ویروس کورونا ویروس ردیابی شده: در کجای بریتانیا نرخ عفونت تپیدن?

موارد کوروناویروس بار دیگر در بریتانیا رو به افزایش است، و از اواخر ژوئن به بالاترین سطح خود صعود می کند. روزا

توسط SALAMNEWWS در 17 مرداد 1399

موارد کوروناویروس بار دیگر در بریتانیا رو به افزایش است، و از اواخر ژوئن به بالاترین سطح خود صعود می کند.

روزانه موارد جدید به بالای 900 رسیده این هفته، داشتن به طور خلاصه زیر 500 در ماه ژوئیه، با چند منطقه تجربه خوشه بزرگ در عفونت کاهش یافته است.

شیوع بیماری ها باعث شد تا دولت در اواخر ژوئیه محدودیت هایی را در منچستر بزرگ، شرق لانکاشایر و بخش هایی از یورکشایر غربی دوباره معرفی کند.

آخرین آمار از بهداشت عمومی انگلستان نشان می دهد که چندین منطقه دیگر در سراسر کشور نیز در حال مشاهده افزایش در موارد جدید، با توجه به تجزیهو تحلیل مستقل است.

Swindon تا به 55 مورد جدید Covid - 19 در هر 100،000 ساکنان در طول هفت روز گذشته دیده می شود -- بیش از برخی از مناطق که در آن اقدامات مهار در حال حاضر در محل.

Swindon در حال حاضر چهارمین منطقه آسیب دیده در بریتانیا است که به عنوان یک نسبت جمعیت اندازه گیری شده است، داشتن افزایش 200 درصدی در موارد جدید در طول هفت روز گذشته دیده می شود.

این تقریبا به عنوان بسیاری از موارد جدید برای هر فرد به عنوان لستر، که اولین مکان برای دیدن محدودیت های محلی سخت تر قرار داده شده در محل پس از قفل در سراسر کشور برداشته شد.

بریتانیا به عنوان یک کل باقی می ماند راه طولانی خاموش سطوح اوج خود را از ماه آوریل و مه, زمانی که روزانه موارد جدید اغلب به بالای 5,000 رسیده.

با این حال خوشه های محلی می تواند روند صعودی اخیر ادامه اگر تحت کنترل آورده نمی شود، به عنوان مورد در کشورهای دیگر مانند فرانسه و اسپانیا بوده است.

پس از تحمل یک موج بزرگ در موارد در مراحل اولیه همه گیر, لندن از آن زمان دیده می شود تعداد موارد روزانه خود را در نرخ حتی بیشتر از بقیه کشور کاهش.

با این حال، برخی از منطقه ها هنوز هم دیدن تعداد قابل توجهی از موارد جدید، با Hackney در حال ظهور به عنوان یک نقطه گرم.

نگاه کردن به جایی که تعداد موارد جدید در حال افزایش و کاهش نشان می دهد که چندین منطقه دیده اند موارد افزایش بیش از هفت روز گذشته.

در یک یادداشت مثبت، ارقام همچنین نشان می دهد که شرق آنگلیا و جنوب غرب به نظر می رسد تا حد زیادی غلبه بر ویروس، با تقریبا هیچ مورد جدیدی در روزهای اخیر گزارش شده است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن