اطلاعات دانش آموختگان دانشگاه ترنت، دانشکده ممکن است در طول حمله امنیت سایبری کپی شده باشد

کارکنان دانشگاه ترنت، اعضای هیئت علمی، فارغ التحصیلان، اهداکنندگان و مخاطبین خارجی ممکن است اطلاعات خود را به

توسط SALAMNEWWS در 17 مرداد 1399

کارکنان دانشگاه ترنت، اعضای هیئت علمی، فارغ التحصیلان، اهداکنندگان و مخاطبین خارجی ممکن است اطلاعات خود را به خطر افتاده بود، پس از حمله اخیر امنیت سایبری در یک سرویس ارتباط با مشتری شخص ثالث وابسته به دانشگاه آغاز شد.

در روز چهارشنبه، ایمیلی برای ۳۸۰۰۰ نفر وابسته به این نهاد ارسال شد و به آنها اطلاع داد که اطلاعاتی مانند نام، آدرس، تاریخ تولد، جزئیات تماس، فهرست کمک های مالی، یا ارتباطات مربوط به مشارکت رویداد و داوطلب شدن ممکن است توسط یک مجرم سایبری در جریان حمله باج افزار کپی شده باشد.

-ادامه مطلب: CAMH, غربی در میان orgs کانادا تحت تاثیر حمله باجافزار به بلک باود

حمله باج افزار یک نوع نرم افزار مخرب است که برای کپی و رمزگذاری فایل های یک قربانی استفاده می شود، سپس آنها را گروگان گرفته تا زمانی که باج پرداخت می شود.

حمله بر روی راه حل های نرم افزار شرکت بلک باود در ماه مه آغاز شد. تامین کننده میزبان بانک اطلاعاتی اهداکننده و فارغ التحصیلان ترنت است.

داستان در زیر تبلیغات ادامه دارد

در ایمیل چهارشنبه، دانشگاه گفت بلک باود به آنها تایید کرده است که یک تحقیق مربوط به اجرای قانون متوجه شد که هیچ اطلاعات رمزنگاری شده ای — مانند جزئیات حساب بانکی، کارت های اعتباری، شماره های تامین اجتماعی یا رمزعبور — دسترسی پیدا نشده است.

جولی دیویس، معاون روابط خارجی و پیشرفت دانشگاه ترنت، روز پنجشنبه گفت: «ما زمان زیادی را با [بلک باود] صرف کرده بودیم.

"ما تصمیم گرفته ام که مهم است که ما اجازه دهید مردم می دانیم، حتی اگر هیچ اطلاعات مالی و یا رمز عبور دسترسی داشته باشد."

دیویس گفت دانشگاه مطمئن نیست که چند نفر ممکن است به خطر افتاده باشد. با این حال ، او گفت : بسیاری از اطلاعات کپی شده توسط مجرم سایبری "اطلاعات عمومی است به هر حال."

در روز پنجشنبه، بلک باود از انجام مصاحبه با اخبار جهانی پیتربورو سر باز زده بود.

یک نماینده از بلک باود روز پنجشنبه در ایمیلی به گلوبل پیتربورو گفت: «برای احترام به حریم خصوصی مشتریان مان، نمی توانیم نام کسانی را که بخشی از این حادثه بودند و نه می توانیم درباره هر مشتری ای بحث کنیم، ارائه دهیم»

"به مشتریانی که بخشی از این حادثه بودند، اطلاع داده شده اند."

به گزارش وب سایت بلک باود، این شرکت به مجرم سایبری باج پرداخت کرده است، در ازای تایید این که اطلاعات کپی شده از مجرم از بین می ره.

همچنین وب سایت می گوید که با توجه به تحقیقات و تحقیقات اجرای قانون، شرکت "دلیلی برای باور کردن" که هر گونه داده ها سوء استفاده خواهد شد و یا انتشار و یا در غیر این صورت در دسترس عموم قرار داده شده است.

داستان در زیر تبلیغات ادامه دارد

دیویس گفت دانشگاه ترنت با بلک باود برای ۱۰ سال کار کرده است و در طول آن زمان مسئله قبلی با این شرکت وجود داشته است.

دانشگاه از کسانی که ایمیل دریافت کرده اند می خواهد که «هشيار بمونيد» و هر گونه فعاليت مشکوک يا سرقت هويت مشکوک را به اجرای قانون گزارش دهند.

هکرها چینی متهم به هدف قرار دادنCOVID-19 تحقیقات واکسن
اتهام آمریکا به هکرها چینی متهم به هدف قرار دادن تحقیقات واکسن COVID-19

© 2020 اخبار جهانی ، بخش از کوروس سرگرمی شرکت.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن