بعد از صلح آمیز جورج فلوید تظاهرات در نیویورک تبدیل به هرج و مرج پس از تاریک

چهارمین روز تظاهرات علیه خشونت پلیس نگه داشته و شهر نیویورک در لبه یکشنبه به عنوان هزاران نفر از مردم به راهپی

توسط SALAMNEWWS در 12 خرداد 1399

چهارمین روز تظاهرات علیه خشونت پلیس نگه داشته و شهر نیویورک در لبه یکشنبه به عنوان هزاران نفر از مردم به راهپیمایی پرداختند و بسیاری از معترضان و ماموران سعی در حفظ صلح پس از چند روز ناآرامی که در سمت چپ ماشین پلیس به آتش کشیده شد و صدها نفر از افراد تحت بازداشت است.

تظاهر کنندگان رژه چندین محله شعار زانو زدن در خیابان و در حال سقوط برای یک دقیقه سکوت در مقابل نئون-آراسته NYPD ایستگاه در میدان تایمز در افتخار از مردم کشته شده توسط پلیس.

ادامه مطلب: آمریکا چهره جدید هفته متزلزل خشونت جورج فلوید تظاهرات بیماری همه گیر کوروناویروس

از طریق بسیاری از روز در بسیاری از شهر در یک زمان آتش بس برگزار شد با افسران خود را حفظ فاصله و گاهی اوقات رها کردن به زانو در یک حرکت از احترام است.

اما پس از تاریک وجود دارد زشت درگیری. تظاهرکنندگان در مرکز شهر بروکلین و بخش هایی از منهتن حلیم افسران با اشیاء و آتش زدند. افسران متهم به جمعیت به خیابان روشن ارسال وسیع مردم و ضرب و جرح تماشاگران که نمی تواند خارج شدن از راه.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

در اوایل صبح روز دوشنبه در منهتن سوهو محله اوباش از مردم rampaged پایین پیاده رو فوق العاده به لوکس متعدد مغازه به سرقت کالا. صدها نفر از مردم marauded از طریق منطقه به شکستن Rolex, Chanel, و بوتیک پرادا و همچنین پوشاک و فروشگاه های الکترونیک.

یک نفر به ضرب گلوله کشته شد در میان هرج و مرج شد و تحت درمان در یک آمبولانس.

کوچک آتش سوزی سوخته در خیابان ها که با پوشش شیشه ای و زباله است. پلیس به نظر می رسد ضعف و ناتوان از توقف تخریب.

جورج فلوید مرگ: تصویری را نشان می دهد افسر پلیس فشار معترضان در شهر نیویورک
جورج فلوید مرگ: تصویری را نشان می دهد افسر پلیس فشار معترضان در شهر نیویورک

پیش از آن در روز, شهردار, بیل د Blasio را رد کرده بود این ایده از یک حکومت نظامی مانند آن به تصویب رسید و در دیگر شهرستانها عمده ایالات متحده.

این دموکرات اعتبار پلیس برای "فوق العاده ای داری" اما دو منصوب مسئولان شهرستان به بررسی حوادث در تصویری از جمله یک افسر پاره یک مرد ماسک به اسپری صورت خود را با یک ماده شیمیایی و دو پلیس در موبایل گردش به جمعیت تظاهر کنندگان در بروکلین.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

"همه ما بهتر است به بشریت در اینجا" د Blasio گفت. "معترضان انسان هستند. آنها نیاز به درمان با احترام فوق العاده ای. افسران پلیس انسان هستند. آنها نیاز به درمان با احترام فوق العاده ای."

آغاز اعتراضات روز پیش حداقل 790 نفر دستگیر شده اند 33 افسران مجروح شده اند و 27 پلیس وسایل نقلیه آسیب دیده اند و یا نابود, پلیس گفت:. وجود دارد هیچ عمده صدمات گزارش شده است.

ادامه مطلب: جورج فلوید اعتراض در مونترال غیر قانونی اعلام کرد پس از خشونت می شکند

شهردار پدر کیار د Blasio, 25 بود که در میان افراد دستگیر شده پنج شنبه شب با توجه به اجرای قانون رسمی صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن به دلیل حساسیت این موضوع.

گزارش دستگیری به دست آمده توسط نیویورک پست گفت که او حاضر به ترک خیابان منهتن پاک توسط افسران زیرا مردم پرتاب چیز. کیار د Blasio, که سیاه و سفید است, بود, بعد, داده, دادگاه, احضار و منتشر شد.

شهردار که سفید است اشاره نمی دستگیری در نشست خبری روز شنبه. شهرستان سالن سخنگویان نمی بلافاصله نظر.

تظاهرکنندگان راهپیمایی در سراسر شهرستان. در یک میدان در مرکز شهر بروکلین صدها شعار "نه عدالت بدون صلح" در خارج از مرکز بارکلیز که در آن NBA شبکه بازی.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

راهپیمایان شعار "دست ها بالا نمی شلیک" — یک پاره ای که نشات گرفته از اوت 2014 تیراندازی به مایکل براون در فرگوسن میسوری — در طول یک جداگانه تظاهرات صلح آمیز در کوئینز. در منهتن صدها نفر از مردم به زانو در خیابان پنجم.

تظاهرات سوخت توسط مرگ جورج فلوید رفت و برگشت در سراسر ایالات متحده
تظاهرات سوخت توسط مرگ جورج فلوید رفت و برگشت در سراسر ایالات متحده

در اطراف شهر وجود دارد حرکات از افسران پلیس در نظر گرفته شده برای نشان دادن همدردی با راهپیمایان. چند کف همراه با معترضان در منهتن. در کوئینز افسران زانو با معترضان در یک تقاطع به عنوان یک سازمان به نام نام افراد کشته شده توسط پلیس.

کسانی که حرکات نیست همیشه آخرین. خارج از مرکز بارکلیز دو فرماندهان خواست جمعیت را به "رها کردن زانو" را. اما چند دقیقه بعد یک گروه کوچک با عجله در نزدیکی یک مرکز خرید و افسران متهم به جمعیت ضرب و شتم مردم با باتوم و هرج و مرج در یک صحنه.

هنوز تا اواخر روز خلق شد صلح آمیز از شنبه هنگامی که راهپیمایی تفویض به متعدد درگیری میان پلیس و معترضان و تظاهرکنندگان مجموعه پلیس وسایل نقلیه در آتش و ناخوانا نقاشی های دیواری در منهتن مشهور کلیسای جامع سنت پاتریک.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: 'آنها در حفظ و کشتار مردم ما:' تظاهرات در سراسر آمریکا پس از مرگ جورج فلوید

کمیسر پلیس درموت شیا گفت: تظاهرات مسالمت آمیز شد "ربوده شده" با مردم با خشونت قصد.

در یک جلسه پنج شنبه, بالا گروه اطلاعاتی و ضد تروریسم رسمی جان میلر گفت: برخی از آنارشیست گروه جمع آوری لوازم از سنگ و بطری و استفاده پیشاهنگی به نقطه خرابکاری اهداف.

شهر نیویورک وکلا یکی از آنها رفت و به پرینستون دیگر به نیویورک دانشکده حقوق دانشگاه بودند با آمار فدرال اتهامات عنوان شده است که آنها پرتاب کوکتل مولوتف به اشغال اتومبیل گشت زنی در روز شنبه.

"ما در حال رفتن به مطمئن شوید که هر کس حق اعتراض مسالمت آمیز و مونتاژ" شیا گفت. "اما ما در حال رفتن به تحمل تخریب اموال ما داشتن افسران قرار داده و به راه آسیب است و یا هر غیرنظامیان قرار داده و به راه آسیب است."

مشابه تظاهرات هایش در سراسر کشور در پاسخ به مینه سوتا مرگ جورج فلوید یک مرد سیاه پوست که فوت دوشنبه پس از یک مینیاپولیس افسر پلیس فشرده زانو خود را بر روی گردن خود را.

جورج فلوید مرگ: شهردار نیویورک خواستار وضعیت 'درد' خواستار اقدام گرفته شود
جورج فلوید مرگ: شهردار نیویورک خواستار وضعیت 'درد' خواستار اقدام گرفته شود

در جای دیگر در نیویورک صدها نفر از مردم کمک کرده تمیز تا یکشنبه بعد از فروشگاه ویندوز در هم شکسته شد و وسایل نقلیه را به آتش کشیدند در روچستر و آلبانی و بوفالو.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

رژیم صهیونیستی. اندرو کومو گفت: گارد ملی است که در حالت آماده به کار و که صدها نفر از سربازان اضافی در دسترس ساخته شد به شمال ایالت شهرستانها.

در شنکتدی روز یکشنبه پلیس راهپیمایی با معترضان با برخی از افسران برگزاری تابلوهای "سیاه و سفید زندگی می کند مهم است. دوره!" رئیس پلیس اریک کلیفورد و دیگر افسران زانو با معترضان. بعد شهردار اعلام وضعیت اضطراری با 7 بعد از ظهر حکومت نظامی با استناد به احتمال زیاد ناآرامی های مدنی.

نیویورک اتحادیه آزادی های مدنی با انتقاد از حکومت.

"آن را نمی معترضان که باید حکومت آن را به پلیس. هیچ excusing پلیس ترور ما را دیده اند این آخر هفته در برابر معترضان گفت:" TECHFREEDOM مدیر اجرایی دانا لیبرمن.

ادامه مطلب: ویدئو نشان می دهد که جمعیت از جورج فلوید معترضان در حال اجرا از سرعت کامیون

فرماندار گفت: دولت دادستان کل Letitia جیمز را بررسی اقدامات انجام شده توسط هر دو NYPD ماموران و معترضان.

حداقل پنج سوخته NYPD وسایل نقلیه باقی مانده است که در نزدیکی منهتن اتحادیه میدان بودند یدک یکشنبه. مردم راه می رفت در اطراف شیشه های شکسته در خیابان برای گرفتن عکس. اما برای ساعت, یکشنبه تظاهرات آرام شد.

"در مقایسه با چگونه همه چیز معلوم شد دیروز, این است که خیلی بهتر است. این است که دقیقا چه چیزهایی باید باشد" گفت: Domenic منینگ که صحبت می کرد در یک تجمع در اتحادیه مربع است. "اگر شما می خواهید برای دریافت نقطه خود را در سراسر این راه برای انجام آن است. خرابکاری شرکت ها و فروشگاه ها که نه راه برای انجام آن است."

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

محله ساکن کن کید گفت معترضان و پلیس در تلاش برای باقی می ماند صلح آمیز در آغاز قبل از استرس از یک شهر به شدت ضربه توسط coronavirus آمد شنبه شب.

"من فکر می کنم یک جامعه فقط می توانید می گویند" به اندازه کافی "در بسیاری از مواقع و کلمات نیست شنیده ام پس آنها را به اقدام و این چیزی است که اتفاق افتاده است شب گذشته" Kidd گفت.

© 2020 کانادا مطبوعاتtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب