Coronavirus همه گیر می تواند تاخیر در اصلاحات به مراقبت های اجتماعی, وزیر بهداشت می گوید

مدتها در انتظار اصلاحات به انگلستان زهوار در رفته و اجتماعی مراقبت از سیستم می تواند با تاخیر توسط coronavirus

توسط SALAMNEWWS در 13 خرداد 1399

مدتها در انتظار اصلاحات به انگلستان زهوار در رفته و اجتماعی مراقبت از سیستم می تواند با تاخیر توسط coronavirus شیوع وزیر بهداشت مت, Hancock, اذعان کرده است.

بوریس جانسون وعده داده شده در ژانویه به تدوین طرح های پیشنهادی برای تغییر برای همیشه بسته های پول در سیستم تا پایان سال جاری و به آنها درایو را از طریق زمان انتخابات بعدی در سال 2024.

اما آقای Hancock گفت: روزانه coronavirus جلسه در 10 خیابان داونینگ که غیر منتظره همه گیر بود زدم آماده سازی البته به معنی آن نخواهد بود "ساده" برای دیدار با نخست وزیر را هدف قرار دهند.

او گفت: "خوب قاب زمان بوده است و روشن است که ما باید به این اصلاحات انجام شده در این پارلمان و نخست وزیر قبلا گفت: ما آنها را مجموعه ای از این سال است.

"بود که قبل از coronavirus – ما هنوز هم سعی کنید برای انجام این کار, اما از آن است که ساده نیست."

در هنگام ورود خود را در 10 خیابان داونینگ در ماه ژوئیه سال گذشته آقای جانسون ادعا کرد که آماده برای رفتن به بسته نجات برای حل و فصل مشکلات دیرینه با بودجه مراقبت های اجتماعی برای سالمندان و طولانی مدت بیمار است.

اما محافظه کار مانیفست برای ماه دسامبر گذشته انتخابات ducked این موضوع امیدوار کننده تنها به دنبال عبور-حزب اجماع در یک تلاش آشکار برای جلوگیری از تهدید جدید مالیات به پرداخت برای کلاه در هزینه های مراقبت های منحرف آقای جانسون را در مبارزات انتخاباتی به عنوان آن را ترزا ممکن است در سال 2017.

این حزب متعهد به سالانه بودجه اضافی از 1 میلیارد پوند برای هر سال از این مجلس اما شوراهای هشدار داد که این امر می تواند به اندازه کافی برای پر کردن سوراخ سیاه و سفید در امور مالی خود را برای مراقبت اجتماعی.

در پاسخ به آقای هنکاک نظرات انجمن آلزایمر مدیر تحقیقات فیونا Carragher گفت: "هر روز ما تاخیر رفع مراقبت اجتماعی دیگری است که بعد از ناامیدی و مشکلات مالی برای افراد مبتلا به زوال عقل و خانواده خود را. البته دولت نیاز به تمرکز بر مقابله با Covid-19 - اما این دقیقا به همین دلیل مراقبت های اجتماعی باید طبقه بندی شده اند و یا ما از ترس ما روبرو خواهد شد یکی دیگر از فاجعه برای افراد مبتلا به زوال عقل اگر ویروس قله دوباره در پاییز.

"اجازه دهید روشن باشد یک چهارم از افرادی که فوت کرده اند از coronavirus حال زوال عقل جدا از توده غیر قابل توضیح در افزایش مرگ و میر ناشی از زوال عقل به تنهایی در طول این زمان بیش از 80 درصد است. مراقبت های اجتماعی در حال حاضر کمانش افزایش فشار coronavirus است که با داشتن یک غم انگیز اثر - افراد مبتلا به زوال عقل و خانواده خود را نمی تواند به سمت چپ بدون مراقبت ضروری به عنوان ارائه دهندگان مجبور به بستن و نباید از آنها انتظار داشت به تحمل بار فصل افزایش هزینه های بیشتر است."

آقای Hancock گفت که این بیماری همه گیر کوروناویروس که دیده می شود در حدود یک سوم از Covid-19 مرگ و میر موثر بر مراقبت از ساکنان خانه شده و اضافی انگیزه ای برای درایو برای حمایت از مراقبت های اجتماعی.

"یکی از چیزهای مثبت در میان چیزهای وحشتناک است که اتفاق افتاده در طول این بحران این است که مردم به رسمیت شناخته شده اند مراقبت اجتماعی و چقدر مهم است گفت:" وزیر بهداشت.

"ما باید به دنبال که با اصلاحات به راه مراقبت های اجتماعی پشتیبانی می شود و مطمئن شوید که بیشتر مردم که شأن و سن خود را و است که افراد در سن کار دریافت حمایت آنها نیاز دارید.

"من مصمم هستم به جلو فشار مراقبت اجتماعی اصلاحات است که من می دانم که بسیاری از علاقه مند است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن