دکتر Fauci پیش بینی زندگی در ایالات متحده ممکن است به حالت عادی تا اواخر سال 2021 - CNET

دکتر آنتونی فاچی برای شهادت در برابر یک کمیته فرعی خانه در مورد جلسه بحران کروناویروس در ۳۱ ژوئیه وارد می شود.

توسط SALAMNEWWS در 22 شهریور 1399
fauci

دکتر آنتونی فاچی برای شهادت در برابر یک کمیته فرعی خانه در مورد جلسه بحران کروناویروس در ۳۱ ژوئیه وارد می شود.

کوین Dietsch استخر / گتی تصاویر
برای به روزترین اخبار و اطلاعات مربوط به همه گیر ویروس کرونا به وب سایت WHO مراجعه کنید.

اشعظ برای بازگشت به زندگی قبل از in-theater movies همه گیر، با فیلم های خود را در تئاتر و outings گروه دیگر؟ ممکن است مدتی طول بکشد. دکتر آنتونی فاوچی، مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی، روز جمعه به آندره میچل MSNBC گفت در حالی که امیدوار است واکسن کروناویروس در آینده ای نزدیک باشد، زندگی آمریکا تا «به خوبی تا سال ۲۰۲۱» تکان خواهد خورد. coronavirus vaccine

فاچی به میچل گفت: «من معتقدم واکسنی خواهیم داشت که تا پایان سال جاری، ابتدای سال آینده در دسترس خواهد بود.»

وی خاطر نشان کرد که توسعه واکسن تنها اولین گام است، هر چند گام بزرگی است.

فاچی می گوید: «تا زمانی که توزیع واکسیناسیون ها را بسیج می کنید و اکثریت یا بیشتر جمعیت را واکسینه و محافظت می کنید، به احتمال زیاد تا اواسط یا پایان سال ۲۰۲۱ این اتفاق نخواهد افتاد.»

میچل از فاچی در مورد پاسخ خود به یک سوال قبلی در مورد زمانی که کشور می تواند "بازگشت به حالت عادی"، به طور خاص، رفتن به سالن های نمایش فیلم داخل سالن، محصور با مصونیت پرسید. فاچی پاسخ داد که این هنوز راه های خاموشی است.

فاچی می گوید: «اگر شما در مورد بازگشت به درجه ای از عادی بودن صحبت می کنید که شبیه جایی است که ما قبل از COVID بودیم، تا سال ۲۰۲۱ به خوبی خواهد بود، شاید حتی به سمت پایان سال ۲۰۲۱.»

فیلم سازان هالیوود شده اند تنظیم بادبان خود را بیش از حد. مدت هاست که در انتظار فیلم ابرقهرمان واندر وومن ۱۹۸۴ چندین بار به تعویق افتاده است و بنا به گزارش ها فیلمسازان هم اکنون امیدوار به اکران تئاتری کریسمس ۲۰۲۰ هستند.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب