مولان دیزنی پلاس کپی جنگ ستارگان و مارول، در بدترین راه ممکن - CNET

ییفی لیو که نقش مولان را بازی می کند، در فیلم جدید دیزنی پلاس به اندازه توسعه شخصیت به دست نمی آورد.دیزنی دیز

توسط SALAMNEWWS در 18 شهریور 1399
054-mulan-afters-uhd-r709-200311-dfa6cc17

ییفی لیو که نقش مولان را بازی می کند، در فیلم جدید دیزنی پلاس به اندازه توسعه شخصیت به دست نمی آورد.

دیزنی

دیزنی با نگاهی جدید به مولان، فرصتی برای تنفس زندگی به جنگجوی افسانه ای زن پیدا کرد -- یک فیچر از داستان سرایی قرن ها چینی -- با بازگویی جدی و یک بازیگران کامل تصویر. بنابراین طعنه آمیز نسخه متحرک است که بیش از دو دهه پیش برای اولین بار هنوز هم نشان می دهد Disney Plus vim بیشتر، قدرت و رشد شخصیت نسبت به زندگی می کنند عمل، بودجه بزرگ را جریان در دیزنی پلاس در حال حاضر.

برای روشن شدن، من یک حامل استاندارد برای کلاسیک انیمیشن سال ۱۹۹۸ نیستم. اما آن نسخه از مولان زمان را به سر شخصیت اصلی، آوردن ما همراه در سفر خود را به عنوان او کار می کرد برای تبدیل شدن به یک سرباز شایسته در حالی که تلاش برای تعادل هویت دوگانه خود را. مولان جدید با بازی ییفی لیو به بسیاری از همان ضرب و شتم ها برخورد می کند اما بدون طنین عاطفی.

که ، متاسفانه ، به نظر می رسد برای دوره با فیلم های پرفروش این روزها پر است.

مولان از همان کنوانسیون ها در دیگر فرنچایز های بزرگ دیزنی به نام جهان سینمایی مارول و جنگ ستارگان قرض می گیرد که در طول چند سال اخیر بر منظره تأکید کرده و قطعاتی را بر سر توسعه شخصیت تعیین کرده است. جنگ ستارگان: ظهور اسکای واکر ما را با عجله از سیاره ای به سیاره دیگر داشت، اما آیا ما واقعا چیز زیادی در مورد فین یاد گرفتیم؟ (واضح است که جان بویگا که نقش قهرمان تبدیل شده به استورم تروپر را بازی می کرد، اینطور فکر نمی کند.) انتقام جویان: جنگ بی نهایت و انتقام جویان: Endgame بیش از حد مشغول شعبده بازی ده ها شخصیت در واقع توسعه هر یک از آنها بود.

کي اهميت ميده، درسته؟ کسانی که بمب زا بودند, فیلم های سرگرم کننده است که ارائه مقدار زیادی از خدمات فن و بهترین جلوه های ویژه پول می تواند خرید.

...


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن