'عمیقا ناعادلانه': وزرا خواست به گسترش ویزا پسوند به مراقبت کارگران و دستمزد پایین کارکنان بیمه خدمات درمانی

وزرای آینده تحت فشار خود را به گسترش ارائه خودکار تمدید روادید برای کارکنان بیمه خدمات درمانی شامل مراقبت کارگ

توسط SALAMNEWWS در 3 خرداد 1399

وزرای آینده تحت فشار خود را به گسترش ارائه خودکار تمدید روادید برای کارکنان بیمه خدمات درمانی شامل مراقبت کارگران و دستمزد پایین کارکنان بیمارستان از قبیل پاک کننده ها و باربرها.

حزبی نمایندگان مجلس و موسسات خیریه گفت: آن را "غیر قابل قبول" است که در حالی که خط مقدم NHS کارگران شده اند معاف از پرداخت هزینه های صدور ویزا کاهش پرداخت کارکنان بهداشت کار برای مقابله با این ویروس هستند و هنوز هم نیاز به انجام این کار – که به آنها گفته شد در برخی موارد آنها را مجبور به بدهی و گرسنگی است.

Priti پاتل اعلام کرد در پایان ماه مارس است که بیمه خدمات درمانی پزشکان و پرستاران و امدادگران که ویزا به علت منقضی قبل از اکتبر به طور خودکار آنها را تمدید رایگان برای یک سال. یک ماه بعد او به روز شده را ارائه می دهند که شامل ماما ، پرتوکاران راديولوژی اجتماعی کارگران و داروسازان و همچنین اعضای خانواده خود را.

دبیر خانه گفت که او تا به حال تصمیم گرفته شده چون بیمه خدمات درمانی کارکنان باید "پریشان روند صدور ویزا" و اضافه کرد که این کشور "به آنها بدهکار یک معامله بزرگ از قدردانی برای همه است که آنها را".

زمانی که خواسته های مستقل در طول روزانه دولت در جلسه روز جمعه که چرا مراقبت کارگران و دستمزد پایین کارکنان بیمه خدمات درمانی شامل نمی شد خانم پاتل حاضر به ارتکاب گفت: تنها که او "به دنبال در طرح های مختلف" و "نگه داشتن همه چیز تحت بررسی".

فعالان گفت: دولت باید "انجام کار درست" و تمدید ویزا طرح برای همه غیر اتحادیه اروپا, بهداشت و مراقبت از کارکنان که ویزا خواهد در غیر این صورت منقضی قبل از پایان سال است.

دو محافظه کار مجلس سابق وزیر مهاجرت کارولین Nokes و تیم Laughton را پشتیبانی اصلاحیه به اتحادیه اروپا خروج لایحه مطرح شده توسط امور کمیته انتخاب صندلی ایوت کوپر که گسترش این طرح شامل همه سلامت و مراقبت از کارکنان.

می آید پس از دو دراماتیک U-نوبت توسط دفتر خانه در رابطه با مهاجران کار در خدمات بهداشت اول گسترش سوگ طرح برای همه سلامت و مراقبت کارگران و روز بعد موافقت خود را برای کاهش مهاجرت بهداشت اضافه بها برای این گروه است.

برخی از 8 درصد از مراقبت اجتماعی خانه کارگران اتباع خارجی از خارج از اتحادیه اروپا در حالی که غیر از اتباع انگلستان نیز به شدت نشان داده در میان صفوف بیمارستان, پاک کننده دربانان ماموران امنیتی و پذیرایی از کارکنان که به عنوان کلید کارگران اما آیا واجد شرایط برای فرمت.

تنداي Changa, 36 کار کرده است که در یک خانه مراقبت در لندن به مدت سه سال است که با داشتن به پرداخت بیش از £2,000 هر دو سال و نیم برای تمدید روادید و گفت: او احساس محرومیت از مراقبت های کارگران از خودکار تمدید شد "ناعادلانه".

"باید آن را اعمال می شود به هر کس دیگری در مراقبت و یا محیط بیمارستان. این باید برای همه ما است. ما همه به دنبال پس از بيماران است. همه ما در حال قرار دادن زندگی ما در خطر است. اما پس از آن وقتی که می آید به از سرگیری ما ویزای ما هنوز هم مجبور به پرداخت حتی اگر ما در حال آنهایی که با بیماران به مدت 12 ساعت. باید آن را عادلانه باید آن را برابر با" او گفت: مستقل.

این Malawian ملی است که در انگلستان از سال 2004 و دارای دو فرزند در سن هفت و چهار گفت که – به عنوان او را بدست آورده و فقط £8.55 یک ساعت – او تا به حال به قرض گرفتن پول زمانی که او اعمال می شود برای تمدید ویزای سال گذشته هنوز پرداخت بدهی.

Ms Changa افزود: "من خوشحالم که آنها قادر به رها کردن بیمه خدمات درمانی اضافه کردن. من هیجان زده بود که در مورد. اما اگر آنها می تواند در کاهش مهاجرت پرداخت آن کمک خواهد کرد. در حال حاضر آن را demoralising. ما underpaid و هنوز هم ما باید هزینه اضافی پرداخت."

خانه امور انتخاب کمیته خواسته دفتر خانه در 14 مارس به گسترش ویزا طرح شامل "مهم و حیاتی" پایین پرداخت می شود و مراقبت اجتماعی کارکنان آن خانم پاتل در پاسخ گفت که "متفاوت طبیعت مراقبت اجتماعی بخش باعث می شود آن را یک چالش منحصر به فرد در هنگام ساخت خاص مهاجرت ارائه می دهد". او گفت که این گروه بود نگه داشتن سیاست "تحت بررسی".

بیشتر نامه ای از کمیته 12 مارس استناد آمار رسمی منتشر شده روز گذشته نشان می دهد که Covid-19 مرگ و میر در میان مراقبت اجتماعی کارکنان بود که از کل جمعیت در سن کار و اظهار داشت: "در پرتو این آمار و ارقام نگران کننده است, دفتر خانه حاضر قادر به نگاه دوباره در گسترش رایگان-هزینه تمدید ویزای برای پوشش مراقبت های اجتماعی کارگران؟"

با این حال دبیر خانه پاسخ در 14 مارس شامل هیچ نشانه ای که سیاست تغییر خواهد کرد.

ایوت کوپر MP گفت که در حالی که این خوش بود که دولت موافقت کرده بود به بلند کردن مهاجرت بهداشت اضافه و گسترش سوگ طرح برای مراقبت کارگران و دستمزد پایین کارکنان بیمه خدمات درمانی, واقعیت این است که این گروه هنوز هم نیاز به پرداخت هزینه ویزا بود "عادلانه نیست" و معنای آنها تحت درمان به همان اندازه.

"این به این معنی مراقبت از کارگران تقاضا برای تمدید ویزای خود را همراه با بیمه خدمات درمانی اضافه می تواند تا پایان پرداخت و هزاران هزار پوند است. درخواست آنها را برای انجام این کار به عنوان آنها ایستاده در انگلستان در خط مقدم در برابر coronavirus مراقبت و حمایت از مردم و قرار دادن سلامت خود را در خطر احساس می کند عمیقا ناعادلانه" او گفت:.

Karolina Gerlich مدیر اجرایی مراقبت از کارگران خیریه گفت: "در این مرحله آن است که غیر قابل قبول نمی دانیم مراقبت های اجتماعی کارگران که در خط مقدم از تمام مراقبت بهداشتی و اجتماعی فعالیت های در طول Covid-19. آنها بسیار ماهر افرادی که نباید هر گونه مسائل در اطراف ویزا پسوند و یا ورود به این کشور برای انجام کارهایی که ما از جان گذشته برای مردم را به انجام.

"مراقبت از کارگران اغلب کسب £200 تا 400 پوند در هفته – چگونه بر روی زمین هستند و آنها قرار بود به پرداخت هزینه ویزا که آنها نیز مشغول به کار و پرداخت مالیات خود را و کمک به جامعه ؟ اعداد فقط نمی اضافه کنید. شما نباید آنها را با قرار دادن به بدهی و به گرسنگی از آنجا که شما در حال ساخت آنها پرداخت هزینه برای ویزا به آنها را به ماندن و مبارزه با بیماری های همه گیر و حمایت بهداشتی و مراقبت از سیستم است."

Satbir سینگ مدیر اجرایی شورای مشترک برای رفاه مهاجران گفت: آن را "پوچ" است که افرادی که بوده ام به خطر جان خود را برای حفظ کشور امن بودند هنوز هم نیاز به پرداخت "هزینه های نجومی" به زندگی و کار در بریتانیا است.

یک سخنگوی دولت گفت: "حق در سراسر سیستم مهاجرت ما در حال حمایت از سلامت و مراقبت اجتماعی کارگران آن است که آیا با گسترش سوگ طرح برای پوشش مراقبت های اجتماعی کارگران و خانواده های آنها و یا به عنوان ما اعلام کرد این هفته معافیت آنها از مهاجرت بهداشت اضافه کردن.

"ما همچنین حمایت از بخش مراقبت های اجتماعی در تعدادی از راه های مختلف از جمله با ارائه اضافی بودجه به کار خود ادامه تا ببینید که چگونه ما می توانیم حمایت از مراقبت های اجتماعی کارگران است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن