Coronavirus: مستاجران در صورت اخراج بدون وکیل زمانی که جلسات رزومه در ژوئن

مستاجر می تواند در صورت بودن اخراج بدون دسترسی به وکیل در زمانی که خانه تملک ثانوی جلسات رزومه ماه آینده با تو

توسط SALAMNEWWS در 7 خرداد 1399

مستاجر می تواند در صورت بودن اخراج بدون دسترسی به وکیل در زمانی که خانه تملک ثانوی جلسات رزومه ماه آینده با توجه به نامه از دادگاه شهرستان.

اخراج رسیدگی شد به طور موقت منجمد توسط دولت در ماه مارس به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس در زمان نگه دارید برای اطمینان مردم آسیب پذیر بودند نه چپ بی خانمان در طول بحران.

جلسات در حال انتظار برای از سرگیری در پایان ماه ژوئن اما اسناد دیده می شود توسط قانون روزنامه نشان می دهد که برخی از دادگاه ها با توجه به در حال اجرا جلسات از راه دور تا پاییز خروج افراد آسیب پذیر و بدون دسترسی به یک وظیفه وکیل است.

نامه ای جزئیات ترتیبات برای Brentford دادگاه شهرستان در غرب لندن گفت: "در حال حاضر فکر" بود به انجام در اختیار داشتن جلسات با تلفن و یا اسکایپ.

متهمان خواهد بود "به شدت" تشویق به دنبال اولیه کمک کمک های حقوقی به عنوان وجود دارد بعید است به یک وظیفه وکیل در دسترس تقریبا.

این نامه گفت: "این است که در حال حاضر به نظر ما که این پیشنهاد مثال ترتیبات نشان دهنده حداقل-بدترین راه مقابله با این اختیار ادعا می کند در شرایط فعلی.

آن گفت: "ما به خوبی درک کنند که این موارد قبلا درگیر تعداد زیادی از عمده unrepresented متهمان با محدود به معنی حضور در دادگاه ما و در برخی موارد جلسه و رسیدن به توافق با نمایندگان متقاضیان در ساختمان دادگاه.

"است که نمی توان جایگزین در طول زمان بحران. احزاب خواهد بود که انتظار می رود در تعامل با یک دیگر به خوبی قبل از تاریخ جلسه به درجه بسیار بیشتر از آنچه قبلا.

"با این حال ما قضات خواهد بود هشدار به اطمینان حاصل شود که تا آنجا که ممکن است آسیب پذیر مستاجر هستند نه تعصب توسط فرایند جدید و موارد خواهد بود موکول در پیشبرد (در نرم افزار) و یا حتی در روز که در آن مناسب است."

Thangam Debbonaire کار سایه مسکن, وزیر هشدار داد که بیشتر مردم را بی خانمان تبدیل اگر قادر به دسترسی به مشاوره حقوقی.

او گفت: مستقل: "زمانی که توقیف موقت به پایان می رسد در یک ماه زمان وجود خواهد داشت افرادی که در معرض خطر فوری از اخراج به عنوان یک نتیجه از شکست دولت برای عمل به اطمینان حاصل شود مردم باید درآمد کافی برای پرداخت اجاره خود را.

"دولت نیز باید در نظر بگیرید کار پیشنهاد برای بلند کردن موقت از قوانین در عقب افتادگی به عنوان یک اجباری زمینه را برای اخراج و به قراضه no-fault اخراج رسیدگی برای کمک به محافظت از مردم از بی خانمانی.

"در هر صورت آنها باید یک وظیفه وکیل در دسترس به آنها توصیه می کنند."

دولت اعلام کرد که حمایتهای قانونی برای خصوصی مستاجران از اخراج به مدت سه ماه در ماه مارس زیر فشار پایدار از کار و دیگر احزاب مخالف.

مسکن وزیر رابرت Jenrick در آن زمان گفت: "دولت روشن است – بدون مستاجر است که درآمد از دست رفته ناشی از کوروناویروس مجبور خواهد شد برای خروج از خانه خود را و نه هر مالک در صورت قابل کنترل بدهی."

وزارت دادگستری سخنگو گفت: "ما در حال کار در اقدامات برای اطمینان حاصل شود که همه متهمان می توانند دسترسی به حمایت های قانونی زمانی که مسکن در اختیار داشتن موارد راه اندازی مجدد خواهد شد و مجموعه ای از برنامه های ما در دوره به دلیل.

"قضات می موکول جلسات اگر آنها بر این باور نیست یک متهم کرده که دسترسی کافی به وکیل."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب