Coronavirus: مت Hancock هشدار نظریه پردازان توطئه در حال قرار دادن زندگی در معرض خطر به عنوان او را تحسین نتایج مثبت در آزمایش واکسن

وزیر بهداشت مت Hancock هشدار داده است که نظریه پردازان توطئه در حال قرار دادن زندگی در معرض خطر به عنوان او را

توسط SALAMNEWWS در 31 تیر 1399

وزیر بهداشت مت Hancock هشدار داده است که نظریه پردازان توطئه در حال قرار دادن زندگی در معرض خطر به عنوان او را مورد ستایش قرار داد و نتایج مثبت در یک محاکمه جدید کروناویروس واکسن.

یک واکسن است که محافظت در برابر Covid-19 می تواند بسیار مهم دستیابی به موفقیت در مبارزه با جهانی همه گیر.

دولت در حال حاضر دستور میلیون ها نفر از دوزهای مختلف امیدوار کننده نامزدها.

اما کارشناسان هشدار داده اند ضد واکسیناسیون فعالان می تواند ترساندن مردم آنقدر آنها مقاومت در برابر تلقيح حتی هنگامی که آن را کاملا امن است.

یک نظرسنجی جدید توسط سازمان لندن دانشکده بهداشت و پزشکی گرمسیری یافت بیش از یک چهارم انگلیسی ها گفتند که یک coronavirus واکسن و یا هنوز هم بلاتکلیف است.

آقای Hancock توصیف به روز رسانی بر روی این واکسن در حال توسعه در دانشگاه آکسفورد به عنوان "بسیار دلگرم کننده اخبار".

اما ضربه او در به اصطلاح "ضد vaxxers" گفتن نمایندگان مجلس: "کسانی که به ترویج دروغ در مورد واکسن است که امن و تایید شده اند, آنها را تهدید کند."

وی از نمایندگان مجلس از همه طرف به موضع "شانه به شانه" در برابر ضد vaxxers.

او پشتیبانی شده توسط سایه وزیر بهداشت Jonathan Ashworth که آمار در آنچه که او به عنوان "سمی ضد vax تبلیغات".

آقای Ashworth نیز با استقبال از "تشویق و هیجان انگیز" اخبار در مورد آکسفورد واکسن محاکمه هر چند نام برای تست بیشتر برای مبارزه با ویروس این زمستان.

وزرای نگران هستند که ضد واکسیناسیون فعالان همچنین می تواند به کاهش اثربخشی برنامه ای برای بریتانیا بزرگترین تا کنون واکسن آنفولانزا برنامه این زمستان.

کارشناسان هشدار می دهند که بیمه خدمات درمانی می تواند در صورت غیر قابل تحمل فشار اگر مجبور به درمان یک قله در مورد آنفلوآنزای در همان زمان به عنوان تعداد زیادی از Covid-19 موارد است.

نیز وجود دارد ترس بد فصل آنفولانزا می تواند آن را سخت تر برای بیمه خدمات درمانی پیگیری و ردیابی برای پیدا کردن کسانی که مبتلا به کوروناویروس.

آقای Hancock همچنین گفت: نمایندگان مجلس که نام و نشانی از کسانی که تست مثبت داده خواهد شد و به مقامات محلی که به امضا حفاظت از داده ها توافق در یک پیشنهاد برای پیگیری و منزوی کردن بیشتر موارد.

او همچنین تایید اضافی £3bn برای بیمه خدمات درمانی این زمستان به عنوان به خوبی به عنوان یک هدف جدید از 500,000 coronavirus آزمون در روز اکتبر, هر دو اعلام شده توسط بوریس جانسون هفته گذشته است.

آقای Hancock همچنین گفت: عوام که تامین 30 میلیارد قطعه از تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) بوده است امن.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن