ویروس کوروناویروس: مت هنکاک برای خراش بهداشت عمومی انگلستان و راه اندازی سازمان جدید برای همه گیر, گزارش می گویند

بهداشت عمومی انگلستان (PHE) است که خراش و جایگزین شده توسط یک سازمان جدید راه اندازی شده به طور خاص برای همه گ

توسط SALAMNEWWS در 26 مرداد 1399

بهداشت عمومی انگلستان (PHE) است که خراش و جایگزین شده توسط یک سازمان جدید راه اندازی شده به طور خاص برای همه گیر coronavirus، با توجه به گزارش.

مت هنکاک، دبیر بهداشت، گزارش شده است که این هفته اعلام خواهد کرد که کار پاسخ همه گیر PHE خواهد شد با برنامه آزمون و ردیابی بیمه خدمات درمانی ادغام شده است.

یکشنبه تلگراف گزارش داد که این بدن جدید خواهد بود به نام موسسه حفاظت از سلامت، مدل شده در آلمان رابرت کخ موسسه، و تبدیل خواهد شد "موثر" ماه آینده، اگر چه آن را تا بهار آینده برای تکمیل تغییر طول خواهد انجامید.

این افزود که بارونس Dido هاردينگ، همتای محافظه کار و رئیس سابق TalkTalk مخابرات که در حال حاضر اجرا می شود تست و ردیابی، بود نوک به رهبری سازمان، با وجود انتقاد از اثر بخشی از سیستم ردیابی تماس انگلستان در هفته های اخیر.

به گزارش تلگراف، یک وزیر ارشد گفت: «ما می خواهیم علم و مقیاس را در یک بدنه جدید گرد Telegraphهم آوریم تا همه کاری را که می توانیم انجام بگیریم تا یک سنبله دوم کوروناویروس را در پاییز سال این سال متوقف کنیم»

"هدف موسسه ملی حفاظت از سلامت ساده خواهد بود: برای اطمینان از اینکه بریتانیا یکی از بهترین کشورهای مجهز در جهان برای مبارزه با همه گیر است."

گزارشی در تایمز روز شنبه نیز گفته است که ادغام بدنه بهداشت عمومی با تست ان.ای.سی.ای و تریس در دست بررسی است.

این حرکت آشکار پس از هفته ها انتقاد از PHE از Tories ارشد، که از بوریس جانسون به قراضه سازمان می شود.

Iain Duncan Smith رهبر سابق حزب محافظه کار در ژوئیه گفت که اگر نخست وزیر باشد و ادعا کند که آژانس به "غرور و بی کفایتی" مبتلا است، "PHE را لغو خواهد کرد"

در جریان سخنرانی در اواخر ماه ژوئن، آقای جانسون همچنین پیشنهاد کرد که نیاز به اصلاح بخش هایی از دولت وجود دارد که به ظهور همه گیر پاسخ "تنبل" می دهد.

...

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن