'مکالمه تفرقه آور': ساسکاچوان برتر نگرانی های پشت به مدرسه را می فهمد

نگرانی در مورد طرح بازگشت به مدرسه ساسکاچوان مشروع است، روز جمعه به عنوان پزشکان اضافه شده به خواستار اقدامات

توسط SALAMNEWWS در 18 مرداد 1399

نگرانی در مورد طرح بازگشت به مدرسه ساسکاچوان مشروع است، روز جمعه به عنوان پزشکان اضافه شده به خواستار اقدامات ایمنی بیشتر زمانی که مدارس در ماه سپتامبر باز می شوند.

نخست رئیس اسکات مو گفت: رئیس پزشکی استان و تیم او به دنبال در اینکه آیا پوشیدن ماسک باید برای دانش آموزان و کارکنان به دلیل COVID-19 همه گیر اجباری است.

تعداد زیادی از مردم هستند که ماسک اجباری در مدارس می خواهند. همچنین تعداد زیادی از مردم وجود دارد که ماسک اجباری در مدارس نمی خواهند، "مو جمعه در مصاحبه ای گفت: ". "اين يه مکالمه ي خيلي تفرقه آوره"

-ادامه مطلب: وزیر آموزش و پرورش با ایمنی، تعادل سلامت روانی برای بازگشت به مدرسه

موي گفت: زماني كه در گذشته شكايت ها در مورد طرح استان براي بازنويي تجارت ها و خدمات در طول همه گیري انجام مي شد، دكتر سقيب شهاب باز بود تا تغييراتي را در مورد نگراني ها ايجاد کند.

داستان در زیر تبلیغات ادامه دارد

ماوگفت: "من انتظار ندارم که در این شرایط کمتر از توصیه های او استفاده شود."

طرح اعلام شده در اوایل این هفته دانش آموزان را به کلاس بازگشت به عنوان یک راه عادی که ممکن است ارسال کنید. برخی محدودیت های اضافه شده مانند زمان شروع سرسخت و جلوگیری از تماس فیزیکی وجود دارد، اما ماسک ها اجباری نیست و اندازه کلاس کاهش نخواهد داشت.

استان های دیگر، از جمله آلبرتا و انتاریو، نیاز به کارکنان و دانش آموزان در کلاس های ۴ تا ۱۲ دارند تا هنگام بازشدن مدارس در پاییز ماسک بپوشند.

وزارت آموزش و پرورش ساسکاچوان معلمان و والدین را تشویق کرده است تا نگاهی به طرح های ایمنی دقیق تر که توسط تقسیمات مدارس در استان تدوین شده است، بیاندازیم. برخی از تخته ها همچنین تشویق دانش آموزان به پوشیدن ماسک در زمانی که دور فیزیکی امکان پذیر نیست.

Coronavirus: Saskatchewan education minister says masks not mandatory in classroom
کوروناویروس: وزیر آموزش و پرورش ساسکاچوان می گوید ماسک ها در کلاس درس اجباری نیست

انجمن پزشکی ساسکاچوان روز جمعه گفت رهبران آن اخیرا با شهاب و دیگر مقامات ملاقات کرده اند تا در مورد این طرح بحث کنند. گفته شده که پزشکان نگرانی های و می خواهند برای دیدن جهت روشن تر در مورد پوشیدن ماسک.

داستان در زیر تبلیغات ادامه دارد

دکتر باربارا کنستانتینوویکز رئیس انجمن در یک خبر گفت: "پزشکان ساسکاچوان فکر می کنم عاقلانه است که در شروع کار، نوار ایمنی را بالاتر تنظیم کنیم، سپس آن را پایین بیاونیم وقتی می دانیم با چه چیزی سر و کار داریم."

فضاهای بسته با تهویه ضعیف، فضاهای شلوغ با بسیاری از افراد، و تنظیمات نزدیک تماس با مکالمات از نزدیک از راه دور در مدارس غیر معمول نیست و این واقعیت ها باید جلو و مرکز در پشت برنامه های مدرسه باشد."

گورد وانت، وزیر آموزش و پرورش روز جمعه گفت که در پاسخ به نگرانی ها و توصیه های انجمن از آژانس بهداشت عمومی کانادا، این استان به دنبال ساخت ماسک های اجباری است.

Wyant دفاع از طرح فعلی دولت به عنوان امن برای کارکنان و کودکان، اما او گفت شش میلیون ماسک دستور داده شده است و برای سال مدرسه در دسترس خواهد بود باید آنها را مورد نیاز است.

"ما همیشه گفته بودیم که این یک وضعیت بسیار سیال است."

Wyant گفت: دولت به شدت در مشاوره از رئیس پزشکی افسر اعتقاد دارد.

"ما همچنان به دنبال مشاوره می گردیم. ... دکتر شهاب رئیس بخش پزشکی این استان است و توصیه ای که تا کنون به ما کرده است بسیار خوب بوده است و من دلیلی ندارم که به توصیه ای که الان به ما می دهد شک کنم."

-ادامه مطلب: پدر و مادر ساسکاچوان، معلمان، پزشکان برای یک برنامه امن تر پشت به مدرسه تماس بگیرید

داستان در زیر تبلیغات ادامه دارد

حزب مخالف امنیت ملی طرح بازگشت به مدرسه ساسکاچوان را به عنوان یکی از بدترین ها در کانادا به خاطر عدم مقابله با نگرانی های خانواده ها و معلمان، مورد کوته نظر قرار داده است. فدراسیون معلمان ساسکاچوان نیز گفته است که معتقد است ماسک ها باید اجباری باشد.

برخی از تتت- اینها جمعه در دفاتر اعضای قوه ی قانون گزاری حزب ساسکاچوان توسط والدینی برگزار شد که می گفتند می خواهند احتیاط های ایمنی بیشتری اجرا شود و اندازه های طبقاتی کوچکتر.

استان گزارش 23 مورد جدید و مرگ اضافی از COVID-19 در روز جمعه. سيزده نفر تو بيمارستان بودن

لینک نمایش »

© 2020 اخبار جهانی ، بخش از کوروس سرگرمی شرکت.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن