Coronavirus: NHS تماس با ما-ردیابی نرم افزار را نمی توان در شلوغ برج, بلوک, وزرای هشدار داد

مشکل تماس با ما-ردیابی تلفن همراه برای جلوگیری از coronavirus خواهد بود آماده برای استفاده در شلوغ برج, بلوک,

توسط SALAMNEWWS در 22 خرداد 1399

مشکل تماس با ما-ردیابی تلفن همراه برای جلوگیری از coronavirus خواهد بود آماده برای استفاده در شلوغ برج, بلوک, حداقل تا پاییز محلی اقتدار رهبر هشدار داده است.

مت, Hancock, سلامت, منشی, خودداری کرده است برای قرار دادن یک تاریخ در معرفی آن – پس از رها کردن برنامه ریزی شده اواسط ماه مه راه اندازی – به دلیل ناشناخته مشکلات فنی.

در حال حاضر در لندن است معاون شهردار برای آتش پیشنهاد کرده است که آن را آماده خواهد شد برای سرمایه انبوه مسکن تا بعد از آن در سال در اولین, به دلیل خطر از مردم اشتباه بودن دستور خود را منزوی.

"همه ما می توانید تصور کنید چه اتفاقی خواهد افتاد اگر شما یک برج بلوک که در آن شما در حال متکی بلوتوث" فیونا Twycross گفت: لندن مجمع

"شما ممکن است خوانش نادرست از افرادی که نیست در واقع شده است در تماس با مردم است."

Ms Twycross افزود: "مهم تر آن است که ما برنامه مناسب برای زمانی که ما نیاز به آن را در پاییز از عجله آن را قبل از ما آماده هستیم."

استدلال فیزیکی از تماس با افراد مشکوک شده اند در تماس با کروناویروس حامل مهم تر بود, او گفت:: "آزمون-و-ردیابی و جداسازی برنامه است نه متکی به برنامه – و نه باید آن را

"ما نمی توانیم یک سیستم است که آن را به طور کامل متکی بر مردم حق داشتن تکنولوژی و دانلود یک برنامه برای محافظت از مردم است."

انتقاد می آید به عنوان وزارت بهداشت و مراقبت های اجتماعی در نهایت رونمایی اولین آمار از محاکمه این برنامه در جزیره موجود زنده پس از انتقاد از تاخیر.

آن در نظر گرفته شده است به کار با استفاده از یک تلفن اتصال بلوتوث به دنبال گوشی های دیگر که در آن نصب شده است.

این سیاهههای مربوط به گوشی ها – و مردم – که یک فرد در تماس با شده است و به صورت ناشناس آنها را هشدار اگر کسی در این شبکه شروع به نشان دادن علائم Covid-19.

این تاخیر و عدم اطمینان است و دولت را مجبور به انکار است که وزرای خنک کننده در کل ایده به نفع تکیه بر ساخت بازديد و تماس های تلفنی به افرادی که نیاز به ماندن در خانه.

آنها همچنین رد پیشنهادات است که NHSX که توسعه نرم افزار در حال آماده سازی برای ضایعات آن به نفع یک سیستم طراحی شده توسط اپل و گوگل است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن