Coronavirus: درمان بستگان مراقبت از ساکنان خانه با زوال عقل به عنوان کلید کارگران سازمان های خیریه می گویند

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط SALAMNEWWS در 22 تیر 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

بستگان افراد مبتلا به زوال عقل در مراقبت از خانه باید به رسمیت شناخته شده به عنوان کلید کارگران اتحاد پیشرو موسسات خیریه گفته است.

در نامه ای به وزیر بهداشت مت, Hancock, یکی از زوال عقل صدای جمعی هشدار داد اجرا انزوای ناشی از ممنوعیت تمام بازدید کنندگان باعث شده است که "درد و رنج بسیار و وخامت جسمی و روانی سلامت" در میان ساکنان با این وضعیت – که حداقل 70 درصد از خانه مراقبت جمعیت.

اعطای تعیین شده خانواده و مراقبین همان ضروری-کارگر وضعیت به کارکنان اجازه می دهد آنها را برای دسترسی به مراقبت از خانه و Covid-19 تست برای اطمینان از امن بازدید.

نظرات در آمد که در دولت گفت: این امر مجموعه ای از جزئیات "در چند روز آینده" اجازه می دهد تا visitis tocare خانه به سر پس از چهار ماه.

یکی از زوال عقل صوتی که شامل انجمن آلزایمر, زوال عقل انگلستان و جان مبارزات انتخاباتی استقبال می کنند از وزارت بهداشت و مراقبت های اجتماعی (DHSC) اما گفت که به رسمیت شناختن اقوام به عنوان کلید کارگران در حال حاضر اجازه می دهد آنها را به عقب بر گردیم به ارائه پشتیبانی تنها از آنها می تواند ارائه دهد.

"مراقبان خانوادگی هستند بخشی جدایی ناپذیر از سیستم مراقبت و زمانی که از حذف آن ضروری مراقبت و تندرستی فرد رنج می برد" موسسات خیریه گفت.

"آنها ممکن است تنها کسی که مجاز است به قلم مو عزیزان خود دندان در زمانی که هیچ کس دیگری می توانید در نزدیکی تنها کسی است که می توانید برای عزیزان خود به مصرف دارو به خوردن و نوشیدن و عمل آنها به عنوان هر دو صدای خود را و حافظه تبیین طرف خود و ارائه پشتیبانی مثل هیچ کس دیگری نمی تواند."

موسسات خیریه برجسته افزایش بیش از حد مرگ و میر در مراقبت از خانه پس از شروع بیماری همه گیر کوروناویروس و با اشاره به افزایش قابل توجهی در غیر Covid-19 مرگ و میر در میان افراد مبتلا به زوال عقل.

بین 13 مارس و 1 آوریل وجود دارد 5,404 بیش از حد مرگ و میر افراد مبتلا به زوال عقل و بیماری آلزایمر به نمایندگی از افزایش بیش از 52 درصد در مقایسه با میانگین پنج ساله با توجه به دفتر آمار ملی.

یکی از زوال عقل صدای افزود: "ما به جلو نگاه به فوریت شنوایی بیشتر برنامه های دقیق در مورد مراقبت از ملاقات به خانه در چند روز آینده. و برای تعیین خانواده مراقب این باید در همه جا از جمله در لستر."

مراقبت از انگلستان که نشان دهنده مستقل ترین ارائه دهندگان مراقبت های تکرار تماس برای درمان بستگان مراقبت از ساکنان خانه به عنوان کلید کارگران است.

مارتین سبز اجرایی این سازمان نیز گفت: رادیو بی بی سی 4 امروز برنامه روز جمعه که جزئیات بازدید شده است باید یک اولویت برای DHSC و که در این بخش گفته شد راهنمایی بود "در راه است" یک ماه پیش.

آقای Hancock گفت: در روز پنج شنبه گفت که او می خواست دوباره مراقبت از ساکنان خانه با بستگان "خیلی زود است."

"من بسیار امیدوارم که در چند روز آینده ما قادر خواهید بود برای ایجاد این تغییر," او گفت:. "ما شده است بسیار مراقب باشید در مورد آن و ما باید به حق آن را دریافت."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب