خیابان داونینگ تصدیق میکند که تنها 'خطوط' از Brexit تجارت معامله ممکن است در این سال

خیابان داونینگ اشاره کرده است که کامل Brexit ایران دیگر ممکن است ممکن است در این سال بالا بردن چشم انداز از لح

توسط SALAMNEWWS در 2 مرداد 1399

خیابان داونینگ اشاره کرده است که کامل Brexit ایران دیگر ممکن است ممکن است در این سال بالا بردن چشم انداز از لحاظ اقتصادی آسیب رساندن به هیچ معامله در ماه ژانویه است.

نخست وزیر سخنگوی علنا کاهش انگلستان جاه طلبی های روز چهارشنبه همزمان که زمان هدف این بود که برای پیدا کردن "خطوط کلی" توافق.

شده است وجود دارد تقریبا صفر جنبش در مبارزه با تروریسم در اروپا تجارت ایران پس از آغاز مذاکرات در سال گذشته با هر دو طرف حفر شده در در مورد مسائل مانند کمک به دولت قانونی و تراز و ماهیگیری.

پنجمین دور رسمی مذاکرات در حال حاضر در حال انجام در این هفته در لندن با جزئیات در مورد هر گونه پیشرفت به دلیل روز پنج شنبه بعد از ظهر.

اتحادیه اروپا رئیس مذاکره میشل Barnier شام با خود انگلستان همتای دیوید فراست در دوشنبه شب به هرالد شروع مذاکرات که در روز پنج شنبه را نگاه در جزئیات چگونه مدنی ایران همکاری و مشارکت در اتحادیه های برنامه ممکن است کار می کنند.

از دیگر موضوعات مورد بحث در این هفته شامل حکومت و تجارت در خدمات اجرای قانون همکاری شیلات و حمل و نقل – و همچنین به عنوان به اصطلاح "سطح زمین" در قوانین و مقررات.

"پنج دور مذاکرات ادامه دارد و ما همچنان متعهد به کار سخت برای پیدا کردن خطوط کلی یک توافق متعادل" نخست وزیر رسمی سخنگوی خبرنگاران گفت: در وستمینستر.

"ما شده اند روشن است که بحث در طول این تشدید روند همچنان سازنده است اما تفاوت قابل توجهی هنوز در تعدادی از مسائل مهم است.

"ترجیح ما این است که ترک با یک FTA [توافقنامه تجارت آزاد] به عنوان طولانی به عنوان آن را تضمین می کند ما سیاسی و استقلال اقتصادی است. اما ما مطمئن شوید که ما در حال آماده شده برای تمام حالات ممکن است."

ماه گذشته آقای جانسون گفت: "هیچ دلیلی" چرا مقابله نمی تواند مهر و موم شده در پایان ماه ژوئیه. هر دو طرف می گویند آنها می خواهند توافق در کیسه های پاییز به آنها زمان را به تصویب آن تا پایان سال زمانی که Brexit دوره گذار به پایان می رسد.

در حالی که این پیشنهاد که بریتانیا مذاکره کنندگان ممکن است داده اند تا در یک توافق کامل می تواند نشانه آن است که مذاکرات باید اجرا از جاده آنها همچنین ممکن است نشان دهنده شلیک شروع تفنگ سیاسی تئاتر مورد نیاز برای انجام یک معامله. مقامات اتحادیه اروپا گفته اند که آنها بر این باورند تماس های سیاسی باید در خیابان داونینگ برای شروع یک climbdown از موقعیت موجود با انگلیسی, منابع نزدیک به مذاکرات ابراز مشابه دیدگاه در مورد اتحادیه اروپا مذاکره موقعیت.

مذاکرات تا کنون دستگیر کرده اند کمی توجه عمومی و کم رنگ به پس زمینه بیماری همه گیر کوروناویروس که تنزل آنها به تصویری-کنفرانس وضعیت را برای ماه می باشد.

آن است که روشن نیست که خطوط کلی یک توافق خواهد بود و اینکه آیا یکی بودن در جای دیگر از کامل معامله خواهد دیدن عواقب ناشی از عدم مقابله در پایان سال است.

در حالی که وجود دارد هیچ پایه و اساس قانونی برای گسترش جریان مبارزه با تروریسم در اروپا دوره گذار پس از مهلت مقرر به انجام این کار تمام شده ماه گذشته برخی از کارشناسان قانون اساسی پیشنهاد کرده اند راه های که در آن بریتانیا و اتحادیه اروپا ممکن است باقی بماند و با هم گره خورده از لحاظ اقتصادی برای طولانی تر با استفاده از موافقت نامه های جدید.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن