پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس ؟ کانادایی ها تقسیم همراه نسل خطوط نظرسنجی ایپسوس نشان می دهد

کانادایی ها تقسیم می شوند در این سوال که آیا پال خواستار قطع بودجه دولت از سازمان های پلیس با توجه به جدید ایپ

توسط SALAMNEWWS در 4 مرداد 1399

کانادایی ها تقسیم می شوند در این سوال که آیا پال خواستار قطع بودجه دولت از سازمان های پلیس با توجه به جدید ایپسوس نظرسنجی انجام شده از طرف اخبار جهانی است.

این نظرسنجی در بر داشت 51 درصد از کانادایی ها از ایده defunding پلیس و جابجایی وجوه آن به خدمات دیگر مانند مسکن و یا بهداشت روانی در حالی که 49 درصد از پاسخ دهندگان مخالف این ایده است.

این نظرسنجی همچنین نشان داد استارک بخش همراه نسل خطوط با Gen Z و Millenials افراد زیر سن 38 به شدت حمایت از defunding پلیس با 77 درصد و 63 درصد نرخ مصوب بود.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

همسر کانادایی در "boomer" دسته مردم بیش از سن از 55 کمتر حمایتی در 40 درصد تصویب. ژنرال Xers مردم بین سنین 39 و 54 تر بودند و به طور مساوی تقسیم با 47 درصد در حمایت از این ایده است.

دارل Bricker, مدیر عامل شرکت ایپسوس امور عمومی گفت: روشن است که نسل تقسیم در مورد این مسئله در سراسر کشور است.

"به نظر می رسد که سن شما کمتر احتمال دارد شما را به فکر می کنم آن را یک ایده خوب است."

این نظرسنجی همچنین نشان می دهد وجود دارد شهری-روستایی تقسیم با 51 درصد از شهری کانادایی حمایت از یک حرکت پال خواستار قطع بودجه دولت با پلیس در حالی که تنها 40 درصد از پاسخ دهندگان روستایی احساس به همان شیوه.

قبلا بحث ایده وجود داشت که در عرصه محققان و فعالان "پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس" شد, یک خانوار در مدت پس از کشتن جورج فلوید است که موجب تظاهرات در سراسر جهان است.

ادامه مطلب: ترودو دولت یک طرح برای مقابله با نژادپرستی در RCMP. کارشناسان می گویند که آن را نمی خواهد کار

Bricker گفت: کاهش بودجه پلیس می تواند در جلب حمایت بیشتر اگر تمرکز بیشتر بر هدایت منابع مالی به خدمات اجتماعی و کمتر در مورد مصرف منابع دور از خط مقدم افسران.

"اگر این است که دیده می شود به عنوان حمله پلیس و مکانیزم در جامعه است که از مردم این واکنش می تواند خیلی بیشتر منفی," او گفت:.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

اگر بحث می شود بیشتر در مورد reinvesting بودجه در برنامه های دیگر و پیشگیری از جرم تکنیک های عمومی واکنش مثبت تر می شود با توجه به Bricker.

ادامه مطلب: "آنها در حال هدف قرار دادن آمریکا — چرا برخی از طرفداران می خواهم پال خواستار قطع بودجه دولت کانادا پلیس

تظاهرات در سراسر کانادا که به نام بیشتر پلیس پاسخگویی منجر به حرکات برای کاهش بودجه پلیس.

در ماه ژوئن در تورنتو شورای شهر را رد کرد و حرکت به درخواست پلیس تورنتو به کاهش بودجه خود را با حداقل 10 درصد در سال 2021 پس از هفته از تظاهرات.

شورا به جای رای به نفع یک سری از اصلاحات که شامل ایجاد یک غیر-پاسخ پلیس تیم برای بهداشت روانی تماس و یک دستور نیاز به همه افسران به بدن فرسوده دوربین 2021.

Kwame مکنزی یک استاد روانپزشکی در دانشگاه تورنتو گفت: تماس از گروه Black Lives Matter برای کاهش بودجه پلیس تا حد زیادی پرداختن چگونه پلیس در پاسخ به بهداشت روان در بحران.

مرگ بیش از هفت نفر در طول به اصطلاح سلامتی چک در ماه های اخیر در کانادا برانگیخته اند, انتقاد شدید در مورد چگونگی اجرای قانون دستگیره سلامت روانی بحران به ویژه در میان مردم رنگ و جوامع به حاشیه رانده شده.

Protesters march to highlight the deaths in the U.S. of Ahmaud Arbery, Breonna Taylor and George Floyd, and of Toronto’s Regis Korchinski-Paquet, who died after falling from an apartment building while police officers were present, in Toronto, Ontario, Canada May 30, 2020. REUTERS/Carlos Osorio
معترضان مارس برجسته مرگ و میر در ایالات متحده از Ahmaud Arbery, Breonna تیلور و جورج فلوید و از تورنتو Regis Korchinski-Paquet که پس از سقوط از یک ساختمان در حالی که ماموران پلیس در حال حاضر در تورنتو, انتاریو, کانادا در مه 30 سال 2020 است. REUTERS/Carlos Osorio.

مکنزی که همچنین مدیر عدالت در سلامت در مرکز اعتیاد و سلامت روان گفت که حتی با پیشنهاد کاهش بودجه پلیس آن را تنها آزاد کردن کسری از آنچه مورد نیاز است برای حل و فصل مزمن underfunding از بهداشت روانی کانادا-مراقبت از سیستم است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

"همه مذاکرات (درباره) سلامت روان, همه می گوید این مهم است اما هنگامی که آن پایین می آید به آن, ما نمی پرداخت برای آن است. و شما دریافت آنچه شما برای پرداخت" مکنزی گفت: اخبار جهانی در مصاحبه اخیر است.

سندی هادسون بنیانگذار Black Lives Matter تورنتو و UCLA دانشجوی حقوق بوده و یکی از فعال ترین طرفداران defunding جنبش و گفت: ادامه کشتار مردم سیاه در آمریکای شمالی را برانگیخته مقاومت "از Whitehorse به میامی است."

"اگر ما واقعا می خواهید به اثر تغییر است که می تواند توقف پلیس به کشتار مردم سیاه و سفید, ما باید گفتگو در مورد defunding پلیس," او نوشت: اخیرا در یک op-ed در ماه ژوئن برای HuffPost Canada. "ما کارشناسان در راه است که پلیس می تواند ، و تحمیل خشونت بر ما."

—با فایل های از برایان هیل

روش

این ایپسوس نظرسنجی انجام شده بین جولای 8 و 10 سال 2020 به نمایندگی از اخبار جهانی است. برای این بررسی یک نمونه از 1000 کانادایی در سن 18+ مصاحبه شد آنلاین. سهمیه بندی و توزین شد تا اطمینان حاصل شود که نمونه این ترکیب نشان می دهد که از کل جمعیت کانادا بر طبق سرشماری پارامترهای. دقت ایپسوس آنلاین سنجی اندازه گیری با استفاده از یک اعتبار بازه. در این مورد نظرسنجی دقیق به درون ± 3.5 درصد امتیاز 19 بار از 20 بود همه کانادایی ها در سن 18+ نظرسنجی شده است. اعتبار فاصله خواهد بود گسترده تر در میان زیر مجموعه های این جمعیت است. تمام نمونه های نظرسنجی ها و نظرسنجی ها ممکن است به دیگر منابع خطا از جمله, اما نه محدود به پوشش خطا و اشتباه اندازه گیری است ،

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب