Coronavirus: آرامش دو متری قانون است 'معقول و منطقی تصمیم سیاسی' می گوید: مشاور علمی با عنوان نقد و بررسی به این نتیجه

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط SALAMNEWWS در 1 تیر 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

یک نظر به دو متر اجتماعی فاصله حکومت خواهد این نتیجه را ظرف روزهای آینده به عنوان یک دولت مشاور علمی ادعا آن است که در حال حاضر یک "معقول و منطقی تصمیم سیاسی" برای استراحت اندازه گیری و سرعت بخشیدن به مدرسه دهانه.

بوریس جانسون که سفارش نقد و بررسی پیش از آن در ماه ژوئن اشاره کرد روز جمعه دولت می تواند تغییر coronavirus مشاوره به یک متر – بالا بردن امید در بخش مهمان نوازی پس از هشدارهای بسیاری از کسب و کار خواهد بود قادر به بازگشایی کمتر از دو متر محدودیت.

صحبت با BBC, فرهنگ, منشی, Oliver Dowden گفت: دولت را نقد و بررسی خواهد شد "انعقاد در مدت کوتاهی در روزهای آینده" و مهمتر جلوتر از پیش بینی بازگشایی بارها و بارها و رستوران ها و کسب و کارهای دیگر در 4 ژوئیه است.

این اظهارات پس از مشترک امنیت زیستی مرکز کاهش بریتانیا رسمی Covid-19 سطح هشدار از چهار به سه علامت است که انتقال این بیماری است و دیگر به عنوان "بالا". این حرکت بود که به طور مشترک تایید شده توسط افسران ارشد پزشکی از انگلستان و اسکاتلند و ولز و ایرلند شمالی است.

استاد Calum سمپل یکی از کارشناسان مشاوره به دولت در علمی گروه مشورتی برای شرایط اضطراری (مریم) گفت BBC Radio 4 امروز برنامه آن را در حال حاضر مناسب برای شروع بازگشایی کسب و کار با سایر اقدامات احتیاطی در محل.

"این فکر در من نظر حرفه ای به جای یک حکیم نظر علم است که به ندرت روشنی," او گفت:. "دو متر است امن تر از یک متر است اما زمانی که تعداد مطلق در سراسر کشور در حال پایدار و کم است که زمانی که مردم می توانیم به تصمیم گیری های دشوار برای شروع به باز شدن جامعه است.

او ادامه داد: "به همین دلیل است که من تغییر ذهن من در حال حاضر در حالی که من از یک نظر متفاوت از سه هفته پیش در حال حاضر که ما در یک موقعیت که در آن وجود دارد سطوح پایین و پایدار در سطوح پایین انتقال در سراسر کشور است.

"من هنوز هم گفت که دو متر است امن تر از یک, اما به نظر من آن است که در حال حاضر معقول و منطقی تصمیم سیاسی برای استراحت این قوانین شاید سرعت بخشیدن به باز کردن مدرسه و شروع به باز کردن دیگر بخش هایی از اقتصاد که آن را می شود سخت تر به حفظ دو متری حکومت و که در آن شما ممکن است در ذهن مجسم رفتن به پایین به یک متر با هشدارهای مختلف و اقدامات دیگر."

کیت نیکولز اجرایی این UKHospitality, که نشان دهنده, کافه کاباره ها, کافی شاپ ها و مکانهای تفریحی نیز گفت: این کاملا مشهود بود "علم است نه روشن و ساده" در مورد این مسئله.

"من فکر می کنم این واقعا مهم است که به عنوان خوب به عنوان به دنبال در بهداشت عمومی بحث ما را به حساب اجتماعی و اقتصادی زمینه: تاثیر بر سلامت روان و تندرستی برای 2.8 میلیون نفر در مهمان نوازی که در حال حاضر در کردند که نمی دانم که آیا آنها کار کردم نمی دانم زمانی که آنها می توانند به کار."

او همچنین هشدار داد که حدود یک چهارم از ما بارها و رستوران ها خواهد بود قادر به ropen زیر موجود دو متری حکومت و در حال حرکت به یک متر بود و تفاوت "بین زنده ماندن و بودن قادر به زنده ماندن".

"در دو متر آن کسب و کار خواهد بود عامل در فقط 30 درصد از عادی درآمد – و زیر break-و حتی ما را ببینید مشاغل قابل ملاحظه ای از دست داد," او گفت:. "در یک متر اجتماعی فاصله آنها عامل در 70 درصد – آنها در شکستن حتی آنها قادر به ایستادن روی پای خود بایستند."

با توجه به بار راهنمایی کشیده شده توسط بخش مهمان نوازی و وزیران را تشویق pubgoers به سفارش نوشیدنی با استفاده از نرم افزار به جای رفتن به نوار عنوان آنها در حال گشت برای اطمینان اجتماعی فاصله دارد نگهداری می شود.