Coronavirus: چه بنف مانند بدون بین المللی گردشگری?

بنف است همه چیز در مورد گردشگری. در واقع تقریبا تمام اقتصاد گردشگری مبتنی بر."شهر بنف دلیل اینکه شهرداری برای

توسط SALAMNEWWS در 8 خرداد 1399

بنف است همه چیز در مورد گردشگری. در واقع تقریبا تمام اقتصاد گردشگری مبتنی بر.

"شهر بنف دلیل اینکه شهرداری برای ارائه خدمات به بازدید کنندگان به پارک ملی بنف و برای حمایت از ساکنان که در اینجا زندگی می کنند به ارائه خدمات به بازدید کنندگان گفت: Jason darrah وجود دارد مدیر ارتباطات و بازاریابی برای این شهر است.

قبل از رمان coronavirus حدود 3 میلیارد دلار هزینه در آلبرتا ایجاد شد این شهر در هر سال. کل آلبرتا اقتصادی از گردشگری است که در حدود 9 میلیارد دلار در سال است.

بنف به کانادا قدیمی ترین پارک های ملی به عنوان یکی از آلبرتا جوانترین شهرداری. این شهر در سال 1990 تاسیس شد. تنها افرادی که در این پارک ملی زندگی می کنند در این چهار مربع-کیلومتر شهر.

ادامه مطلب: بنف "آماده به استقبال بازدید کنندگان' به عنوان آلبرتا برطرف COVID-19 محدودیت

Darrah وجود دارد می گوید: 90 درصد از بنف در اقتصاد است که به طور مستقیم یا غیر مستقیم حمایت های گردشگری.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

"در چند روز که آمد به توقف" darrah وجود دارد گفت. "شهر بنف شده است ویران COVID-19 بیماری همه گیر."

در اولین هفته از این بیماری همه گیر و پس از خاموش کردن به عنوان بسیاری از 6,000 نفر در یک شهر با جمعیت حدود 9000 — گذاشته شد ، اوایل برآورد کرده بود نرخ بیکاری در 80 تا 85 درصد darrah وجود دارد گفت.

در روز سه شنبه شهردار اعلام کرد این شهر استقبال بازگشت بازدید کنندگان است. کارن Sorenson توضیح داد: پارک ملی بنف نمی خواهد هر گونه خدمات در دسترس تا اوایل ماه ژوئن, اما این شهر باز است برای کسب و کار.

زیر گوش: بنف شهردار کارن Sorenson می پیوندد Ryan rachel notley نشان می دهد در 630 CHED

مشاهده link"

او همچنین گفت: به طور معمول بیش از 50 درصد از بنف بازدید کنندگان از خارج از کانادا است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

آلبرتا تور اپراتورها آماده شدن برای یک سال از ضرر و زیان
آلبرتا تور اپراتورها آماده شدن برای یک سال از ضرر و زیان

"ما یک گردشگری نیروی کار در محل" Sorenson گفت: اخبار جهانی است. "نه تنها ما به دنبال فوری مجلس و گرفتن کسب و کار ما باز و پایدار اما ما به دنبال بیشتر پایین جاده به آنچه به عنوان گردشگری خواهد بود."

یک بنف بدون بازدید کنندگان بین المللی

در معمول سال بیش از چهار میلیون نفر از مردم به پارک ملی بنف و بیش از 80 درصد از کسانی که مردم شهر darrah وجود دارد گفت.

حدود نیمی از بنف بازدید کنندگان از خارج از کانادا اما منطقه ای-بین المللی نسبت نوسان می تواند بر اساس فصل است.

"بهره تمایل به بازدید بنف در اوج در طول سال گفت:" جو Pavelka, یک استادیار در مونت رویال دانشگاه که مطالعات گردشگری و خارج از منزل است که تحقیق بنف به طور خاص.

"درک من این است که آن است که 52 درصد منطقه ای اما بر اساس تحقیقات در جولای سال 2019 نسبت به منطقه ای که در آن زمان بود که 18 درصد از کل است."

نگاهی به کانادا, گردشگری, در طول و بعد از COVID-19 همه گیر
نگاهی به کانادا, گردشگری, در طول و بعد از COVID-19 همه گیر

حتی اگر منطقه ای بازدید کنندگان را تشکیل می دهند نیمی از بنف گردشگران آنها تمایل به صرف پول تا آنجا که بازدید کنندگان بین المللی.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

با توجه به اعداد منتشر شده توسط سفر آلبرتا در سال 2016 به طور متوسط هر فرد از عملکرد یک آلبرتا بازدید کننده است $240 کسی از جای دیگر در کانادا صرف $496 از ایالات متحده $753 و خارج از کشور است و به طور متوسط $1,064 صرف.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

Travel Alberta statistics on average expenditures, from 2016.
سفر آلبرتا آمار به طور متوسط هزینه از سال 2016. اعتبار: جو Pavelka, Travel Alberta

"الگوهای هزینه های تمایل به بسته که در آن بازدید کنندگان از" توضیح البنا Pergelova استاد در MacEwan دانشگاه دانشکده کسب و کار. "بازدید کنندگان از چین بیشتر صرف به طور متوسط. بازدید کنندگان از آلمان و استرالیا نیز تمایل به صرف بیشتر.

"آنچه مردم صرف پول خود را در نیز متفاوت است. بازدید کنندگان از انگلستان به عنوان مثال صرف بزرگتر بخشی از بودجه خود را در اقامت در حالی که بازدید کنندگان از چین اختصاص خواهد بیشتر به لباس و هدیه.

"محلی و بازدید کنندگان ممکن است سفر کوتاه تر و با صرف کمتر در هر سفر. بهره مراجعه بنف به احتمال زیاد صرف کمتر از کانادایی دیگر."

ادامه مطلب: 2016 شد و یک سال رکورد تنظیمات برای آلبرتا گردشگری: آمار کانادا

آنجلا اندرسون با Banff Lake Louise, گردشگری اذعان کرد که بازدید کنندگان که اقامت یک شبه و برای دوره های طولانی تر تمایل به صرف بیشتر, حتی گذشته از محل اقامت.

ایالات متحده و دیگر بازدید کنندگان بین المللی معمولا یک بخش بزرگتر از بازدید کنندگان یک شبه در تابستان سال او اضافه شده است. بنف و دریاچه لوئیز خواهد به طور معمول بیش از 90 درصد اشغال هتل ها در ماه های ژوئیه و اوت. دیگر ماه را بین 50 تا 80 درصد اشغال.

بنابراین حتی اگر بنف می بیند منطقه ای بیشتر گردشگران آن را به دنبال اقتصادی آمار از حداقل 1.5 میلیارد دلار اگر مسافرت های بین المللی محدودیت های گذشته در سال است.

"این رفتن به یک بنر سال" Pavelka گفت: "اما آن می تواند راحت سال است."

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

جذب بازدید کنندگان منطقه ای

بهره که نمی توانند خود را به ساحل تعطیلات و یا تعطیلات اروپا ممکن است تصمیم به صرف بیشتر و درمان خود را به یک سفر در حیاط خلوت خود Pavelka نشان می دهد.

"سایر گزینه های خرید هستند به معنای واقعی کلمه و دیگر امکان پذیر است قطعا در کوتاه مدت. آن است که یک کشش به این باور است که در آلبرتا بازدید کننده ممکن است مایل به صرف بیشتر دانستن آن ممکن است خود را تنها در تعطیلات تابستان امسال است."

"این تابستان خواهد شد در حال حاضر یک فرصت منحصر به فرد برای بهره, و به طور بالقوه همکار کانادایی" اندرسون گفت.

"زیبایی و الهام بخش ما همیشه در این مکان هنوز هم در اینجا شاید قدرتمند تر از همیشه. همه ما نیاز به کاهش استرس و ما می دانیم بنف و دریاچه لوئیس است که محل که در آن مردم می توانید آن را با خیال راحت."

جاسپر برخورد با اثرات COVID-19 در گردشگری
جاسپر برخورد با اثرات COVID-19 در گردشگری

اما Pavelka معتقد است بنف را مجبور به تغییر رویکرد خود را به تهیه کردن به یک بازار منطقه ای با توجه به چیزهایی مانند نقاط قیمت و چه تجدید نظر به آلبرتا-بر اساس آخرین بازدید. با گوزن شمالی و Mountie سوغات و با معتبر و خوب قیمت مناسب طبیعت مبتنی بر تجربیات ،

"آن را باید در تمرکز, هوای آزاد, طبیعت فرصت های همراه با مهمان نوازی.

"تحقیقات من نشان می دهد که به تجربه کوه و طبیعت" است بنف اصلی جاذبه و این امر درست برای بهره."

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

دسترسی آسان به پارک ملی کوه مسیرهای پیاده روی و محدود جمعیت نیز باید تمرکز Pavelka گفت.

"مطمئن شوید که دسترسی به کوه مجاز است و نه بیش از حد طاقت فرسا به عنوان مثال دریاچه لوئیز ترافیک."

ادامه مطلب: رفتن به تعطیلات میان شیوع کروناویروس? در اینجا آنچه که در

بنف در حال حاضر مقابله با این فاصله و بهداشت و مسائل ایمنی. شورای تصمیم به بنف Ave. به ترافیک خودرو از 5 ژوئن تا سپتامبر. 11 به گسترش مناطق پیاده رو و اجازه می دهد برای بیشتر فیزیکی فاصله. در تابستان مشغول است که کشش از جاده می تواند از 30000 پیاده یک روز شهر گفت.

"بنف خیابان تا کنون نشده بسته به وسایل نقلیه برای بیش از یک یا دو روز و تنها در مورد برخی از سالانه رویدادهای خاص" اندرسون گفت. "این اولین بار است که از آن خواهد شد pedestrianized برای یک دوره طولانی از زمان است."

ادامه مطلب: فدرال اعلام COVID-19 صندوق امداد به صورت فصلی, شرکت های گردشگری

بنف نیز نصب دست مطابق با اصول بهداشتی ایستگاه های اطراف شهر و اضافی وجود دارد تمیز کردن و ضد عفونی از پروتکل های عمومی washrooms.

"بنف شناخته شده است به عنوان یک شلوغ مقصد و... است که ممکن است در برابر بنف در صورتی که آدرس آن را" Pavelka گفت.

"من 2019 بنف ازدحام تحقیقات نشان می دهد که ساکنان بیش از گردشگران که در ازدحام یک مشکل است. بود که قبل از COVID بنابراین در حال حاضر به عنوان تراکم منتقل شده از یک رضایت شخصی به شخصی و عمومی موضوع سلامت آن را به دست آورد بسیاری از نفوذ."

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

باز پارک ملی حیاتی هستند

روز شنبه, پارک, کانادا اعلام کرد این امر به تدریج از سر برخی از عملیات در 29 کانادا 48 پارک های ملی شروع ژوئن 1, از جمله بنف و جاسپر.

ادامه مطلب: پارک کانادا منتشر شده لیست کامل از پارک های ملی بخشی از بازگشایی در ژوئن 1

در اکثر موارد تدریجی بازگشایی خواهد شد و شامل دسترسی به روز-استفاده از مناطق مسیرهای پیاده روی سواحل و فضای سبز و برخی از دسترسی برای قایقرانی تفریحی و ماهیگیری.

"افتتاح پارک ملی بنف بعد با استفاده از مناطق trailheads, بازدید کننده, خدمات, غیره. خواهد بود کاملا کلیدی برای جذب ملاقات و حصول اطمینان از که بازدید کننده می تواند به حفظ مناسب اجتماعی فاصله" اندرسون گفت: اخبار جهانی است.

"ما در حال کار بسیار نزدیک با شهر Banff Lake Louise و با پارک های کانادا و تمام کسب و کار در اینجا با خیال راحت خوش آمدید برای اولین بار بهره و سپس کانادایی و سپس بعد از آن در سال شاید بازدید کنندگان بین المللی."

شیوع کروناویروس: پارک های ملی, مکان های تاریخی بخشی از بازگشایی در ماه ژوئن
شیوع کروناویروس: پارک های ملی, مکان های تاریخی بخشی از بازگشایی در ماه ژوئن

در حال حاضر اردو و بازدید مراکز بسته باقی می ماند خواهد شد که یک مانع برای بنف در تلاش برای تقویت گردشگری Pavelka گفت.

"این مهم خواهد بود برای پارک های کانادا برای باز کردن یک شب کمپینگ دیر... دسترسی به طبیعت و کوه ها است که کلید به چه بنف است."

زیر گوش: وزیر محیط زیست و آب و هوا تغییر جاناتان ویلکینسون می پیوندد Ryan rachel notley نشان می دهد در 630 CHED

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

مشاهده link"

شهردار گفت: بسیاری از هتل ها و متل در شهر باز هستند اما که بازدید کنندگان بالقوه باید پیش تماس بگیرید برای تایید.

کسانی که تسهیلات در حال حاضر یک فرصت برای شهر وجود دارد اما کار پیش رو ،

"نه تنها بسیار کمتر خواهد شد بازدید کنندگان بین المللی آمده است در تابستان امسال اما آنهایی داخلی خواهد شد فکر می کنم دو بار قبل از سفر" Pergolva گفت. "از دست دادن شغل و ترس از ابتلا COVID-19 در حالی که سفر به این معنی کمتر کانادایی ها می خواهند به سفر."

ادامه مطلب: سفر هرگز همان خواهد بود با تشکر COVID-19

او گفت: بنف باید تمرکز خود را پیام در سلامت و ایمنی اقدامات آن و هدف قرار دادن "staycation هستید" جمعیتی است.

"بنف همچنین می تواند جلب بیشتر بهره برای سفرهای کوتاه به عنوان یک خود-پاداش و زیاده روی پس از مدت زمان طولانی را صرف محدود به دلیل COVID-19 بیماری همه گیر."

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

مشاهده link "

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن