Coronavirus: کارکنان بیمه خدمات درمانی خواهد بود برای اولین بار به دریافت جدید آنتی بادی آزمون پزشکی رئیس وعده

خط مقدم کارگران از جمله بیمه خدمات درمانی کارکنان خواهد بود که برای اولین بار برای گرفتن یک آزمایش جدید نشان م

توسط SALAMNEWWS در 26 اردیبهشت 1399

خط مقدم کارگران از جمله بیمه خدمات درمانی کارکنان خواهد بود که برای اولین بار برای گرفتن یک آزمایش جدید نشان میدهد که آیا آنها تا به حال coronavirus یکی از انگلستان معاون پزشکی افسران گفته است.

دولت در مذاکرات سوئیس داروسازی Roche به خرید آن Covid-19 آزمایش پادتن که بهداشت عمومی انگلستان (PHE) حمایت کرده است پس از کارشناسان در Porton کردن علوم آزمایشگاه تایید آن است.

در این آزمون که بوریس جانسون قبلا به نام "تغییر بازی" تشخیص اینکه آیا کسی تا به حال coronavirus. روشه می گوید آن است که 100 درصد موثر در چیدن کسانی که تا به حال به این ویروس حتی در افرادی که با تجربه بدون علائم است.

کارشناسان بر این باورند کسانی که تا به حال Covid-19 توسعه رشته ایمنی و اگر آن را می تواند نشان داده شود مردم قطعا ایمنی بدن برای ابتلا به کروناویروس بار دوم آنها با خیال راحت می تواند بازگشت به کار بدون ترس از ابتلا و یا گسترش ویروس.

بنابراین دولت مواجه شده است و فشار زیادی برای پیدا کردن قابل اعتماد آنتی بادی آزمون. در تئوری گسترده تست اجازه می دهد این مستند به پایان رسید برای کسانی که در روشن.


های مختلف دسته ای از آزمون ها به دستور دولت در اواسط ماه مارس تلقی می شد بیش از حد غیر قابل اعتماد استفاده می شود.

معاون افسر ارشد پزشکی پروفسور جاناتان ون-Tam گفت: روشن بود که افرادی که تا به حال Covid-19 تولید یک پادتن پاسخ, اما آن را به زمان برای درک این که آیا در همه موارد مردم در توسعه ایمنی و آیا هر پاسخ ایمنی ارائه شده مادام العمر حفاظت و یا فقط چند سال.

آزمون خواهد بود "فوق العاده مهم" در هفته ها و ماه های آینده, او گفت:, و اضافه کرد: "من پیش بینی است که از آن خواهد شد به سرعت در حال نورد در روزها و هفته های به آمده – به عنوان به زودی آن را به عنوان عملی است.

"من همچنین پیش بینی است که تمرکز خواهد شد در خدمات بهداشت ملی و سرپرستان در مثال اول است."

آزمون در حال حاضر داده های اولیه تایید توسط اتحادیه اروپا و ایالات متحده شامل گرفتن یک نمونه کوچک از خون و آن را برای تست آنتی بادی است که به نظر می رسد پس از قرار گرفتن در معرض coronavirus.

شماره 10 گفت: آزمون جدید را "قطعا" در دسترس خواهد بود در NHS اما تجاری بحث و گفتگو با روشه بودند ادامه دارد.

نخست وزیر سخنگو گفت: این ایده از یک "گواهی ایمنی" نیز هنوز در دست بررسی اگر علم نشان داد که مردم در توسعه ایمنی.

پروفسور جان نیوتن از PHE و هماهنگ کننده انگلستان coronavirus تست برنامه گفت: در این آزمون بود "بسیار مثبت توسعه" بود و بسیار قابل اعتماد است.

"ما با اعتماد به نفس است که با کیفیت خوب آنتی بادی آزمایش خواهد در دسترس زمانی که آنها مورد نیاز است."

Porton پایین کارشناسان که انجام یک ارزیابی مستقل از آزمون نتیجه آن 100 درصد دقیق است. "این به نوبه خود ممکن است نشان می دهد برخی از ایمنی به آینده عفونت اگر چه که تا چه حد حضور آنتی بادی نشان می دهد ایمنی همچنان نامشخص است."

روشه گفت: این عرضه می تواند صدها نفر از هزاران نفر از آزمون ها در هر هفته. این آزمون که با استفاده از خودکار تجهیزات باید "ويژگی" بیش از 99.8 درصد – معنی آنها را نمی دهد کاذب سالم خوانش.

این شرکت می گوید آن را در حال حاضر آغاز شده حمل و نقل جدید آنتی بادی آزمون به آزمایشگاه های پیشرو و معتبر در سطح جهانی و متعهد شده است تا سطح شیب دار به تولید به بالا و دو رقمی میلیون ها نفر در هر ماه است.

این شرکت دارویی گفت: این امر اولویت بندی آزمون برای توزیع از طریق بیمه خدمات درمانی قبل از به دنبال در چگونه آنها ممکن است فروخته شده به افراد است.

وزیر بهداشت ادوارد Argar تاکید کرد که نمی تواند در عین حال دست خود را بر روی تست.

پروفسور کارل Heneghan و دکتر Susannah فلمینگ از دانشگاه آکسفورد گفت: مردم می تواند "بسیار با اعتماد به نفس در هر دو مثبت و منفی" نتایج آزمون اما گفت حدود 4 درصد (یک در 25) از آزمون مثبت به طور بالقوه می تواند نادرست است.

مشابه آنتی بادی آزمایش نیز توسعه داده شده توسط شرکت های بزرگ از جمله آمریکا مبتنی بر Abbott Laboratories و ایتالیا DiaSorin. ابوت و آلمان زیمنس Healthineers را به طور جداگانه گذاشته قصد دارد به تولید 20 میلیون آزمایشات و یا بیشتر در هر ماه برای بازار جهانی از ماه آینده.

ابوت گفت: آن آنتی بادی تست شده و با موفقیت ارزیابی سلامت عمومی بدن برای انگلستان و اسکاتلند و ولز به عنوان داشتن ويژگی نتایج از بین 99.73 درصد و 100 درصد است. این شرکت که گفت این بود که با همکاری نزدیک با بیمه خدمات درمانی آغاز شده است حمل و نقل آزمون به بیمه خدمات درمانی آزمایشگاه با ظرفیت ارائه 5 میلیون نفر آزمون به انگلستان هر ماه.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن