Coronavirus قوانین هنوز آن را غیر قانونی برای جمع آوری در گروه های بیش از دو پلیس هشدار جلوتر از داغ آخر هفته

آن باقی مانده است غیر قانونی به معاشرت در گروه های بیش از دو در تحت coronavirus قوانین پلیس هشدار داده اند که

توسط SALAMNEWWS در 9 خرداد 1399

آن باقی مانده است غیر قانونی به معاشرت در گروه های بیش از دو در تحت coronavirus قوانین پلیس هشدار داده اند که انگلستان سر به دیگری گرم و آفتابی آخر هفته.

بوریس جانسون اعلام کرد که مستند به قوانین خواهد بود کاسته اجازه تجمعات تا شش نفر اما این تغییرات نمی خواهد به اجرا در آمده و تا روز دوشنبه.

تا آن حفاظت از سلامت مقررات به پلیس قدرت به دستگیری و یا خوب هر کسی برای "شرکت در یک گردهمایی در یک محل عمومی از بیش از دو نفر" به جز برای کار ضروری مقاصد و یا اگر آنها از همان خانواده است.

این قانون همچنین باعث می شود آن را غیر قانونی به خارج "بدون معقول بهانه" اگر چه لیست معافیت شده و گسترش یافته است.

در انگلستان افراد مجاز به ملاقات با یک فرد از خانواده دیگر خود را, اما و اسکاتلند و ولز و ایرلند شمالی را معرفی قوانین مختلف.

زمان آقای جانسون اعلام روز پنجشنبه سوال شد پس از داده ها نشان داد که مستند نقض سنبله در هوای گرم و آفتابی روز.

با درجه حرارت به اوج انتظار می رود به 26C این آخر هفته, ترس وجود دارد که مردم سیل برای دیدار با گروه دوستان و بستگان به رغم ادامه داد: محدودیت.

برخی از افسران پلیس که قبلا گزارش شده است که مردم نقض قوانین آورده بود تا خیابان داونینگ مشاور Dominic کامینگز بود که جریمه ندارد پس از ظاهر شدن به شکستن coronavirus قوانین.

Northumbria پلیس و جرم کمیسر کیم McGuinness را متهم کرد که دولت از ساخت یک "مجموعه ای از mistimed و بد توضیح داده پیام".

"از قبل از اعلام تغییرات به مستند پیش از وسوسه انگیز آخر هفته آفتاب نخست وزیر باید شناخته شده او که قرار بود برای ایجاد یک وضعیت است که دشوار است به پلیس," او اضافه شده است.

"این پیام به نظر می رسد مانند آن را با عجله به جلو به کمک به وزرا در یک موقعیت دشوار است."

افسران پلیس در یک ماشین گشت حرکت sunbathers در پارک گرینویچ (PA)

کار مشاور ایان گیلبرت از Southend در اسکس گفت: زمان تعدادی از دولت اطلاعیه ها "نبوده است مفید" برای مدیریت فضاهای عمومی.

"من فکر می کنم تمام راه که بحث رفته در طول هفته گذشته با کسب و کار مورد آقای کامینگز و آنچه را که شما استفاده کرده و متاسفانه منجر به یک مفهوم کلی است که مستند است," او اضافه شده است.

نخست وزیر سخنگوی رسمی گفت: "ما گفته ایم که هر جا که ممکن است ما را به یک دوره اخطار پیش از تغییرات ساخته شده در حالت ایده آل 48 ساعت یا بیشتر است که درست در این رابطه است."

روستایی که نیروهای پلیس در نقاط زیبایی از جمله محبوب سواحل و پارک های ملی باید بارها و بارها برای مردم به دور ماندن برای محافظت از ساکنان محلی از عفونت است.

مقامات هشدار داده اند که عادی نجات غریق گشت نه در عمل و امکانات از جمله بسیاری از اتومبیل پارک ها و توالت های عمومی باقی می ماند بسته شده است.

بر اساس قوانین جدید به اجرا درآمدن در دوشنبه مردم در انگلستان خواهد بود قادر به پاسخگویی در باغ های خصوصی در انگلستان برای اولین بار پس از مستند آغاز شده است.

اما خیابان داونینگ اعتراف کرد که پلیس نیست و باید از این قدرت برای ورود به خانه برای بررسی اینکه آیا بیش از شش نفر در جلسه هستند و اگر آنها را مطیع اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است.

نخست وزیر سخنگوی رسمی گفت: "آنها باید از این قدرت برای ورود به یک خانه به طور جداگانه اگر آنها بر این باورند جدی و جنایت در حال وقوع است اما از نظر مقررات آن را اجازه نمی دهد آنها را برای ورود به خصوصی خواص.

"من مطمئن هستم که اعضای عمومی را نشان می دهد حس مشترک و می خواهد به رعایت قوانین است."

مارتین Hewitt, صندلی های ملی روسای پلیس اسلامی (NPCC) گفت: "هنوز هم وجود دارد یک مسئولیت همه ما را به رعایت مقررات تنظیم شده در هر بخش از بریتانیا و به دنبال بهداشت عمومی ارشاد به عنوان بهترین ما می توانیم که در خارج و در مورد.

"در طول این همه گیر افسران باید فقط اجرا به عنوان آخرین چاره را گرفته اند و یک حس مشترک رویکرد استفاده از اختیار خود و قضاوت در هنگام درگیر شدن با مردم است."

آمار و ارقام جدید منتشر شده در روز جمعه نشان داد که تقریبا 17,000 جریمه شده اند دست توسط پلیس در انگلستان و ولز از مستند مارس آغاز شد.

پس از محدودیت ها کاسته شد و در انگلستان در 13 مارس تنها 841 جریمه صادر شده توسط افسران در کشور که در آن به طور پیش فرض جریمه شده اند افزایش یافته و از £60 تا 100 پوند.

این NPCC گفت: اکثر مجازات شده بود دست به مردان در سن بین 18 و 24 در تعطیلات آخر هفته و "در طول دوره آب و هوای گرمتر".

این ملاقات در دفتر در روز جمعه نشان داد که در انگلستان ثبت شده پر آفتاب ترین بهار پس از ثبت در سال 1929 آغاز شد و در این ماه است به خشک ترین ماه مه برای 124 سال است.

بیش از 573 ساعت از آفتاب دیده می شد بین 1 مارس و مه 27, ضرب و شتم رکورد قبلی از 555 ساعت در سال 1948.

آفتابی آب و هوا پیش بینی به ادامه تا پایان ماه با درجه حرارت رود برای رسیدن به اوج از 26C در برخی از بخش هایی از انگلستان در این آخر هفته و افزایش بیشتر در هفته آینده.

اضافی و گزارش توسط بهبهانtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن