Coronavirus اخبار — زندگی: بیشتر مدارس کنار گذاشتن برنامه ای برای بازگشایی در هفته آینده رو به افزایش بریتانیا عفونت نرخ جرقه ترس از موج دوم

اندونزی گزارش نزدیک به 1000 موارد جدیدی از کروناویروساندونزی گزارش شده نزدیک به 1000 موارد جدیدی از کروناویروس

توسط SALAMNEWWS در 17 خرداد 1399

اندونزی گزارش نزدیک به 1000 موارد جدیدی از کروناویروس


اندونزی گزارش شده نزدیک به 1000 موارد جدیدی از کروناویروس در شنبه, a new single-بعد بالا برای کشور آورده است که مجموع آن caseload گذشته از 30000 به عنوان دولت پرده برداری پیشرفته بسته محرک اقتصادی به ارزش $47.6 میلیارد دلار به لنگر ویروس-اقتصاد کتک.

وزارت بهداشت گفت: وجود 993 مبتلا به تازگی مردم بیش از 24 ساعت گذشته. اندونزی تایید کرده است 30,514 موارد از جمله 1,801 مرگ و میر بیشتر در جنوب شرقی آسیا.

وزیر دارایی روپیه Mulyani Indrawati گفت: 677.2 تریلیون واحد پول اندونزی ($47.6 میلیارد دلار) بسته محرک با هدف تقویت سیستم بهداشت و درمان مستقیم هزینه های بیشتر نسبت به حفاظت اجتماعی به افزایش مصرف و ارائه مشوق برای نجات اندونزی کسب و کار از ورشکستگی و کارگران از اخراج.

بسته بزرگتر از یک ارزش 641.17 تریلیون واحد پول اندونزی در ابتدا اختصاص داده شده در اواخر ماه آوریل است.

"ما امیدواریم که این محرک می تواند به حفظ رشد اقتصادی ما در بالای صفر درصد" Ms Indrawati گفت: در یک زندگی جریان کنفرانس خبری.

او گفت: اندونزی رشد تولید ناخالص داخلی می تواند پایین تر از دولت حفاظت از 2.3% این سال است. در بدترین سناریو دولت انتظار دارد که اقتصاد به قرارداد 0.4% او اضافه شده است.

اندونزی اقتصاد رشد فقط 2.9% در ماه مارس کمترین رشد در تقریبا دو دهه به عنوان همه گیر ساخته شده و اثرات آن احساس در صادرات سرمایه گذاری و مصرف در جنوب شرق آسیا بزرگترین اقتصاد است.

آسوشیتد پرسtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب