نگران نباش، اما یک تابه چدن چدن چدن 15 دلار در حال حاضر - CNET

معامله صرفه جویی قيمت بازیگران آهن مانند برخی از لوازم آشپزی پر رنگ نیست، اما قابل ملاحظه ای سازگار و موثر

توسط SALAMNEWWS در 24 مرداد 1399

معامله

صرفه جویی

قيمت

بازیگران آهن مانند برخی از لوازم آشپزی پر رنگ نیست، اما قابل ملاحظه ای سازگار و موثر است، انجام تمام چیزهای مهم شما واقعا نیاز دارید. بازیگران آهن دسته حرارت در مورد به عنوان خوب به عنوان هر مواد پخت و پز دیگر، burgers به عنوان مثال، ساخت آن را یک آشپزخانه ضروری، به خصوص اگر شما به طور منظم استیک، برگر و گوشت های دیگر که در یک خوب، گرم بین. همچنین به عنوان ناخن سخت است و شما را تا زمانی که شما مایل به مراقبت از آن طول خواهد کشيد. لاج یکی از شناخته شده ترین the -- اگر نه بهترین شناخته شده -- تولید کننده چدن ، و در حال حاضر آمازون است که یک slew از کیفیت لوج لوازم پخت و پز چدن آهن با تخفیف عمیق. که شامل skillets، تابه های مشبک، یک اجاق هلندی، یک اجاق گاز دسته کوچک موسیقی جاز (مورد علاقه شخصی من) و یک دسته بیشتر است. در اینجا چند انتخاب از محدود اجرا ریخته گری آهن فروش ظروف آشپزی.

الج

اگر شما یک گریلر چاشنی, شما می دانید که برخی از چیزهایی فقط ارزش قرار دادن بر روی رقارا کباب با تمام پاکسازی کثیف است که به دنبال. ماهی های شل، سبزیجات خاص و پروتئین های ظریف دیگر در پایان فقط در حال سقوط از طریق ترک. وارد یک تابه مشبک مانند این شما فقط می توانید بیش از ربا پرتاب، تبدیل یک بخش از کوره را به یک بی سر و صدا مشبک. همچنین برای پنکیک آس است، با طرف های کم برای تلنگر زدن آسان.

الج

برای کباب پز واقعی ذخیره کنید، هیچ نامزد بهتری برای پخت استیک و برگر از یک کوره چدنی کباب وجود دارد. اگر شما می خواهید استیک های دریایی فراتر از فصل گریل در فضای باز, این تابه چدن خواهد بود یکی از خوب برای اضافه کردن به مجموعه خود را. برای رسیدن به این نتیجه همبرگر کاراملیزه شده، این مطبوعات کباب پزی چدنی لوج را اضافه کنید-- همین الان فقط ۲۰ دلار.

الج

از طرف صاف برای پنکیک، تخم مرغ و ساندویچ داغ و طرف آجدار برای کباب کردن استیک، ماهی، برگر، مرغ، وگس و بیشتر استفاده کنید. پاک کردن آن را با یک دستمال مرطوب در آب گرم و شما انجام می شود.

الج

وقتی به لوازم آشپزی کلاسیک چدن فکر می کنم، چیزی شبیه این اجاق هلندی لاج به ذهنم می آید. کابوی جذاب را فراموش کنید/ کمپینگ های قشنگی را فراموش کنید-- این چیز به اندازه تام هنکس دوام دارد. بزنش، بزنش و بزنش و بزنش دور فقط نذار مدت زيادي توي آب صابون بشينه بهتر از اين جا نيست که خورش و سوب و گوشت بريده درست کنيم و الان 50 درصد شبه

الج

شما می توانید یک کار زیادی با این دو قطعه از لوازم آشپزی انجام دهد، و برای کمتر از 37 دلار برای جفت، شما به احتمال زیاد یک معامله بهتر در کیفیت چدن پیدا کنید. مجموعه دو تکه شامل یک کیله سنتی به استیک های گلابی، مرغ و برگر، همراه با یک اجاق بلند دیواری هلندی برای تبرک خورش، سوپ و سبزیجات است. مهارت متناسب با snugly بیش از گلدان بنابراین شما می توانید مواد غذایی پوشیده شده در صورت نیاز به طبخ. این مجموعه ترکیبی مناسب برای آوردن کمپینگ است، و هر دو تابه پیش چاشنی و آماده برای رفتن است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب