Coronavirus اخبار – زنده: گوو خود را در تضاد لحظات پس از 'گارانتی' معلمان امن خواهد بود و در مدرسه به عنوان رهبران کسب و کار بالا بردن زنگ بیش از انگلستان قرنطینه برنامه

مایکل گوو بستری شده در یکشنبه که وجود دارد هیچ راهی برای بودن برخی معلمان و کودکان را متوجه نشدم coronavirus ا

توسط SALAMNEWWS در 28 اردیبهشت 1399

مایکل گوو بستری شده در یکشنبه که وجود دارد هیچ راهی برای بودن برخی معلمان و کودکان را متوجه نشدم coronavirus اگر آنها بازگشت به کلاس درس – فقط لحظاتی پس از آزادی او می تواند "تضمین" مدارس امن هستند.

خواسته در BBC1 را Andrew Marr نشان می دهد که آیا او می تواند "تضمین" است که معلمان رفتن به مدرسه را امن خواهد بود, آقای گوو گفت بصورتی پایدار و محکم: "بله." اما لحظاتی بعد او گفت که یک عنصر از خطر باقی خواهد ماند و گفت: "انگار همیشه در هر شل شدن از این محدودیت ها یک خطر از مردم ابتلا به کوروناویروس."

این می آید به عنوان رییس جمهور ایالات متحده, باراک اوباما, انتقاد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در پاسخ به Covid-19 بحران در, نادر, عمومی ملامت. "بیشتر از هر چیزی این همه گیر شده است به طور کامل و در نهایت پاره پشت پرده در این ایده که بسیاری از مردمی مسئول می دانم آنچه آنها در حال انجام," او گفت: در طول یک آنلاین سخنرانی در روز شنبه. "بسیاری از آنها حتی تظاهر به صلاح باشد."

دنبال آخرین به روز رسانی در زیر:

مادرید و بارسلونا باقی می ماند تحت مستند به اسپانیا شروع به بازگشایی

اسپانیا شهرهای هنوز هم تا حد زیادی تعطیل در حالی که بسیاری از این کشور را آغاز کرده است برای بازگشایی زیر یک مستند برای مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس.
 

مادرید و بارسلونا بوده است گفت صبر کنید توسط دولت مقامات بهداشتی شده اند سخت ترین آمار مناطق و نیاز به بهبود ظرفیت خود را برای نظارت بر موارد جدید.
 

که منجر به شکایت مادرید رهبران منطقه ای و به تظاهرات چند صد نفر در یکی از پایتخت مجلل محلات و شهرهای دیگر مانند سالامانکا و ساراگوسا.
 

اسپانیا راست Vox حزب و رهبر محافظه کار از منطقه ابراز داشته اند حمایت خود را از این تظاهرات اعلام کرد که اقتصاد این شهر باید به زودی راه اندازی مجدد برای صرفه جویی در شغل.
 

نخست وزیر پدرو سانچز یک درخواست در روز شنبه برای مخالفان خود را در نظر بگیرید که نگه داشتن بحران بهداشت و درمان تحت کنترل کلید برای حفاظت از کشور را اقتصاد شکننده.
 

"صرفه جویی در زندگی ما همچنین صرفه جویی در کسب و کار و شغل" آقای سانچز گفت.

پزشکان معتقدند داروهای رقیق کننده خون می تواند صرفه جویی در زندگی

داروهای رقیق کننده خون می تواند کمک به صرفه جویی در زندگی Covid-19 بیماران می گویند محققان پزشکی به عنوان آنها کشف ارتباط بین ویروس و لخته شدن خون در ریه ها.

متخصصان در رویال Brompton بیمارستان شدید تنفسی و نارسایی خدمات ایجاد یک ارتباط روشنی بین Covid-19 و لخته شدن خون با استفاده از فناوری سی تی اسکن برای گرفتن تصاویر از عملکرد ریه در انتقادی بيماران بد حال.

همه کسانی که تست شده دچار کمبود جریان خون نشان می دهد لخته شدن خون در عروق کوچک در ریه است.

سلطنتی Brompton گفت: این می تواند تا حدودی توضیح دهد که چرا برخی از بیماران در حال مرگ از ریه نارسایی از طریق کمبود اکسیژن در خون است.

پزشکان بر این باورند که استفاده دقیق از مواد مخدر شناخته شده به عنوان ضد انعقادی می تواند در نهایت صرفه جویی در زندگی می کند اما تست نیاز به بسیار مراقب باشید به عنوان مواد مخدر نیز می تواند عواقب جدی داشته باشد.

گفتند یک پتو استفاده از ضد انعقاد مناسب نخواهد بود و هر که درمان را برای شروع خیلی زود به جلوگیری از لخته تشکیل شده است.

Dr Brijesh پاتل ارشد intensivist و بالینی مدرس ارشد در رویال Brompton و امپریال کالج لندن گفت: "این بسیار ناخوش بیماران, اما من فکر می کنم اکثر بیماران مبتلا به پایان خواهد رسید تا در قابل توجهی در دوزهای درمانی رقیق کننده خون به عنوان عوامل ما اطلاعات بیشتر در مورد این بیماری است.

"اگر این مداخلات در خون در حال اجرا مناسب آنها را نجات."

هند مدیریت بحران اقتدار به دنبال مستند فرمت

هند فاجعه ملی مدیریت قدرت (ان دی ام ای) خواسته دولت روز یکشنبه به گسترش در سراسر کشور مستند به جلوگیری از شیوع کروناویروس به 31 مارس به عنوان موارد بیش از 90,000 و بیشتر درگیری های خشونت بار بین پلیس و رشته شدند.

از ان دی ام ای مسئول تنظیم سیاست های مستند ساخته شده درخواست خود را در نامه ای به هند وزارت کشور است که انتظار می رود به موضوع دقیق دستورالعمل های بعد از آن در روز یکشنبه.

هند در حال حاضر گزارش موارد بیشتر از چین که در آن ویروس پدید آمده در اواخر سال گذشته اگر چه آن تعداد مرگ و میر تا کنون در 2,872 بسیار پایین تر از چین 4,600. مرگ و میر در ایالات متحده و برخی از کشورهای اروپایی بسیار بالاتر است.

هند کنونی مستند معرفی شده در 25 مارس و تمدید چندین بار است که با توجه به پایان می رسد در نیمه شب روز یکشنبه.
 

(پرسنل پلیس ایستاده نگهبان به عنوان رشته کارگران مهاجر و خانواده های آنها صبر کنید برای دریافت حرارتی نمایش را به یک قطار در ایالت بیهار بازگشت به زادگاه خود)

محدودیت هایی را موجب بحران برای صدها میلیون نفر از سرخپوستان که تکیه بر دستمزد روزانه برای زنده ماندن.

با هیچ کار و کمی حمل و نقل عمومی - شهری بسیاری از مهاجران در تلاش برای بازگشت به روستاها را از در خسته کننده سفر با پای پیاده و یا hitched سواری در پشت کامیون.

در Rajkot در ایالت غربی گجرات بیش از 1500 کارگران مهاجر مسدود شدن جاده های آسیب دیده و بیش از یک دوجین وسایل نقلیه و سنگ پرانی به پلیس روز یکشنبه پس از دو قطار ویژه که قرار بود به آنها را به خانه را لغو کردم.

تبلیغات

امروز خیابان داونینگ کنفرانس مطبوعاتی در 4ساعت خواهد شد از ویژگی های کسب و کار, منشی, Alok شارما و NHS انگلستان ملی, مدیر پزشکی, Professor Stephen Powis.

'در مکان های که در حال بازگشایی ما شاهد این افزایش موارد'

مقامات نیست دیدن خوشه در coronavirus موارد در مکان های که در حال بازگشایی است اما در حال ضبط را افزایش می دهد در برخی از مناطق که باقی می ماند بسته شده و ما از وزیر بهداشت الکس آذر گفت: در روز یکشنبه.

"ما شاهد هستیم که در مکان هایی که باز ما شاهد این افزایش موارد" آذر گفت: در سی ان ان "وضعیت اتحادیه" برنامه. "ما هنوز هم دیدن خوشه در برخی از مناطق است که در واقع بسیار نزدیک به موضعی شرایط است."

آقای آذر با قرار دادن تعهد در بازگشایی مبارزات در دولت های محلی.

"این بسیار موضعی تعیین. باید وجود داشته باشد یک اندازه متناسب با همه به بازگشایی اما بازگشایی ما باید دلیل آن را نمی سلامت در مقابل اقتصاد است. سلامت آن در مقابل سالم," او گفت:, و اضافه کرد وجود دارد پیامدهای جدی سلامتی به بازگشایی.

خواسته در مورد تصاویر در حال پخش از برخی از مناطق کشور نشان تجمع مردم در نزدیکی میله و تجمع نزدیک به هم, آقای آذر گفت که هزینه آزادی است.

"من فکر می کنم در هر فردی به عنوان مثال شما در حال رفتن به دیدن مردم انجام کارهایی است که غیر مسئولانه است. که بخشی از آزادی است که ما در اینجا در امریکا گفت:" در سی ان ان.

"هر روزنامه, تیتر, امروز در مورد کوروناویروس همه گیر و قابل درک است. اما در حالی که دولت اشغال شده است با Covid-19 پایان Brexit دوره گذار است رسم نزدیکتر است.
 

"اگر توافق رسیده است بین بریتانیا و اتحادیه اروپا, ما سقوط خواهد کرد بدون یک معامله است. وجود خواهد داشت عواقب غیر قابل پیش بینی برای اقتصاد ما ما شغل و درآمد و رفاه اجتماعی,' می نویسد: خداوند Heseltine.
 

تبلیغات
مصر تدابیر coronavirus محدودیت برای تعطیلات عید

مصر را به جلو شروع آن حکومت نظامی توسط چهار ساعت 5 بعد از ظهر و توقف حمل و نقل عمومی از 24 اردیبهشت به مدت شش روز در طول تعطیلات عید آن را به عنوان به دنبال جلوگیری از گسترش این کروناویروس جدید نخست وزیر گفت.

مغازه ها و رستوران ها و پارک ها و سواحل بسته خواهد شد برای تمدید تعطیلات در پایان مقدس مسلمانان ماه رمضان و اعمال محدودیت بر شهروندان حرکات را در محل باقی می ماند برای حداقل دو هفته پس از آن نخست وزیر مصطفي Madbouly گفت.

مصر گزارش کرده است 11,719 موارد از رمان coronavirus از جمله 612 مرگ و میر. روزانه افزایش در تعداد موارد در حال افزایش است به عنوان دولت کمی کاسته یک شب حکومت نظامی و اقدامات دیگر. تعداد موارد افزایش 491 روز شنبه وزارت بهداشت گفت.

آقای Madbouly نشان داد که می تواند وجود دارد تدریجی بازگشایی برخی از فعالیت های ورزشی از جمله باشگاه ها و رستوران ها از اواسط ماه ژوئن که بازگشایی اماکن عبادت نیز در نظر گرفته شود.

بعد از عید, حکومت نظامی را از ساعت 8 بعد از ظهر-6در به عنوان آن را قبل از ماه رمضان.

ترکیه سالمندان مجاز به طور موقت ترک خانه

شهروندان ارشد در ترکیه شده اند مجاز به ترک خانه های خود برای بار دوم به عنوان کشور همچنان به سهولت برخی از coronavirus محدودیت.
 

افراد بالای 65 - گروه سنی بیشتر در معرض خطر ابتلا جدی Covid-19 علائم می تواند در خارج به مدت شش ساعت در روز یکشنبه اما خود را مستند در روزهای دیگر همچنان ادامه دارد. زمانی که در خارج از آنها خواست به پوشیدن ماسک و عمل اجتماعی فاصله.
 

ترکیه برقرار جزئی مستندات با افراد بالای 65 سال و زیر 20 که دستور داد تا در خانه بماند. اقدامات برای شهروندان ارشد به اجرا در آمد در 21 مارس و آرام برای اولین بار در هفته گذشته است.
 

کودکان و نوجوانان نیز اجازه این هفته در روز های مختلف برای چند ساعت.
 

آخرین آمار از وزارت بهداشت و درمان قرار داده و تایید عفونت در 148,067 و مرگ و میر در 4,096.

در مجموع 2,103 بیماران فوت کرده اند در اسکاتلند پس از آزمایش مثبت برای coronavirus تا نه از 2,094 فتح کرد گرفته شد روز شنبه با توجه به آخرین اسکاتلندی آمار دولتی.

در مجموع 14,537 باید آزمایش مثبت برای این ویروس تا 90 از 14,447 روز قبل از.
 

وجود دارد 59 بيمار با تایید و یا مشکوک Covid-19 در بخش مراقبت به همان اندازه که در روز شنبه با 46 از کسانی که داشتن تست مثبت است.
 

وجود دارد 1,308 مردم در بیمارستان با تایید و یا مشکوک Covid-19 کاهش 108 از 1,416 در روز شنبه.

تبلیغات
NHS انگلستان اعلام کرده 90 جدید مرگ و میر افرادی که آزمایش مثبت برای Covid-19 آوردن تعداد کل تایید گزارش مرگ و میر در بیمارستان ها در انگلستان به 24,617.

از 90 جدید مرگ و میر امروز اعلام کرد:

- 33 رخ داده در 16 ماه مه

- 46 رخ داده در 15 مه

- چهار رخ داده است, on May 14

- پنج رخ داده در مارس 13 و

- دو رخ داده در مارس 12
 

NHS انگلستان منتشر شده به روز رسانی آمار و ارقام هر روز نمایش تاریخ هر coronavirus مربوط به مرگ در بيمارستان در انگلستان اغلب از جمله قبلا uncounted مرگ و میر قرار گرفت که چند روز یا حتی چند هفته پیش.

دلیل این است که از زمان آن طول می کشد برای مرگ و میر به تایید به عنوان تست مثبت برای Covid-19 برای پس از مرگ امتحانات به پردازش و داده ها از آزمون به تایید شود.
 

ارقام منتشر شده امروز توسط NHS انگلستان نشان می دهد 8 مارس همچنان به کمترین تعداد برای اکثر مرگ و میر بیمارستان اتفاق می افتد در یک روز و یک زمان مجموع 889.

بیشتر از 12 نفر فوت کرده اند پس از آزمایش مثبت برای coronavirus در ولز گرفتن این کشور تلفات به 1,203, سلامت, مقامات گفت.

بهداشت عمومی ولز گفت: 162 نفر نیز آزمایش مثبت برای Covid-19 آوردن تعداد موارد تایید شده به 12,304.

دکتر رابین هاو از بهداشت عمومی ولز گفت: "بهداشت عمومی ولز استقبال این خبر دیروز توسط وزیر بهداشت از گسترش coronavirus تست به تمام خانه مراقبت ساکنان و کارکنان.

"در رابطه با دولت ویلز آزمون ردیابی محافظت از استراتژی منتشر شده در هفته گذشته, بهداشت عمومی ولز ادامه خواهد داد به کار در همکاری با جوامع ما ویلز دولت گسترده تر NHS و دولت های محلی در ولز به تمرکز بر حفاظت از سلامت مردم ولز به عنوان ما از اجرای این استراتژی است."

پاسخ به کروناویروس می تواند در نتیجه یک "تاریخی کاهش" نرخ فقر جهانی احساس می شود برای سال های آینده با توجه به پیشگام آکسفورد علمی در خط مقدم تلاش ها برای اندازه گیری نابرابری.

در حالی که این بیماری همه گیر نامتناسب جهان را تهدید می کند فقیرترین و شمار خطر "افزایش بی سابقه" در فقر و استاد سابینا Alkire معتقد است که تاریخ نشان می دهد که بحران نیز ارائه می دهد فرصتی برای در نهایت کشیدن میلیون ها نفر از محرومیت.

وی تاکید کرد: دولت به "استراتژیک نرم افزار-فقیر" با سرمایه گذاری های خود را به عنوان آنها در تلاش برای تحریک رکود-آمار اقتصاد توصیف او امیدوار است که این بیماری همه گیر می تواند جرقه بی سابقه ای نوآوری و همکاری.

"این علم موشک نیست ... ما می دانیم که چه باید بکنید و آن را که گران است," او گفت: تلاش برای ارائه برق, بهداشت و یا تغذیه به صدها میلیون نفر از مردم در حال حاضر رفتن بدون.

همکار من اندی گرگوری گزارش:
 

تبلیغات
Line Of Duty ستاره Vicky McClure است گفت این بود: "عظیم ضربه" که نشان می دهد مجبور شد به تعطیل با توجه به کروناویروس و او مشتاق است که به از سرگیری فیلمبرداری به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

مک کلور گفت: بزرگ سیاه و سفید دیک Andrew Marr نشان می دهد که فیلمبرداری خواهد شد فقط راه اندازی مجدد هنگامی که آن را بی خطر است برای انجام این کار به او گفت: که آن را دشوار است برای هر کسی بدون در نظر گرفتن کسب و کار خود را به قادر به رفتن به محل کار "هنگامی که این چیزی است که ما به طور طبیعی انجام دهد".

این بازیگر گفت: "این عجیب و غریب بود زیرا ما در مجموعه و بسیاری آشکار شد.
"من فکر می کنم همه ما می دانستیم که ما دور نیست نیاز به تعطیل. و ما زمانی که آن را زمان مناسب برای انجام آن است.

"این یک ضربه برای همه بدون توجه به آنچه کسب و کار شما در آن دشوار نیست که برای رفتن به محل کار هنگامی که این چیزی است که ما به طور طبیعی انجام دهد."

خواسته Marr اگر او "مشتاق برای رسیدن به" مک کلور گفت: "بله البته. من کاملا خسته که من فکر می کنم بسیاری از مردم هستند اما ما فقط نمی تواند با عجله آن است."

همیشه از coronavirus شروع به گسترش در سراسر جهان شده است وجود دارد برخی از بحث در مورد استفاده از ماسک صورت, از جمله کسانی که باید آنها را می پوشند و مزایای آنها.
 

مشاوره در انگلستان باقی مانده است که عموم مردم باید سعی کنید به خرید های پزشکی ماسک صورت, عنوان این باید این سایت متعلق به کارکنان خط مقدم و کلید کارگران تنها.
 

اما راهنمایی های جدید از دولت مطبوعاتی در 11 مارس گفت: مردم در انگلستان باید پوشیدن پوشش صورت در "محصور فضاهای عمومی" از جمله در مغازه ها و حمل و نقل عمومی.
 

به دنبال خرید یک ؟ در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن:
 
'یک هفته پس از بوریس جانسون دست و پا چلفتی گیج کننده اعلام کاهش coronavirus مستند دولت است که هنوز هم به تساوی خود را در گره آن را به عنوان تلاش برای توضیح آن به مردم است.

'امروز از آن بود که مایکل گوو تبدیل شوم نشانه جانسون از دفتر کابینه وزیر یکی از کابینه ترین و مطمئن باشید رسانه های هنرمندان,' می نویسد مقاله نویس سیاسی اندرو گرایس.

تبلیغات
جمع آوری کمک های مردمی راه اندازی درخواست تجدید نظر پس از کودک می میرد از بیماری نادر

یک خانواده راه اندازی کرده است جمع آوری کمک های مالی درخواست تجدید نظر پس از مرگ هشت ماهه کودک که از درگذشت نادر دوران کودکی بیماری است.

الکساندر پارسونز از Plymouth درگذشت ماه گذشته در بریستول بیمارستان کودکان بعد از اینکه تشخیص داده کاوازاکی بیماری خانواده اش گفت.

آن را به طور عمده بر کودکان زیر سن پنج سالگی با علائم از جمله دما و خارش و تورم و شوک سمی سبک پاسخ.

کارشناسان پزشکی اعتقاد دارند تا به 100 کودک در بریتانیا تحت تاثیر قرار شده است از یک بیماری شبیه به کاوازاکی بیماری است که مربوط به کوروناویروس.

اسکندر شده بود در ابتدا پذیرفته شده به بیمارستان Derriford در پلیموث در هفته اول ماه مارس و مبتلا به این بیماری است.

هنگامی که سلامت خود را بدتر او منتقل شد به بریستول بیمارستان کودکان اما سرانجام در 25 آوریل است.

الکساندر مادر کاترین Rowlands, 29 گفت: یکشنبه آینه: "من نمی توانم باور کنم انجام, او را بیشتر از او زنده بود. من هرگز خواهد بود که دوباره تمام.

"و پدر و مادر بیشتر خواهد بود در همان موقعیت غیر قابل تصور مگر اینکه دولت شروع به گوش دادن به توصیه های دانشمندان و توقف قمار با زندگی مردم است.

"پزشکان و پرستاران که به مبارزه برای نجات الکس بودند باور نکردنی - اما اگر آنها می خواهم شناخته شده بیشتر در مورد Covid-کاوازاکی لینک آنها احتمالا می تواند انجام داده اند بیشتر است."

ماداگاسکار پرونده اول Covid-19 مرگ

ماداگاسکار است ثبت نام خود را برای اولین بار coronavirus مرگ از 57 ساله پزشکی کارگر که دچار دیابت و فشار خون بالا ملی Covid-19 گروه ضربت گفت: در روز یکشنبه.
 

گروه ضربت سخنگوی Hanta دانیل Vololontiana گفت: در یک بیانیه تلویزیونی که تا به حال در شنبه شب درگذشت.
 

"یک مرد مرده از COVID-19 در ماداگاسکار ... او 57 سال و یک عضو از کارکنان پزشکی," او گفت:.

ویتنام روز یکشنبه گزارش داد دو coronavirus موارد هر دو وارداتی از کشور شمارش به 320 با هیچ مرگ و میر وزارت بهداشت گفت.
 

هر دو از موارد شهروندان ویتنامی عودت از روسیه و جدا شد در هنگام ورود وزارت بهداشت در بیانیه ای گفت.

بیش از 80 درصد از ویتنام را تایید موارد بهبود یافته اند و 9,000 مردم شده اند تحت قرنطینه.

تبلیغات
تماشا کنید: آنجلا Rayner خواستار رسیدگی به مراقبت در منزل بحران به عنوان مایکل گوو اذعان 'نسل' آموخته می شود
"آزادی از coronavirus مستند به طول انجامید فقط چند روز اما طعم شادی. در حال ظهور از خانه مانند فراموش بازیکن در یک بازی مخفی کردن و به دنبال ساکنان بیروت هفته گذشته آغاز شد unfurling روز خود را فراتر از توقف سفر به سوپر مارکت ها و داروخانه است.

'اما آن را کاملا نور در پایان این خسته کننده تونل. فقط یک هفته در کرکره در سراسر لبنان مجبور شدند دوباره,' می نویسد: خبرنگار ادم Trew.
 tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب