Coronavirus: انگلستان نمی خواهد بهبود اقتصادی مگر اینکه 'رادیکال رویکرد جدید' گرفته, هشدار دانشمندان

مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن

توسط SALAMNEWWS در 20 خرداد 1399

مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن یک سهم و یا اشتراک.

دولت آزمون پیگیری و ردیابی سیستم "نه برای هدف مناسب" و بریتانیا نمی خواهد بهبود اقتصادی از Covid-19 بحران مگر اینکه یک رادیکال رویکرد جدید گرفته شده است به آن برجسته گروه مستقل از دانشمندان هشدار داده است.

از آن خواهد شد "غیر ممکن است" زیر سیستم متمرکز معرفی شده توسط مت Hancock برای ردیابی لازم است 80 درصد از تماس های مورد نیاز برای از بین بردن کروناویروس گفت: مستقل حكيم گروه به رهبری دولت سابق و مشاور ارشد علمی داوود پادشاه است.

و این گروه هشدار داد که "فرسایش اعتماد" در دولت طی هفته های اخیر - به ویژه در میان اقلیت های قومی جوامع - به احتمال زیاد به "عمده" تاثیر بر تضعیف انطباق با طرح.

این گزارش هشدار داده که بریتانیا همچنان در یک "بحرانی" مرحله از نبرد خود را با coronavirus با این بیماری همه گیر هنوز در حال رشد در برخی از نقاط کشور است.

و آن را داغدار در مورد آزمون پیگیری و ردیابی سیستم رهبری محافظه کار نظیر Dido هاردینگ که شامل پیمانکاران خصوصی ارائه 25,000 تماس ردیاب برای دریافت در تماس با افرادی که بسته شده اند برای شناسایی افراد مبتلا به کروناویروس و به آنها بگویید به خود منزوی برای 14 روز.

این ویروس تنها موجود اگر 80 درصد یا بیشتر از اطلاعات تماس افراد آلوده ترسیم شده و جدا شده و این است که به وضوح اتفاق می افتد" تحت هاردینگ طرح این گزارش گفت:.

آن را محکوم سیستم به عنوان "تست نشده و در حال بهره برداری توسط شرکت های با تجربه در این زمینه" اشاره کرد که از بانوی هاردینگ خودش گفته است که مجلس آن را نمی خواهد به طور کامل کاربردی تا سپتامبر است. و آن را به نام آن را به صورت کاملا بازسازی با مسئولیت تحویل به محلی بهداشت عمومی مدیران.

دانشمندان همچنین با انتقاد از "شکست آشکار" از NHSX برنامه طراحی شده برای هشدار به مردم اگر آنها شده اند در عرض دو متر از یک پوشش مبتلا - که شده است نورد از سراسر کشور زیر یک مشکل آزمایشی در جزیره موجود زنده.

"همه مهمتر این بود که در یکی از بسیاری از مناطق که انگلستان رفت و راه خود را گرفتن یک رویکرد است که بسیار متفاوت بود به کشورهای دیگر می باشد".tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن