ویروس کوروناویروس: 'پاسخ سریع' واحد تست روز به نوبه خود از شرکت های خصوصی فرض کنترل

روزنامه نگار مستقل در سراسر جهان خبرنگارانی را استخدام می کند تا روزنامه نگاری واقعا مستقل ی را برای شما به ا

توسط SALAMNEWWS در 22 مرداد 1399

روزنامه نگار مستقل در سراسر جهان خبرنگارانی را استخدام می کند تا روزنامه نگاری واقعا مستقل ی را برای شما به ارمغان بیاورد. برای حمایت از ما، لطفا ً به یک کمک توجه کنید.

کارکنان رویال میل در انبار منچستر توسط یک شیوع ویروس کوروناویروس بزرگ ضربه می تواند برای چهار روز پس از برنامه تست تلفن همراه انگلستان - که قبلا توسط ارتش اجرا می شود - به بخش خصوصی خارج از منبع آزمایش نمی شود.

به برخی از 900 کارگر کلیدی در مرکز شهر اولدهام جاده گفته شد که ممکن است ویروس کشنده داشته باشد - اما آنها مجبور به رانندگی به خارج از شهر سایت اگر آنها می خواستند برای بررسی.

هنگامی که یک واحد در نهایت در انبار به نوبه خود، آن را تنها در طول روز باز کرد چرا که G4S - غول امنیتی قرارداد برای اجرای عملیات - در ابتدا حاضر به انجام شب.

به این معنی که کارکنان پستی در شیفت شب بسیار مهم هنوز هم می تواند دسترسی به خدمات نجات زندگی، منچستر شب اخبار.

bungle ترس در حال رشد در میان مقامات بهداشتی و بیماران در سراسر کشور که شرکت های خصوصی ممکن است مبارزه برای مقابله با فوق العاده واکنشی تشدید, پاسخ مورد نیاز از چنین خدماتی در همان راه نظامی می تواند.

نگرانی های این چنینی به خصوص حاد هستند زیرا آزمایش سریع به طور گسترده ای در شناسایی و کنترل هر گونه خوشه عفونت و نجات جان حیاتی در نظر گرفته شده است.

آشوب بیشتر در حال حاضر در اولدهام گزارش شده است که در آن یک واحد تلفن همراه سه روز پس از آن که به فوریت به یک سایت کلیدی جامعه درخواست رسید.

تاخیر در شهر هفته گذشته رخ داد، درست چند روز قبل از منطقه توسط بهداشت عمومی انگلستان به عنوان داشتن بالاترین میزان عفونت های کوروناویروس در این کشور شناسایی شد.

تیم میچل، معلم مدرسه ابتدایی که صبح را صرف انتظار ناموفق به آزمایش می شود، گفت که او به صورت آنلاین رزرو شده است تا در سایت در وب سایت ان اس ان اس دیده شود، تنها زمانی که او در صبح جمعه وارد شد که هیچ از G4S هنوز تبدیل شده است.

او به ایندیتیشن گفت: «۵۰ یا ۶۰ ماشین همه در انتظار بودند» در پایان، فکر می کنم واحد بعد از ظهر سر و کار داشت، اگرچه بسیاری از مردم تا آن زمان رفته اند. خيلي بد بود این شهر در مرکز یک خوشه عفونت بزرگ است و هیچ نمی دانست چه خبر است.

ارتش اجرا سریع پاسخ واحد های آزمایش تلفن همراه تبدیل شده اند یک دید آشنا در طول همه گیر.

سربازان اعزام شده بود برای راه اندازی و مدیریت امکانات، که هم در داخل جوامع سخت ضربه نصب شده و هم در مکان های خاص و کسب و کار که در آن شیوع رخ داده است.

اما وزارت دفاع تایید کرد که استراتژی در حال زخمی شدن در 28 جولای با برنامه تحویل به وزارت بهداشت و مراقبت های اجتماعی به "ایجاد یک برنامه دراز مدت برای ارائه آزمون های کوروناویروس".

که شامل شرکت هایی مانند G4S و Serco می شود قراردادهای سودآور برای اجرای واحد داده می شود.

گروه بهداشت و درمان و مراقبت های اجتماعی پاسخ داده نشده است به درخواست برای نظر.

مارتین هال، از گروه G4S در بیانیه ای گفت: "ما به هزاران عضو تیم اختصاص داده شده خود در سایت های منطقه ای، محلی و موبایل در سراسر کشور که در این فرصت پرید تا بخشی از پاسخ ملی به همه گیر شدن افتخار می کنیم."

به سرکو هم نزدیک شده است برای اظهار نظر.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب