Coronavirus: دو متر حکومت می تواند آرام برای کلاس 30 دانش آموزان, وزیر آموزش و پرورش نشان می دهد

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط SALAMNEWWS در 31 خرداد 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

دو متر اجتماعی-فاصله حکومت می تواند آرام برای کلاس 30 دانش آموزان اجازه می دهد تا بازگشت "هر کودک در هر مدرسه" به درس در سپتامبر گاوین ویلیامسون نشان داده است.

وزیر آموزش و پرورش پیشنهاد کرد که "محافظ حباب" در حال حاضر استفاده می شود به مجوز 15 اولیه دانش آموزان به معاشرت اجتماعی فاصله می تواند در اندازه افزایش یافته و در پاییز به طوری که تمام مدارس در انگلستان می تواند بازگشایی بدون نیاز به اضافی معلمان و ساختمان. راهنمایی های جدید می توان انتظار داشت در عرض دو هفته ،

و بوریس جانسون خود را به قوی اشاره کرد که این دو متری محدودیت – در حال حاضر مجموعه ای کاهش می یابد به یک متر در ایرلند شمالی مدارس – در راه خود را از گفتن خبرنگاران به "دیده بان این فضا".

صعودی طرح می آید با وجود هشدار از نخست وزیر مشاوران علمی گروه در ماه گذشته است که باز شدن مدارس ابتدایی و متوسطه خطرات ایجاد "قابل توجه شبکه های انتقال" برای کوروناویروس.

کارشناسان هشدار داد که اطمینان بیش از حد در مورد اثربخشی بیمه خدمات درمانی تست و ردیابی سیستم طراحی شده برای جلوگیری از گسترش Covid-19 با جدا کردن مخاطبین از کسانی که شناخته شده است به توان و حذف – می تواند "به سرعت" منجر به افزایش بسیار مهم R نرخ انتقال به عنوان بالا به عنوان 1.7 خطر از دست دادن کنترل بیش از گسترش این بیماری است.

آموزش اتحادیه هشدار داده اند که مدارس قادر به بازگشایی به طور کامل تحت دو متری قانون با توجه به کمبود فضای کلاس درس و کارکنان.

نه آقای جانسون و نه آقای ویلیامسون را یک تعهد شرکت برای بازگشت به کلاس درس برای همه اولیه و ثانویه کودکان در ماه سپتامبر توصیف آن تنها به عنوان قصد خود را.

و وزیر آموزش و پرورش dodged این سوال که آیا او انتظار بازگشت دانش آموزان به ارائه کامل هفته مدرسه.

بازدید از مدرسه ای در هرتفوردشایر در روز جمعه آقای جانسون گفت: "ما خواهد شد قرار دادن در تغییرات بیشتر به عنوان علم اجازه می دهد تا.

"من فکر می کنم که چه عمومی نیز می خواهد به دیدن آنها می خواهم برای دیدن ما به کار با این واقعیت است."

دلیل افزایش فشار بر دولت زیر botched برنامه ای برای بازگشت به تمام دانش آموزان مدارس ابتدایی به کلاس های این ماه, نخست وزیر گفت که "کاملا" قصد خود را که کودکان در تمام سنین باید دوباره پنج روز در هفته اساس پاییز.

"به من اجازه دهید بسیار روشن است," او گفت:. "من می خواهم یک جهان که در آن تا آنجا که ممکن است ارائه شده ما می توانیم کلاس های درس امن – و من فکر می کنم ما می توانیم – من می خواهم هر کودک هر دانش آموز هر دانش آموز در ماه سپتامبر. من مطمئن هستم که ما می توانیم آن را انجام داده است."

زبان به عنوان آخرین آمار رسمی ثبت 173 جدید مرگ و میر ناشی از Covid-19 آوردن مجموع تلفات به 42,461 آقای جانسون گفت بریتانیا بود "شروع به ایجاد برخی از پیشرفت واقعی با تست و ردیابی, با درمان این بیماری" است و او امیدوار است مردم خواهد بود "خیلی بیشتر اعتماد به نفس" در مورد فرستادن فرزندان خود به مدرسه توسط پاییز.

دولت مشترک امنیت زیستی مرکز کاهش coronavirus سطح هشدار از 4 به 3 – سیگنالینگ که انتقال است و دیگر به عنوان بالا و یا افزایش تصاعدی – آقای جانسون افزود: "ما باید شروع به فکر کردن در یک جهان که در آن ما کمتر نگران در مورد این بیماری است."

بوریس جانسون می پیوندد اجتماعی فاصله گرفته درس در طول سفر به Bovingdon مدرسه ابتدایی (خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

اما دقیقه از 21 مارس نشست علمی گروه مشورتی برای شرایط اضطراری (مریم) منتشر شده در روز جمعه نشان داد که کارشناسان با توجه به کامل بازگشایی مدارس به عنوان یک پتانسیل مسیر به یک دوم افزایش عفونت در انگلستان است.

مریم گلی توصیه می شود که "باز کردن هر دو اولیه و ثانویه مدارس تا به حال بالقوه برای از نو خلق قابل توجهی شبکه های انتقال که یک اثر بزرگ در این بیماری همه گیر".

تعطیلات تابستان به یک فرصت برای "باز کردن" اثرات بازگشایی گفت: کاغذ که همچنین اشاره کرد که سن نسبتا جوان پروفایل ترین پدر و مادر و معلمان کاهش سطح خطر است.

اما آن اضافه شده است که باز شدن مدارس نیاز به "یک تلاش قابل توجهی برای اطمینان حاصل شود که محیط مناسب برای به حداقل رساندن انتقال (به عنوان مثال فاصله و اقدامات بهداشتی و تهویه)" و گفت که کار بیشتری مورد نیاز بود برای ارزیابی خطر ابتلا به پدربزرگ و مادربزرگ.

تاکید بر اهمیت بازگشایی مدرسه موفق آزمون ردیابی و جداسازی (TTI) برنامه حکیم هشدار داد که "غلو اثربخشی TTI ظرفیت می تواند به سرعت به تحقیق بازگشت به 1.7".

آقای جانسون ارشد پزشکی و علمی مشاوران بارها و بارها تاکید کرد که coronavirus تنها می توان تحت کنترل در آورد اگر R نگه داشته است در زیر یکی با خطر رشد نمایی اگر آن را بالای این سطح است.

لیلا موران, لیبرال دموکرات, سخنگوی آموزش و پرورش و مدعی رهبری گفت: "این استارک هشدار نشان می دهد که وزرا باید اطمینان حاصل شود پیگیری و ردیابی سیستم درست کار می کند به طوری که ما بازگشایی مدارس می توانند با خیال راحت.

"این است که عمیقا نگران کننده است که یک در چهار نفر که تست مثبت برای coronavirus در حال حاضر در حال از دست رفته در طرح.

"دولت باید روشن آنچه در عمل است که گرفته شده به رفع این معایب و اطمینان معلمان و جوامع در سراسر کشور است."

محافظ حباب استفاده شده است در سه ابتدايی گروه در سال پس از شروع این ماه به اجازه می دهد تا 15 به کودکان آموزش داده شود هم بدون اجتماعی فاصله با هر مینی کلاس داشتن همان معلم و کارگر در همان فضا در همه زمان ها و تماس با گروه های دیگر به حداقل نگه داشته شود.

اما تلاش برای به دست آوردن بیشتر از کودکان برای بازگشت به مدرسه برای یک ماه آموزش قبل از تابستان شکستن foundered بر مشکلات عملی از استفاده از این کل مدارس.

تنظیم برنامه های خود را که روزانه در خیابان داونینگ coronavirus جلسه آقای ویلیامسون گفت: "ما شده است ایجاد حباب از کودکان در کلاس درس ایجاد یک محیط حمایتی برای این کودکان.

"در حال حاضر است که در 15 آنچه که ما باید به دنبال در حال انجام است و در حال گسترش آن حباب که شامل کل کلاس."

آقای ویلیامسون گفت: دولت می خواست "هر کودک در هر سال در هر مدرسه". اما زمانی که فشار او را تایید نمی کند که این امر به معنای کامل پنج روز در هفته برای همه دانش آموزان

"ما می دانیم هنوز هم وجود دارد باید اقدامات حفاظتی در محل قرار داده تا مطمئن شوید که کودکان در حال امن و مطمئن است که معلمان و تمام کسانی که در مدرسه امن هستند و همچنین و است که چرا ما در حال رفتن به صدور راهنمایی بیشتر در دو هفته آینده," او اضافه شده است.

وی مدت کوتاهی پس از وزارت آموزش و پرورش رونمایی £1bn "Covid گرفتن طرح" برای شخصی تدریس خصوصی و زمان اضافی در مدرسه برای کودکان در خطر سقوط به دلیل درس های از دست رفته در طول مستند.

اما دبیر انجمن مدرسه و دانشگاه از رهبران جف بارتون گفت: مدارس و کالج ها در تلاش بودند به آماده شدن برای ماه سپتامبر در میان "اطلاعات در سیاه چاله" از دولت است.

"هر کس می خواهد برای دیدن همه کودکان در مدارس تمام وقت از سپتامبر," او گفت:.

"به منظور برای این اتفاق می افتد که دولت دستورالعمل نیاز به تغییر به دلیل آن ممکن نخواهد بود برای انجام این کار در حالی که محدود کردن اندازه کلاس به 15. شما نیاز دارید دو بار به عنوان بسیاری از کلاس های درس و دو بار به عنوان بسیاری از معلمان است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن