کاملا عظیم برخورد در میان شن و ماسه پر زرق و برق باد شلاق. همچنین رومینگ تپه نامزد امی Zendaya، چهره جذاب از رویاهای فضایی قهرمان جوان ما است.

بازی کردن به سویه های افزایش لحن حماسی گرفتگی، در اصل توسط پینک فلوید، تریلر نیز می دهد چند نگاه اجمالی از بازیگران ستاره ای اتصالات. شارلوت رامپلینگ، دیو باتیستا، جیسون موموآ، خاویر باردم، جاش برولین، ربکا فرگوسن و استلان اسکارسگورد به نظر می رسد عرشه در لباس های اسراف در میان مجموعه های گسترده و تصاویر مجلل، در یک فیلم است که به وضوح به بلید رانر 2049 اجرا برای پول خود را از نظر سبک امضا.

و این فقط شروع است: عاقبت در حال حاضر برنامه ریزی شده است برای تکمیل داستان، و همچنین یک مجموعه تلویزیونی، Dune: خواهری با Villeneuve نیز درگیر است.

دونه قرار است در سالن های نمایش 18 دسامبر منتشر شود. انگشتان عبور آن را به عنوان افسانه ای به عنوان تریلر وعده می دهد.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de