Coronavirus ردیابی: چگونه می توانم میزان عفونت در اسپانیا و انگلستان مقایسه?

بوریس جانسون دولت ابقاء یک قرنطینه سفارش برای مردم ورود از اسپانیا در تعطیلات آخر هفته پس از این کشور گزارش دا

توسط SALAMNEWWS در 8 مرداد 1399

بوریس جانسون دولت ابقاء یک قرنطینه سفارش برای مردم ورود از اسپانیا در تعطیلات آخر هفته پس از این کشور گزارش داد که بزرگترین روزانه سنبله در coronavirus موارد پس از ظهور از مستند.

تصمیم نا امید دولت اسپانیا با نخست وزیر پدرو سانچز توصیف این حرکت به عنوان یک "خطا" و با اشاره به کاهش میزان عفونت از "ترین" اسپانیا در مقایسه با زمانی که به انگلستان است.

انگلستان گسترش فراموش-نمی-توصیه های سفر به بالئارس و جزایر قناری است که باید دیده نمی شود سنبله در مواردی نیز ژولیده انگلیسی, شرکت های مسافرتی و گردشگران داخلی.

تصمیم دولت مطلع شد با ارزیابی اسپانیایی شیوع بیماری های مشترک امنیت زیستی مرکز با هم و بهداشت عمومی انگلستان است.

عفونت رای در اسپانیا بود نزدیک به چهار برابر بیشتر از انگلستان در طول دو هفته گذشته با توجه به آخرین اطلاعات از مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

اسپانیا گزارش 905 موارد جدید Covid-19 روز سه شنبه با بسیاری از آنها در مناطق کاتالونیا آراگون و مادرید.

آراگون اخیر شیوع بوده است شدید ترین با بیش از 189 عفونت در هفته گذشته در هر 100000 نفر جمعیت است. مناطق همجوار, نابارا (95.1 موارد جدید در هفت روز گذشته) و کاتالونیا (82.7) نیز دیده می شود خوشه که پیش افتادن از انگلستان بدترین مناطق آسیب دیده.

انگلستان بالاترین غلظت از موارد جدید در هفته گذشته در بلکبرن که در آن 79 نفر تست مثبت در هر جمعیت از 100,000.

وجود 63 عفونت های جدید برای هر 100000 نفر Leicestershire با اکثریت در شهر لستر را که همچنان تحت سخت تر از مستند محدودیت از بقیه کشور است.

بسیاری از مناطق اسپانیا در حال دیدن کمتر Covid-19 عفونت از کسانی که در بریتانیا نقاط. مناطق غربی گالیسیا (3.1 مورد در هر 100000 نفر) و اکسترمادورا (4.5 درصد) نرخ پایین تر از بسیاری از مناطق انگلستان است.

این جزایر بالئارس در ضمن گزارش 5.4 موارد جدید برای هر 100 ، 000 نفر در هفت روز تا سه شنبه – نرخ پایین تر از محبوب انگلیسی staycation هستید انتخاب Cumbria و بسیاری از قطعات از لندن است.

دولت اسپانیا با اشاره به آمار و ارقام این قبیل را به عنوان آن لابی ناکام برای سلیمان – که برای گردشگری است که از لحاظ اقتصادی حیاتی – به معاف از اجباری 14-روز خود انزوا سفارش.

اما بریتانیا بهداشت و درمان ستاد عمل کرده و پس از یک تعداد موارد گزارش شده از گردشگران انگلیسی تست مثبت برای این بیماری از بازگشت به انگلستان از اسپانیا.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن