ویروس کورونا: نیکولا استورسن می گوید 'روشن' ارتباط بین شیوع در سراسر جهان و بازگشایی میخانه

روزنامه نگار مستقل در سراسر جهان خبرنگارانی را استخدام می کند تا روزنامه نگاری واقعا مستقل ی را برای شما به ا

توسط SALAMNEWWS در 17 مرداد 1399

روزنامه نگار مستقل در سراسر جهان خبرنگارانی را استخدام می کند تا روزنامه نگاری واقعا مستقل ی را برای شما به ارمغان بیاورد. برای حمایت از ما، لطفا ً به یک کمک توجه کنید.

نیکلا استورگن گفته است که "روشن است" یک ارتباط مشترک بین شیوع ویروس کوروناویروس در سراسر جهان و مهمان نوازی وجود دارد، به عنوان او اعلام کرد که دولت اسکاتلند آن را برای میخانه ها و دیگر مکان های اجتماعی اجباری برای جمع آوری جزئیات مشتریان وجود دارد.

وزیر اول اسکاتلند نیز با استفاده از گزارش روزانه coronavirus به طرح کلی که پوشش چهره در کتابخانه ها، موزه ها و مکان های عبادت از شنبه اجباری تبدیل خواهد شد. او گفت افرادی که انتخاب می کنید به پوشیدن visors نیز باید این کار را با نوع دیگری از پوشش صورت.

و او گروهی از هشت بازیکن فوتبال را متهم کرد که با دیدن یک میخانه محدودیت ها را در آبرداین شکستند و هشدار داد بازگشت بازی حرفه ای به شرط سختگیرانه ای بستگی دارد که باشگاه ها و بازیکنان به هدایت دولت هم پابرجا هستند.

اظهارات او پس از اقدامات قفل در آبردرن با بسته شدن میخانه ها، رستوران ها و کافه ها در شهر به دلیل یک خوشه از عفونت ها در حال تشخیص دوباره بیان شد. همچنین به ساکنان گفته شده است که با دیگر خانوارهای داخل خانه ملاقات نکنند و بیش از پنج مایل برای مقاصد تفریحی سفر کنند.

خانم استورگن که روز جمعه صحبت می کرد گفت وضعیت شهر "به شدت چالش برانگیز" است و 101 مورد به عنوان بخشی از خوشه تایید شده است - افزایش 22 عفونت در روز پنجشنبه، با 313 تماس شناسایی شده توسط ردیاب های Covid-19.

ما می خواهیم درس های این شیوع را بیاموزیم و آن ها را در جای دیگر به کار بگیریم. ما شیوع مشابهی را در کشورهای جهان دیده بودیم و واضح است که یک عامل مشترک در بسیاری از آنها، پیوندی است به مهمان نوازی."

خانم استورگن افزود: "ما همیشه می دواندیم که تنظیماتی مانند میخانه ها و میله ها به خصوص مستعد گسترش ویروس هستند. به همین دلیل ما بازگشایی مهمان نوازی را تا مرحله بعد از آن برگزار کرده بودیم."

در حالی که وزیر اول اسکاتلند گفت: بسیاری از آنها با دستورالعمل دولت پیروی می کنند واضح بود که "برخی از کسب و کار که در آن مورد نشده است وجود دارد"، و اضافه کرد: "دولت مصمم است برای انجام هر کاری ما می توانیم برای جلوگیری از شیوع بیشتر. و ما همچنین می خواهیم اطمینان حاصل کنیم که بخش مهمان نوازی ما می تواند همچنان باز باقی بماند."

...

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب