Coronavirus: اجتماعی کاهش فاصله به یک متر خواهد دو خطر عفونت مطالعه نشان می دهد

کاهش اجتماعی فاصله از دو متر به یک نفر می تواند دو خطر آلوده شدن با coronavirus با توجه به جامع مطالعه جدید من

توسط SALAMNEWWS در 12 خرداد 1399

کاهش اجتماعی فاصله از دو متر به یک نفر می تواند دو خطر آلوده شدن با coronavirus با توجه به جامع مطالعه جدید منتشر شده در حال رشد در میان خواستار انگلستان کاهش ارشاد اجازه می دهد تا کسب و کار بیشتر برای بازگشایی شده است.

محققان دریافتند فاصله یک متر یا بیشتر کاهش خطر ابتلا به 13 درصد در مقایسه با 3 درصد کمتر از یک متر است. تجزیه و تحلیل مدل سازی منتشر شده در مجله لانست نشان می دهد اضافی برای هر متر بیشتر دور تا سه متریs, خطر عفونت یا انتقال ممکن است نصف.

در انگلستان مردم توصیه به نگه داشتن یک فاصله از دو متردر ثانیه از دیگران, اما وجود داشته اند تماس برای کاهش این به 1.5 مترs مانند در کشورهای دیگر مانند آلمان برای کمک به بخش مهمان نوازی بازگشایی شده است.

کسب و کار مانند تئاتر بارها و سالن های موسیقی می تواند به خصوص ضربه سخت توسط دو-متر و قاعده آن را به شدت محدود کردن تعدادی از مشتریان مجاز در داخل.

سازمان جهانی بهداشت (WHO) توصیه می کند مردم حفظ فاصله حداقل یک متر بین هر یک از دیگر.

محققان در نگاه اطلاعات از نه مطالعات در سراسر آمريکا Mers و Covid-19 از جمله 7,782 شرکت کنندگان است.

استاد هولگر Schunemann از دانشگاه مک مستر در کانادا که co-چراغ مطالعه گفت: "یافته های ما برای اولین بار به synthesise تمام اطلاعات مستقیم در Covid-19 سارس و Mers و ارائه در حال حاضر بهترین شواهد موجود در استفاده بهینه از این رایج و ساده مداخلات برای کمک به صاف منحنی' و به اطلاع همه گیر پاسخ تلاش در جامعه است.

"دولت ها و سلامت عمومی جامعه می تواند با استفاده از نتایج ما را به حذف توصیه برای جامعه تنظیمات و کارکنان بهداشت و درمان در این اقدامات حفاظتی برای کاهش خطر ابتلا به عفونت."

به گفته محققان داشتن حداقل یک متر از دیگر مردم و همچنین پوشیدن پوشش صورت و چشم, حفاظت, در داخل و خارج از تنظیمات بهداشت و درمان می تواند بهترین راه برای کاهش احتمال عفونت ویروسی و یا انتقال Covid-19.

سیزده مطالعات با تمرکز بر حفاظت از چشم یافت می شود که در صورت سپر عینک و عینک همراه بودند با کاهش خطر ابتلا به عفونت در مقایسه با چشم پوشش.

آنها دریافتند که خطر ابتلا به عفونت یا انتقال زمانی که محافظ چشمی پوشیده بود 6 درصد و 16 درصد زمانی که پوشیدن حفاظت از چشم.

شواهد از 10 مطالعات همچنین نشان مزایای مشابه برای ماسک صورت کلی با خطر عفونت یا انتقال زمانی که با پوشیدن یک ماسک 3 درصد و 17 درصد زمانی که با پوشیدن ماسک.

شواهد در این مطالعه به دنبال به طور عمده در استفاده از ماسک در درون خانواده ها و در میان مخاطبین از موارد و نیز بر اساس شواهد پایین یقین است.

برای بهداشت و درمان کارگران N95 و دیگر تنفسی-نوع ماسک ممکن است در ارتباط با محافظت بیشتر از ویروسی انتقال از فولاد ماسک یا مشابه محققان دریافتند.

برای عموم ماسک صورت نیز احتمالا در ارتباط با حفاظت حتی در غیر تنظیمات بهداشت و درمان محققان گفتند.

همکاری نویسنده دکتر Derek چو دستیار استاد در دانشگاه مک مستر می گوید: "با ماسک مانند N95s جراحی و ماسک و حفاظت از چشم در تامین کوتاه مدت و شدت مورد نیاز توسط بهداشت و درمان کارگران در خط مقدم درمان Covid-19 بیماران افزایش و repurposing از ظرفیت تولید است ضروری و مورد نیاز برای غلبه بر جهانی کمبود."

محققان گفت که هیچ یک از این مداخلات - حتی هنگامی که به درستی استفاده می شود و ترکیب - حفاظت کامل از عفونت است.

آنها با اشاره به قطعیت شواهد در اطراف ماسک صورت و حفاظت از چشم کم است.

مطالعه انجام شده به اطلاع که اسناد هدایت نگاه شواهد موجود از ادبیات علمی و اولین بار است که محققان بطور سیستماتیک به بررسی استفاده بهینه از این اقدامات حفاظتی در هر دو جامعه و بهداشت و درمان تنظیمات برای Covid-19.

این نویسنده گفت که یافته های خود را فوری و مهم مفاهیم برای محدود کردن جریان همه گیر و آینده امواج با اطلاع رسانی بیماری, مدل و standardising تعریف شده است که "به طور بالقوه در معرض" برای تماس با ردیابی.

اضافی و گزارش توسط بهبهانtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب