Coronavirus: که موافقت خود را مستقل پروب چگونه آن را به کار گرفته و همه گیر

سازمان بهداشت جهانی متمایل به تماس های دوشنبه از بسیاری از کشورهای عضو آن برای راه اندازی یک ارزیابی مستقل از

توسط SALAMNEWWS در 29 اردیبهشت 1399

سازمان بهداشت جهانی متمایل به تماس های دوشنبه از بسیاری از کشورهای عضو آن برای راه اندازی یک ارزیابی مستقل از چگونه آن را مدیریت بین المللی پاسخ به کروناویروس است که قصد دیدار با انگشت اشاره بین ایالات متحده و چین بیش از یک بیماری همه گیر است که به کشته شدن بیش از 300 ، 000 نفر و وارد اقتصاد جهانی است.

این "ارزیابی جامع" به دنبال یک ائتلاف از آفریقا و اروپا و کشورهای دیگر در نظر گرفته شده است به نقد و بررسی "درس های آموخته شده" از چه کسی هماهنگی جهانی در پاسخ به COVID-19 اما توقف کوتاه از نگاه کردن به مسائل از جمله ریشه های جدید کروناویروس. رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا کرده است او دارای مدرک نشان می دهد coronavirus سرچشمه در یک آزمایشگاه در چین در حالی که جامعه علمی است اصرار تمام شواهد به تاریخ نشان می دهد که این ویروس به احتمال زیاد شروع به پریدن کرد به انسان از حیوان است.

که به طور معمول اداری سالانه مجمع این هفته شده است تحت الشعاع قرار توسط متقابل recriminations سیاسی و تیراندازی بین ایالات متحده و چین است. مغلوب ساختن پیشی جستن است و بارها و بارها حمله کردند که این ادعا که این کمک چین پنهان کردن میزان بیماری همه گیر کوروناویروس در مراحل اولیه آن. چند قانونگذاران جمهوریخواه کنگره خواسته اند که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus به استعفا.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: کانادا و متحدان ابراز نگرانی از خروج از تایوان که از: نامه

ایالات متحده بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر گفت: از آن زمان به فرانک در مورد اینکه چرا COVID-19 است "چرخید خارج از کنترل است."

"وجود دارد یک شکست توسط این سازمان برای به دست آوردن اطلاعات است که جهان نیاز و عدم هزینه های بسیاری از زندگی" آذر گفت. صحبت کردن ساعت پس از رئیس جمهور چین اعلام کرد چین را ارائه 2 میلیارد دلار برای کمک به پاسخ به شیوع و اقتصادی آن fallout آذر گفت: آمریکا تا به حال اختصاص 9 میلیارد دلار به کروناویروس مهار تلاش های سراسر جهان است.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

Tedros گفت که راه اندازی یک ارزیابی مستقل از این که در پاسخ "در اولین لحظه مناسب" — اشاره به یافته های منتشر شده روز شنبه در یک گزارش برای اولین بار توسط یک مشاوره نظارت بدن سفارش به نگاه به چه کسی پاسخ.

11-گزارش صفحه پرسش های مطرح شده از جمله اینکه که سیستم هشدار برای هشدار به جهان به شیوع بیماری کافی است و پیشنهاد کشورهای عضو ممکن است نیاز به "ارزیابی مجدد" که نقش مهمی در ارائه مشاوره سفر به کشور.

شیوع کروناویروس: که خروجی علمی مختصر بر روی لینک بين multisystem سندرم التهابی و COVID-19
شیوع کروناویروس: که خروجی علمی مختصر بر روی لینک بين multisystem سندرم التهابی و COVID-19

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ادعا کرده است که که با انتقاد آمریکا و ممنوعیت سفر است که تهمت دستور داد بر مردم پس از رسیدن از چین است.

در سخنان افتتاحیه خود در که در جلسه Tedros شرکت برگزار شد و به دنبال تمرکز بر بزرگتر مشکلات ناشی از شیوع این بیماری گفت: "ما شده اند با فروتنی توسط این میکروب های کوچک."

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

"این بیماری همه گیر به ارمغان آورده است بهترین و بدترین بشریت" او گفت:. "این انتقال در معرض گسل خطوط نابرابری بی عدالتی و تضاد از دنیای مدرن ما. آن را برجسته ما نقاط قوت و آسیب پذیری ما. علم مورد ستایش قرار داد و تکبر. سازمان ملل گرد هم آمده اند به عنوان قبل از هرگز. و ژئوپولیتیک بخش پرتاب شده است به گره زدن."

چین در عین حال به دنبال منحرف کردن توجه خود به تلاش های تازه به سرعت بیماری همه گیر کوروناویروس با یازدهم اعلام 2 میلیارد دلار مبلغ سرمایه گذاری بیش از دو سال به مبارزه با آن. چین در سال گذشته اهدا حدود 86 میلیون نفر به چه کسی است.

ادامه مطلب: Coronavirus ممکن است هفته مجددا پس از ایالات متحده شروع می شود reopenings: کارشناسان

یازدهم اصرار داشت که چین تا به حال عمل کرده و با "صراحت و شفافیت و مسئولیت" زمانی که بیماری تشخیص داده شد در ووهان. او گفت: چین تا به حال به همه مربوط به شیوع داده ها به چه کسانی و کشورهای دیگر از جمله ویروس ژنتیکی توالی "در یک مد به موقع."

یازدهم گفت: چین انجام داده بود "همه چیز را در قدرت ما به پشتیبانی و کمک به کشورهای نیازمند" اما اذعان کرد بیشتر مورد نیاز برای انجام شود. او گفت که در هفته های اخیر چین اعزام تجهیزات پزشکی به بیش از 50 کشور آفریقایی و 46 چینی پزشکی تیم شد و در حال حاضر در این قاره کمک به مقامات محلی.

دیگر رهبران جهان از جمله روسای جمهور فرانسه, کره جنوبی و آفریقای جنوبی و آلمان صدراعظم نیز در لوله کشی برای پرتاب حمایت خود را که در آن قرار داده شده است در دفاعی از یک مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است که مقصر آن را به صورت نادرست شیوع و دوش گرفتن بیش از حد ستایش در چین پاسخ. اتحادیه اروپا و دیگران بنا کردن وسط زمین.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ادعا کرده است که که با انتقاد آمریکا و ممنوعیت سفر است که تهمت دستور داد بر مردم پس از رسیدن از چین است.

شیوع کروناویروس: که منتشر سیاست مختصر در COVID-19 و جنسيت
شیوع کروناویروس: که منتشر سیاست مختصر در COVID-19 و جنسيت

مغلوب ساختن پیشی جستن دستور موقت تعلیق کمک های مالی برای کسانی که از ایالات متحده آمریکا — آژانس بهداشت بزرگترین single donor — در انتظار بررسی اولیه آن پاسخ. مشاوره بدن انعکاس دیدگاه از بسیاری از کشورها گفت: این یک نقد و بررسی در "گرمای واکنش" می تواند صدمه دیده که توانایی پاسخ به آن است.

یازدهم گفت: چین پشتیبانی از این ایده از یک بررسی جامع از واکنش جهانی به COVID-19 "پس از آن را تحت کنترل در آورده است" و گفت که آن را باید "بر اساس علم و حرفه ای, رهبری که, و انجام یک هدف و بی طرفانه شیوه است."

Tedros تاکید کرد که اعلام کرد شیوع کروناویروس به اورژانس بهداشت جهانی در ژانویه. 30 آن بالاترین سطح هشدار در زمانی که وجود دارد کمتر از 100 مورد در خارج از چین است. در هفته بعد که هشدار داد کشورها وجود دارد باریک "پنجره فرصت" برای جلوگیری از گسترش ویروس در سطح جهان است.

در طول چند ماه اول از شیوع بیماری که مقامات بارها و بارها توضیح داده شده این ویروس را گسترش به عنوان "محدود" و گفت: آن را به عنوان انتقال به آنفولانزا; کارشناسان پس از گفت COVID-19 گسترش می یابد و حتی سریع تر. آن را اعلام کرد شیوع بیماری به یک بیماری همه گیر در تاریخ 11 مارس پس از این ویروس تا به حال به کشته شدن هزاران نفر در سطح جهان و موجب شیوع زیادی در کره جنوبی و ایتالیا و ایران و جاهای دیگر.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

© 2020 کانادا مطبوعاتtinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب