دیزنی در حال ساخت یک فیلم جدید در عمارت خالی از سکنه دیزنی لند، گزارش می گوید - CNET

عمارت خالی از سکنه دیزنی لند.دیزنی پارکس بنا به گزارش ها والت دیزنی استودیوز در حال کار بر روی یک فیلم جدید ز

توسط SALAMNEWWS در 8 شهریور 1399
disneyland-haunted-mansion

عمارت خالی از سکنه دیزنی لند.

دیزنی پارکس

بنا به گزارش ها والت دیزنی استودیوز در حال کار بر روی یک فیلم جدید زنده اکشن بر اساس سوار عمارت خالی از سکنه خود را در دیزنی لند. بر اساس گزارش روز جمعه در روزنامه هالیوود ریپورتر، توسط کیتی دیپولد نوشته خواهد شد. دیپولد پیش از این بر روی پارک ها و تفریحات، گوست باسترز و هیت کار کرده است.

جاذبه عمارت خالی از سکنه یکی از آخرین سواری والت دیزنی خود را به حال دست در طراحی است. این اولین بار در سال ۱۹۶۹ -- پس از مرگش در سال ۱۹۶۶ -- در دیزنی لند ، و همچنین می تواند در والت دیزنی ورلد در اورلاندو ، فلوریدا ، و در توکیو دیزنی لند یافت شود. Walt Disney World in Orlando در میان ارواح 999 ویژگی های سوار مادام لئوتا، سر شناور در یک توپ کریستال؛ کنستانس هاچاوی، عروس؛ شبح hatbox; و ارواح هيتچينگ عزرا، گاس و فيناس

سواری های مشابهی در دیزنی لند پاریس و هنگ کنگ دیزنی که فانتوم مانور و میستیک مانور نامیده می شوند، عمارت خالی از سکنه را تقلید می کنند.

گزارشگر می گوید فیلم عمارت خالی از سکنه جدید توسط همان تیمی که فیلم زنده اکشنعلاءالدین را به خود گرفت، ساخته خواهد شد.

دیزنی بلافاصله به درخواست اظهار نظر پاسخ نداد، اما جای تعجب نیست که استودیو می تواند با توجه به موفقیت دزدان دریایی خود از حق رای دادن فیلم کارائیب، به دنبال یک فیلم مبتنی بر سواری دیگر پیش رود. همچنین فیلم آینده جنگل کروز با بازی دیزنی مورد علاقه دوین "راک" جانسون و امیلی بلانت وجود دارد.

دیزنی یک فیلم عمارت خالی از سکنه با بازی ادی مورفی در سال ۲۰۰۳ منتشر کرد.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب