ویروس کورونا: قفل شمالی در محل باقی می ماند به عنوان موارد موفق به سقوط، دولت اعلام کرد

روزنامه نگار مستقل در سراسر جهان خبرنگارانی را استخدام می کند تا روزنامه نگاری واقعا مستقل ی را برای شما به ا

توسط SALAMNEWWS در 24 مرداد 1399

روزنامه نگار مستقل در سراسر جهان خبرنگارانی را استخدام می کند تا روزنامه نگاری واقعا مستقل ی را برای شما به ارمغان بیاورد. برای حمایت از ما، لطفا ً به یک کمک توجه کنید.

قفل شمالی، که افراد از خانه های مختلف در خانه ها و باغ ها ملاقات غیر قانونی کرده است، قرار است در محل خود باقی بماند پس از بررسی دولت.

محدودیت های ویروس کوروناویروس - که برای اولین بار دو هفته پیش اعلام شد - در سراسر منچستر بزرگ، مناطق شرق Lancashire و تکه های بزرگ از غرب یورکشایر، و همچنین در لستر به زور باقی خواهد ماند.

اعلام دولت در حالي اعلام شد که تعداد کل پرونده هاي شرکت کويد-19 در هر 100هزار نفر در منطقه ي عفونت زده در دو هفته گذشته کاهش نيافته بود.

کازینو، اسکیت، کوچه بولینگ، سالن های نمایشگاه، مراکز کنفرانس و مناطق بازی داخل سالن، که همه مجاز به باز کردن در بقیه کشور در روز شنبه، باید در تکه های آسیب دیده بسته باقی می ماند.

محدودیت ها - که تاثیر بر 4 میلیون نفر - خواهد شد دوباره در هفته آینده بررسی, آن بود.

ادوارد آرگار، وزیر بهداشت، اعلام کرد که این اقدام بین وزیران، شوراهای محلی و مقامات بهداشتی در تلاش مداوم برای به ارمغان آوردن نرخ عفونت در منطقه تحت کنترل توافق شده است.

او گفت: "من می خواهم از همه در منچستر بزرگ، یورکشایر غربی، شرق Lancashire و لستر برای صبر و حوصله خود را در ادامه این قوانین حیاتی قرار داده در جای خود برای مقابله با گسترش بیماری تشکر کنم - من می دانم آن آسان نیست.

ما اقدامات هفته آینده را به عنوان بخشی از نظارت و نظارت مداوم ما از آخرین داده ها دوباره بررسی خواهد کرد."

او افزود: ساکنان ضروری باقی می ماند هوشیاری به عفونت و به دنبال یک آزمون oif آنها نشان داد هر گونه علائم.

پاسخ به اعلام دولت، سخنگوی اداره بزرگ منچستر ترکیبی گفت رهبران منطقه از محدودیت های جاری حمایت می کنند.

...

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب