دیزنی لند می تواند بازگشایی 17 جولای با احتیاط و ظرفیت محدود - CNET

میکی ممکن است با پوشیدن دستکش, اما او نمی خواهد تکان دادن دست خود را فقط رتبهدهی نشده است. دیزنی پارک دیزنی ل

توسط SALAMNEWWS در 22 خرداد 1399
disneyland-resort

میکی ممکن است با پوشیدن دستکش, اما او نمی خواهد تکان دادن دست خود را فقط رتبهدهی نشده است.

دیزنی پارک

دیزنی لند است و برنامه ریزی برای بازگشایی ماه آینده در آن 65 سالگرد دیزنی گفت. پارک بسته شده در مارس 15 به دلیل گسترش coronavirus. این مرحله به مرحله بازگشایی خواهد begin با مرکز شهر دیزنی خرید و ناهار خوری منطقه در جولای 9, به دنبال هر دو پارک -- دیزنی لند و کالیفرنیا ماجراجویی -- در تاریخ 17 ژوئیه و سپس Grand کالیفرنیا Hotel & Spa و بهشت اسکله هتل در جولای 23, Disney گفت.

این طرح هنوز به تایید مقامات محلی ایالت کالیفرنیا.

دیزنی لند ظرفیت محدود خواهد شد و با استفاده از پیشرفته جدید سیستم رزرو. جدید فروش بلیط متوقف شده است در حال حاضر و پارک خواهد تمرکز بر اجازه در مهمانان با موجود رزرو و همچنین به عنوان مهمان با سالانه عبور می کند.

دیزنی نیز قرار داده COVID-19 سلامت و اقدامات ایمنی در محل مانند تمیز کردن سطوح بیشتر و نیاز به اجتماعی فاصله.

رژه و شب spectaculars مانند آتش بازی نیز لغو شده و شخصیت های در دسترس نمی باشد برای ملاقات و خوش آمد می گوید هر چند میکی موس و لباسهای همکاران هنوز هم خواهد بود در حال حاضر در پارک ها. راه اندازی دیزنی لند جدیدترین منطقه مارول با مضمون زمین Avengers دانشگاه است که هنوز هم به طور نامحدود به تعویق افتاد و از آن اصلی جولای تاریخ راه اندازی.

اعلام دیزنی لند را برنامه ریزی بازگشایی می آید به عنوان یک شگفتی توجه به این که در کالیفرنیا دولت طرح می گوید: "بالاترین خطر" سالن مثل سالن های کنسرت کنوانسیون مراکز و عرصه های ورزشی و استادیوم نمی تواند بازگشایی تا "درمان شده اند."

با وجود کالیفرنیا بازگشایی راه دیزنی لند خواهد بود بازکردن درهای خود را تنها چند روز پشت فلوریدا والت دیزنی جهان. در آن دولت دیزنی سحر و جادو پادشاهی و پادشاهی حیوانات در حال تنظیم برای بازگشایی جولای 11, پس Epcot و استودیوهای هالیوود در جولای 15, تحت دیزنی طرح است.

دیزنی لند شانگهای بازگشایی مارس 11 با محدودیت در حضور و غیاب یک سیستم رزرو برای به دست آوردن ورود به پارک یک ورودی سیستم کنترل اجتماعی فاصله مورد نیاز نوار نشانه گذاری نگه داشتن مهمانان فاصله در حالی که در خطوط سواری, ماسک, درجه حرارت, نمایش, تماس, ردیابی و دولت مورد نیاز روشهای درمانی.

دیزنی لند پاریس, هنگ کنگ دیزنی لند توکیو دیزنی همه بسته باقی می ماند به طور نامحدود.

COVID-19 بیماری تنفسی ناشی از coronavirus به سرعت در حال گسترش در سراسر جهان است. در حال حاضر وجود دارد بیش از 7.3 میلیون موارد تایید شده در سطح جهانی با تقریبا 2 میلیون نفر و بیش از 112,000 مرگ و میر در ایالات متحده با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. یک واکسن ممکن است می رسند تا 2021.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: چگونه برای ایجاد Disney theme park سحر و جادو در خانه

4:25tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب