Coronavirus: مادر تنها چپ بدتر جهانی افزايش اعتبار راه اندازی چالش قانونی بیش از 'منحرف' سود قوانین

یک مادر و چهار فرزند جوان راه اندازی کرده است یک پرونده حقوقی علیه دولت پس از مزایای کلاه به معنای جهانی اعتبا

توسط SALAMNEWWS در 29 اردیبهشت 1399

یک مادر و چهار فرزند جوان راه اندازی کرده است یک پرونده حقوقی علیه دولت پس از مزایای کلاه به معنای جهانی اعتباری (UC) را افزایش می دهد معرفی شده برای کمک به خانواده در طول بیماری همه گیر کوروناویروس چپ او بدتر.

مادر که انتخاب کرده است به ناشناس باقی می ماند, باقی مانده بود £123 از جیب در مقایسه با قبل از بحران پس از صدراعظم افزایش UC پرداخت ها در حدود £90 در ماه است.

Rishi Sunak اعلام کرد اقدامات در ماه مارس به افزایش UC کمک هزینه با هدف کمک به افرادی که در تلاش بودند در طول Covid-19 شیوع را ترک کرده است که میلیون ها نفر از مردم قادر به کار.

اما مادر او را دیدم خانواده ماهانه UC پرداخت پاییز از £1,397.92 به £1,275 به عنوان افزایش در زمان او درآمد خانوار گذشته سود کلاه آستانه.

او در حال حاضر نوشته شده به ترزا Coffey, کار و حقوق بازنشستگی منشی با قبل از عمل, پروتکل, نامه, ساخت پرونده برای بررسی قضایی.

زن وکلاء لی بعد گفت: "منحرف" تغییر در پرداخت رخ داده است به دلیل مزایای کلاه بود که "stringently کاربردی" در طول Covid-19 همه گیر و UC افزایش داده بود همراه پرداخت های رفاهی بالاتر از £20,000 محدود می کند.

آنها اضافه شده است که او نیز شده بود آمار توسط وزارت کار و بازنشستگی' (DWP) تصمیم به تعلیق پیش پرداخت کسر - که تا به حال افزایش یافته است با توجه به Covid-19 UC افزایش می دهد.

اثر ترکیبی از سود کلاه و پیش پرداخت کسر شد که او UC ماهانه پرداخت شده است کاهش می یابد £122.96.

مادر گفت: "تغییرات در منافع در این بیماری همه گیر را ترک کرده اند من بدتر هنگامی که در واقع آنها قرار بود به من کمک کند در طول این زمان دشوار چگونه می تواند که باشد درست است ؟

"پیش پرداخت کسر شده چون من قربانی تقلب در زمانی که کسی به سرقت برده هویت من و ادعا UC نام من سال گذشته است.

"وام که اعمال شد به نام من است که درمان به عنوان پیش پرداخت و من به آن پرداخت حتی اگر من هرگز آن را درخواست و هرگز از پول است. در حال حاضر فرزندان من و من در حال درد و رنج است."

که زندگی در یک خانه کوچک دو اتاق خواب خانه با کودکان خود را در سن 11, شش سه و یکی گفت که او نیز در مواجهه با "هزینه های اضافی" با توجه به دو فرزند بزرگتر نه در حال حاضر در مدرسه.

Carolin Ott یکی از وکلایی است که به نمایندگی از مادر گفت: اقدامات DWP شد "پوچ".

"مشتری ما استدلال می کند این است که غیر قانونی آن را به عنوان غیر منطقی و تبعیض آمیز" Ms Ott گفت.

"سود درپوش اندازه گیری در نظر گرفته شده برای تشویق به نفع متقاضیان به کار می کنند اما آن پوچ است آن را به محروم کردن افراد از مقدار مورد نیاز پشتیبانی در طول زمان هنگامی که آن را کاملا غیر واقعی برای آنها برای ورود به اشتغال است."

لی روز به نام Ms Coffey به توضیح این تصمیم دولت برای حفظ سود کلاه و پیش پرداخت کسر.

یک سخنگوی DWP گفت که این گروه انجام شده بود "هر آنچه در آن طول می کشد برای اطمینان از مردم پشتیبانی می شوند" در طول بیماری همه گیر.

"جهانی اعتباری سازگار به شرایط شخصی شما و اکثریت قریب به اتفاق متقاضیان در حال بهتر کردن بر روی آن" سخنگوی گفت.

"ما تخمین می زنند که 2.5 میلیون خانوار از دریافت, جهانی, اعتباری بهره مند خواهد شد فورا از افزایش استاندارد کمک هزینه."

آنها افزود: "ما همچنین اقدامات برای کمک به کاهش بار بدهی بازپرداخت از جمله کاهش حداکثر کسر از 40 درصد به 30 درصد از مدعی استاندارد کمک هزینه."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب