Coronavirus: برخی از مستند اقدامات می توان کاسته به عنوان اوایل هفته آینده بوریس جانسون نشان می دهد

بوریس جانسون اشاره کرده است که برخی از مستند محدودیت می توان کاسته به عنوان روز دوشنبه اگر داده های جدید پشت ی

توسط SALAMNEWWS در 17 اردیبهشت 1399

بوریس جانسون اشاره کرده است که برخی از مستند محدودیت می توان کاسته به عنوان روز دوشنبه اگر داده های جدید پشت یک آرامش است.

"ما می خواهیم اگر ما می تواند احتمالا به رفتن با برخی از این اقدامات در جمعه" نخست وزیر گفت: نمایندگان مجلس است.

تذکر آمد که آقای جانسون تایید خود را مدتها در انتظار نقشه راه از گزینه های برای فرار از مستند خواهد بود اعلام کرد در روز یکشنبه – سه روز پس از نقد و بررسی توسط قانون مورد نیاز.

و خیابان داونینگ به نظر می رسد به foreshadow تغییر در مشاوره با استفاده از "ایمن ماندن, نجات" هشتگ در آن خوراک توییتر در محل "خانه بمانند صرفه جویی در زندگی" پیام آن را با استفاده از بیش از شش هفته گذشته. بهداشت عمومی انگلستان گزارش شد به ایمیل سفارشات به رها کردن "ماندن صفحه اصلی" پیام از ارتباطات از شنبه شب به عنوان مقامات آماده به حرکت به یک "فاز جدید".

آقای جانسون سخنگوی کاهش یافته است به نظر در PHE پیام و بازی کردن اهمیت توییتر شعار گفتن به خبرنگاران گفت: "ما باید با استفاده از انواع پیام در سراسر رسانه های اجتماعی از آنجایی که ما در شروع این مرحله از پاسخ است."

خیابان داونینگ گفت که آقای جانسون اعلام روز یکشنبه برخورد خواهد شد تنها با اجتماعی فاصله اقدامات و بسته حمایت مالی برای کسب و کار ارائه شده توسط وزارت خزانه داری در طول مستند. صدراعظم Rishi Sunak گزارش شده است برنامه ریزی یک بیانیه هفته آینده به پرده حرکت به عقب "کردند" ترتیبات که در آن دولت می پردازد تا 80 درصد از حقوق و دستمزد برای کارکنان که در غیر این صورت بود گذاشته.

نخست وزیر این نظرات می تواند نوید بخش تغییرات طراحی شده برای بیشتر کسب و کار و در حال اجرا و بیشتر مردم به کار می کنند. اما اجتماعی فاصله دستورالعمل برای افراد – نیاز مردم به ماندن دو متر از هم جدا و مخلوط با سایر خانواده – انتظار می رود در محل باقی می ماند دیگر.

آقای جانسون بعدا اضافه شده: "این امر می تواند یک فاجعه اقتصادی اگر ما به دنبال یک آرامش از این اقدامات در حال حاضر در چنین راهی را به عنوان ماشه دوم سنبله."

دولت یک الزام قانونی برای انجام یک شش هفته بررسی مستند محدودیت در پنج شنبه, هنگامی که وزرای هستند با توجه به برگزاری مجازی کابینه جلسه.

اما شماره 10 نشان داده شده است که این ممکن است در نتیجه بیشتر از یک بیانیه که بررسی انجام شده و اقدامات در حال اقامت در محل در انتظار اعلام بیشتر در روز یکشنبه.

PM گفت: ممکن بود که بیشتر متخصص علمی و توصیه های پزشکی ارائه شده پس از بررسی آخرین مهلت ممکن است به حساب گرفته شود و دولت می تواند ملاقات دوباره در آخر هفته.

"مهلت وجود دارد فردا در نظر داشتن برای انجام یک بررسی گفت:" ساعت سخنگوی. "ما می خواهیم اطمینان حاصل شود ما هر بعدی اعلام راست و در صورتی که به معنی گرفتن یک کمی وقت اضافی پس از آن که آنچه ما انجام خواهد داد."

سخنگوی نشان داد که آقای جانسون را نمی توان تنظیم یک شرکت جدول زمانی برای حذف محدودیت های مختلف در بیانیه خود در روز یکشنبه.

"اگر شما در حال رفتن به نقطه نسبت به تاریخ بالقوه شما می خواهید به احساس اعتماد به نفس است که شما در حال رفتن به قادر به ایجاد این تغییرات در تاریخ به شما داده اند," او گفت:

و او هشدار داد که هر گونه آرامش مستند تدریجی خواهد بود: "همه چیز در حال رفتن به قادر به بازگشت به حالت عادی همه در یک بار. این است برای رفتن به یک مورد از flicking سوئیچ. مردم را به آماده شدن برای یک نوع متفاوت از حالت عادی است."

هر "easements" در این مستند شرایط باید بررسی شود با دقت برای اطمینان از آنها ایجاد خطر افزایش در میزان عفونت و افزایش تولید مثل اندازه گیری شناخته شده به عنوان R – نسبت به نقطه بحرانی که در آن هر فرد آلوده می گذرد این بیماری به بیش از یک نفر دیگر.

در یک نظر بیشتر اشاره در ادامه احتیاط نخست وزیر اعتراف کرد این بود: "درست است که می گویند که یک بیماری همه گیر است که در مراقبت از خانه".

او همچنین dodged تقاضا از Keir Starmer را کامل بیانیه شخصا به نمایندگان مجلس روز دوشنبه گفت که یک وزیر دولت – و نه لزوما خود را – این کار را انجام دهید.

آقای جانسون گفت: تاخیر تا روز یکشنبه بود "بسیار ساده" اجازه دادن به دولت برای ارزیابی علمی جدید داده و آماده برای هر گونه تغییر در اولین روز کاری این هفته.

"ما باید مطمئن شوید که داده است به حمایت از توانایی ما برای انجام این کار" نخست وزیر گفت.

قبل از آن او به نظر می رسد به blindside مت, Hancock, سلامت, منشی, نشستن در این نزدیکی هست با تنظیم یک هدف جدید برای coronavirus آزمون 200,000 یک روز در کمی بیش از سه هفته دیگر.

"او درست است که در حال حاضر ظرفیت بیش از تقاضا," او گفت: کار رهبر است.

سپس او اضافه کرد: "این جاه طلبی واضح است که برای دریافت به 200,000 یک روز تا پایان این ماه – و سپس به رفتن و حتی بالاتر است."

جدید هدف ممکن است با استقبال Mr, Hancock, که تنها می تواند ادعا می کنند به آمار هدف خود را از 100,000 روزانه آزمون در هفته گذشته از جمله ده ها هزار نفر "در پست".

پیش از این وزیر بهداشت پیشنهاد یکی ممکن است کاهش می دهد کافی نت ها برای باز کردن اگر آنها تنها در خدمت مشتریان نشسته در خارج از منزل که در آن خطر ابتلا به عفونت بسیار پایین تر است.

کسب و کار در حال مشورت در شل شدن اقدامات اجازه می دهد تا بیشتر ادارات در محل کار به باز کردن – بدون سخت دو متری جدایی قانون است – اما اتحادیه های کارگری حمله کرده اند و آنها را برای قرار دادن کارگران در خطر است.

در طول اولین نخست وزیر سوالات از ماه مارس آقای جانسون همچنین متعهد شده است که هیچ کس می تواند در معرض خطر قرار داده به عنوان اقتصاد باز.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب