Coronavirus باید پایان خرد کردن بدبختی از لامسه تبریک

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط SALAMNEWWS در 4 مرداد 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

آخرین باری که من در یک واقعی, رستوران, غذا خوردن واقعی غذا در 5 مارس برای یک کار مربوط به ناهار با یک زن, من تا به حال تنها یک بار ملاقات بسیار به طور خلاصه قبل از.

در راه به رستوران من اتفاق افتاده است به تماشای یک ویدئو ویروسی از برخی از شهر در روسیه نشان جدید "Covid دست دادن" این برنامه شامل برخی از مردان در برخی از انجماد خیابان بالا و یا دیگر تبریک یکدیگر با سرحد از داخل خود کفش مناسب.

من نیز اتفاق افتاده است به عنوان خوانده شده در رسانه های اجتماعی یک همکار روزنامه نگار حساب از رفتن به مصاحبه با سلمان رشدی و جفت از آنها را از درگیر شدن در آرنج خورد.

به نظر می رسید کمی دور از ذهن اما پس از آن رشدی حق به دست آورده است به بیش از احتیاط در این جبهه دانستن بیشتر در مورد زندگی خود انزوا.

ناگهان یک سطح جدیدی از پیچیدگی من تا به حال در نظر گرفته نشده بود و قرار خود را در بالا در حال حاضر زمین های خائنانه از لامسه تبریک.

هر دو طرف وارد رستوران به طور همزمان بر روی آنچه که واقعا ناپاک روز و در پایان تبریک بود که خیلی در حل و فصل به عنوان تنها نوع اتفاق افتاد این بود که یک نوع سنگ زنی باشگاه داغ از حق من cheekbone در برابر خارجی از ناهار من شریک هود کت – و از طریق درب ما رفت. آن را باید ما می گویند کمتر از حد مطلوب.

همه گیر ممکن است یا نه ممکن است تغییر زندگی به عنوان ما آن را می دانم برای همیشه, اما این توقف ارائه دیر شده شاید یک بار در یک نسل فرصت برای فوری اصلاحات در این در حال حاضر شنیع منطقه است.

هفته گذشته نخست وزیر مشخص شده در جدول زمانی خود را برای بازگشت به نیمه زندگی عادی. وجود خرما برای زمانی که مدارس بازگشایی خواهد, فوتبال, ورزشگاه, محل کار و هر چیز دیگری.

اما آن را نیز یک فرصت به مجموعه ای روشن و ایده آل از نظر قانونی قابل اجرا قوانین است که پایان دادن به یک جریان بوسه/بوسه/دست دادن ترور است که زندگی مدرن بسیار دشوار است.

این روشن است که نه یک شوخی است. با توجه به بررسی های اخیر انجام شده توسط من, در واتساپ گروه از چند ساعت پیش دقیقا 100 درصد از مردم بریتانیا (و یک فرد فرانسوی و دو آلمانی ها آن را به عنوان اتفاق می افتد) باید دقیقا هیچ ایده چه چیزی این زمان قوانین در مورد لامسه سلام بین اعضای جنس مخالف در هر اجتماعی یا حرفه ای وضعیت و این دولت از همه چیز پایدار نیست در بلند مدت و یا حتی میان مدت.

باید آن را اظهار داشت: از ابتدا که این تنها مربوط به مبادلات بین مردان و زنان است. اگر ساعد و clasping و هوا-بوسیدن که مردان در بسیاری از کشورهای اروپایی ارز شد و تا کنون به گرفتن بر روی اینجا آن را انجام داده اند در حال حاضر. که قایق قطعا میره کرده است.

تصور من این جهنم نمی دانستند نیز ممکن است شناور بیش از زنان تنها موارد اما من را ترک خواهد کرد که منطقه خاص از موضوع به دیگران است.

من می دانم که بسیاری از زنان صحبت می کنند از وحشت از داشتن مردان "رفتن برای یک بوسه" زمانی که یک دست دادن و یا شاید در آغوش گرفتن بیش از اندازه کافی است.

من قطعا می خواهم خودم را به عنوان یک دوستدار-درونی است. اما من احتمالا به جرات نشان می دهد که قدم-inners به طور مساوی توزیع شده بین جنس و نه محتوا با وضعیت کنونی پس از اصلاحات ضروری و مورد نیاز است.

آن است که تقریبا 20 سال پس از Ricky Gervais به نظر می رسد در پارکینسونو اعتراف کرد که قبل از فیلمبرداری شروع شده بود او زدم و در اتاق پانسمان درب نگار Kate Adie بدون هیچ دلیل دیگر از بپرسید هنگامی که او آمد پایین پله ها به عنوان نشان می دهد, دوم, مهمان, که آیا او خواهد بود انتظار دست دادن یک بوسه در یک گونه و یا در هر دو به عنوان او بسیار وحشت زده ساخت یک احمق از خود را.

من نمی توانم به یاد بیاورید Adie پاسخ اما قطعا در 20 سال هیچ چیز تغییر کرده است. این وضعیت همچنان خطر ناک برای همه نگران است.

من در اسکس و از آنجا رفت به یک دانشگاه با تعداد بسیار زیادی از شخص مردم است. من تخمین می زنند من دایره های اجتماعی در حال حاضر حدود 50 درصد شیک و غیر شیک و مد. در تجربه من در صورت وجود هر نوع چدن قانون در این زمینه آن است که شخص مردم برای دو گونه بوسه, غیر-شیک و مد را با یک.

چه این به این معنی در زندگی واقعی است که, و من امیدوارم که من صحبت نمی کنم صرفا برای خودم در اینجا هنگامی که در حال معرفی به غریبه ها, آخرین لحظه قبل از اجتناب ناپذیر تبریک صرف با عصبانیت اسکن موضوع نشانه هایی از وضعیت اجتماعی, بنابراین به عنوان به نه رفتن در زمانی که تنها یکی است که به احتمال زیاد در آینده و یا جمع شدن و تلاش برای تعامل مجدد برای یک ثانیه که ممکن است آنها را با بی دست و پا به شدت تعجب.

مانند گذشته-دوم کلاس مبتنی بر ارزیابی نیست مسیر عدالت اجتماعی یا اجتماعی لذت بردن.

وجود دارد, البته, هیچ چیز اشتباه است با یک دست دادن. اما مگر همه جنس و همه مردم به اتفاق آرا توافق می کنید به نگه داشتن آن و سپس کل عمارت وتکه دوباره. اقشار دوباره تاسیس شده است.

دیگر قاعده به نظر می رسد که یک بوسه است normalised برای دوستان, دست دادن, برای غریبه ها. این بدترین نتیجه تمام. در حال حاضر آن را غیر معمول نیست برای دیدار با کسی که دوستان خود را در حال حاضر با دوستان و آنها استقبال خواهد شد و شما از دست دادن.

و اگر مناسبت رفته آن را به خوبی ممکن است که در ترک دادن به روز رسانی شده است با توجه به وضعیت خود را با شخص دیگر است که دیگر یک غریبه. احتمالا در حال حاضر حتی یک دوست.

چه این به این معنی است که شما مجبور به ساخت یک قضاوت در موفقیت و یا در غیر این صورت از تعامل خود را قبل از انتخاب کدام یک از گزینه های را به تلاش در خداحافظی.

در کار مبتنی بر شرایط پیشنهاد شده است که از دست دادن استاندارد طلا است. اما این مورد نیست. همکاران و در واقع همکاران از شرکت های مختلف به طور منظم از دوستان بسیار خوب است. اگر آخرین باری که شما را دیدم یکی از مشتریان خود را زمانی بود که می شد هر دو سه بطری شراب به بدتر و داشتن یک زمان بزرگ در یک جعبه در ویمبلدون یک stultifying دست دادن بعید است که انتخاب طبیعی.

نه که مدتها پیش من ضربه به یک همکار از کار در spivvy ، تقریبا بلافاصله به عنوان یک عمل دوم طبیعت دو گونه بوسه رد و بدل شد. دقیقا به همین دلیل ، آن را باید 3000th زمان ما بود گفت: سلام یا خداحافظی و این هرگز اتفاق افتاده است قبل از. بنابراین بدیهی است ما باید جایی در ناخودآگاه بود قضاوت در مورد کیفیت به مناسبت, بیش از حد.

این همه رک و پوست کنده باید متوقف شود. من هیچ پیشنهادات خود را به عنوان به آنچه که باید آن را تعویض کنید. اگر آن را به دست دادن همه دور و سپس باید آن را در تمام طول. پسران, دختران, مردان و زنان و کودکان بسیاری است. این پک بر روی گونه باید صاف کردن ممنوع است.

آن را خیلی دیر نیست برای یک مقدار بسیار کمی از خوب به آمده از این همه.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
مقالات مشابه
نظرات کاربرن