Coronavirus: رسانه های اجتماعی شرکت تنها در نظر گرفتن یک در 10 پست گزارش 'خطرناک' اطلاعات غلط پژوهش می یابد

سیستم عامل رسانه های اجتماعی در حال از بین بردن و کمتر از یک در 10 پست كردن "خطرناک" coronavirus اطلاعات غلط ی

توسط SALAMNEWWS در 15 خرداد 1399

سیستم عامل رسانه های اجتماعی در حال از بین بردن و کمتر از یک در 10 پست كردن "خطرناک" coronavirus اطلاعات غلط یک مطالعه جدید نشان می دهد.

نظریه پردازان توطئه را نصب تظاهرات در انگلستان و در سراسر جهان بیش ادعا می کند که این بیماری همه گیر جعلی است و یا بخشی از یک طرح شیطانی در حالی که کلاهبرداران فروش جعلی درمان و اصرار مردم به بی اعتنایی رسمی مشاوره.

محققان پرچم بیش از 600 پست از جمله 5G تئوری های توطئه به Facebook, Instagram and Twitter در آوریل و مه.

اما تنها 6 درصد حذف شد در حالی که 1 درصد بودند که پرچم به عنوان اطلاعات نادرست و اما در سمت چپ آنلاین و حساب های پشت 2 درصد از پست های گرفته شده پایین است.

در مجموع 91 درصد از این گزارش نوشته شد در سمت چپ دست نخورده.

این مرکز برای مقابله دیجیتال نفرت (CCDH) که منتشر شده این تحقیقات متهم به عامل "طفره رفتن از مسئولیت خود" برای جلوگیری از گسترش "خطرناک" اطلاعات غلط.

"غول رسانه های اجتماعی ادعا کرده اند چند بار که آنها در حال بدست گرفتن Covid مرتبط با اطلاعات غلط به طور جدی اما این تحقیقات جدید نشان می دهد که حتی زمانی که آنها دست نوشته های ترویج اطلاعات غلط آنها موفق به اقدام گفت:" رئیس اجرایی عمران احمد.

"سیستم های خود را برای گزارش اطلاعات غلط و برخورد با آن به سادگی مناسب برای هدف."

جو Stevens کار سایه وزیر فرهنگ گفت: این گزارش نشان داد که "واقعیت از چه فن آوری های جهانی شرکت وعده در از بین بردن محتوای مضر و رقت انگیز مراحل در واقع آنها را در عمل".

او به نام برای دولت به حرکت به جلو با اینترنت قوانین و مقررات ارائه شده در سال گذشته را آنلاین مضرات کاغذ سفید اضافه کرد: "مقابله با تاثیر جهانی Covid-19 بحران به اندازه کافی دشوار است و بدون کنترل نشده و گسترش بسیار مضر محتوا در رسانه های اجتماعی سیستم عامل است."

این گزارش منتشر شد به عنوان نمایندگان مجلس آماده به سوال نمایندگان از, Twitter, Facebook و گوگل در این موضوع برای بار دوم.

پلیس صحبت می کنند به یک معترض به عنوان نظریه پردازان توطئه جمع آوری در گوشه هاید پارک در 16 مارس (گتی)

دیجیتال, رسانه, فرهنگ ورزش و کمیته فرعی در دروغ یاد می آورد که مقامات به مجلس پس از یک جلسه در ماه آوریل که در آن آنها مورد برای "عدم شفافیت و باز بودن".

صندلی جولیان شوالیه گفت: این شرکت تا به حال داده نشده "پاسخ کافی" به نمایندگان مجلس' سوالات در شخص و یا در نوشتن و اضافه کرد: "ما بسیار نا امید شده توسط استاندارد از شواهد ارائه شده توسط تمام رسانه های اجتماعی شرکت ها با توجه به آسیب هایی که می تواند انجام شود توسط عمدی گسترش اطلاعات نادرست در مورد Covid-19 و نیاز به مقابله با آن فوری است."

Facebook رئیس مارک زوکربرگ شخصا حاضر به نظر می رسد و آن بریتانیا سیاست های عمومی, مدیر ریچارد یرلی مورد انتقاد قرار گرفت که قادر به تایید تعداد محتوای مدیران در طول بیماری همه گیر.

ما گزارش های رسانه ها ادعا Facebook تا به حال قرار دادن یک "ارتش از مدیران" در مرخصی در ماه مارس در حالی که دستیابی به تصویر hub Giphy برای حدود $400 m (£315m).

آقای احمد گفت: این گزارش یک "ضربه در دندان" اضافه کرد: "اگر رسانه های اجتماعی غول در ادامه به انتشار اطلاعات غلط در وب سایت خود را و سپس سیاستمداران نیاز به نگه داشتن آنها را به حساب اعمال تحریم های مالی برای هزینه های بیمه خدمات درمانی خدمات آتش نشانی و پلیس و همه جامعه که اطلاعات غلط و علل و قانونگذاری برای عمیق تر و سریع تر قوانین و مقررات."

تحقیقات توسط Ofcom نشان می دهد که 5G تئوری های توطئه رایج ترین قطعه از اطلاعات غلط است که اعضای انگلیسی عمومی برخورد آنلاین.

دیده بان تازه ترین نظرسنجی از بزرگسالان یافت می شود که 39 درصد گفت: آنها تا به حال در سراسر "اطلاعات نادرست یا گمراه کننده" در coronavirus در یک هفته.

جداگانه رای گیری راه اندازی شده توسط امید نه نفرت در مارس یافت که تقریبا نیمی از جمعیت بریتانیا معتقد است که کروناویروس یک "خلقت انسان ساخته شده".

این پژوهش پیشنهاد کرد که 8 درصد از مردم فکر می کنم که 5G تکنولوژی گسترش این ویروس و بسیاری از بیشتر دیده می شود ادعا می کند که Covid-19 چینی سلاح و یا ایجاد "نظم نوین جهانی".

جرمی Corbyn دستگیر شد در ضد قفلاعتراض

Brexit حامیان و افرادی که بی اعتمادی به نظام سیاسی بودند بیشتر احتمال دارد به اعتقاد توطئه با توجه به گزارش.

Counter-terror پلیس هشدار داده اند که تئوری های توطئه استفاده می شود "به عنوان یک قلاب" توسط افراط گرایان به منظور جلب نیروهای جدید.

مقامات نگران هستند که مستند شرایط به این معنی است که مردم به صرف زمان بیشتری را به تنهایی آنلاین در حالی که دچار ترس و اضطراب است که باعث می شود آنها را کمتر قادر به نقطه و رد اطلاعات غلط.

سارا خان که منجر کمیسیون برای مقابله با افراط گرایی گفت: مستقل است که تئوری های توطئه قبلا به عنوان "بی ضرر" اما می تواند مورد استفاده قرار گیرد به درایو نفرت علیه مسلمانان و دیگر گروه های اقلیت.

"ما دیده ایم این تئوری های توطئه در اطراف 5G و چگونه دکل در حال حمله هستند عواقب جدی" او اضافه شده است.

"اگر آنها تحریک نفرت و خشونت و یا توجیه تروریسم و یا تحریک به خشونت که بی ضرر نیست. ما باید بهتر و بیشتر پیچیده سیاست پاسخ."

با توجه به CCDH تحقیقات Facebook در زمان عمل در بیشترین تعداد پرچم پست در coronavirus با یکی در 10 حذف شده و بیشتر از 2 درصد پرچم به عنوان اطلاعات نادرست است.

Instagram حذف 4 درصد از پست ها و در زمان پایین 6 درصد از مسئول حساب با 10 درصد از پست های عمل کرده در کل.

توییتر تنها در عمل 3.3 درصد گزارش شده توییتهایی, از بین بردن 2.8 درصد از حساب و 0.6 درصد از پست.

در مجموع 9.4 درصد از 649 گزارش پست های گرفته شده پایین به صورت جداگانه و یا به عنوان بخشی از یک گسترده تر پروفایل یا گروه.

پژوهش انجام شده توسط داوطلبان از جوانان در مقابل اطلاعات غلط یک گروه آموزش دیده توسط بیقرار توسعه خیریه و CCDH از 20 مارس تا 26 ماه مه.

توییتر گفت: آن سیستم های خودکار برداشته و 4.3 میلیون "هرزنامه و یا دستکاری" حساب پس سیاست های جدید معرفی شدند در 18 مارس.

"ما در حال معرفی جدید برچسب ها و پیام های هشدار دهنده به ارائه اضافی متن و اطلاعات در برخی از توییت های حاوی مناقشه و یا گمراه کننده اطلاعات مربوط به Covid-19" یک بیانیه اضافه شده است.

Facebook که صاحب Instagram گفت که در طول ماه های مارس و آوریل در آن قرار داده شده برچسب های هشدار دهنده در حدود 90 میلیون قطعه از محتوای مربوط به coronavirus و مردم در تعامل با حذف پست ها مطلع شوند.

یک سخنگو افزود: "ما به اشتراک هدف کاهش گسترش مضر اطلاعات غلط در مورد Covid-19 اما این نمونه است نه نماینده و نتايج را منعکس نمی کند این کار را انجام داده ایم.

"ما در حال بدست گرفتن مهاجم مراحل را برای حذف اطلاعات غلط مضر از سیستم عامل و حذف شده اند و صدها هزار نفر از این پست ها از جمله ادعاها در مورد درمان نادرست."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب