Coronavirus: نگه داشتن برخی از مستند اقدامات برای مقابله با تغییرات آب و اضطراری دولت خواست

دولت خواست شده برای نظر دادن شوراهای قدرت برای حفظ مستند اقدامات مانند دوره بسته شدن خیابان ها برای مبارزه با

توسط SALAMNEWWS در 31 اردیبهشت 1399

دولت خواست شده برای نظر دادن شوراهای قدرت برای حفظ مستند اقدامات مانند دوره بسته شدن خیابان ها برای مبارزه با تغییرات آب و اضطراری است.

یک کراس, پارتی, گروهی از نمایندگان مجلس نوشته شده به جوامع وزیر رابرت Jenrick به هشدار می دهند که انگلستان "نمی تواند به سادگی به حالت عادی بازگشت" به عنوان همه گیر-محدودیت اجرا به آرامی کاسته.

این نامه گفت: این بیماری همه گیر است "برجسته ارتباط بین تراکم و آلودگی و سلامت عمومی و کیفیت ما شهرها و شهرستانها" و به نام وزیران برای قرار دادن "مقابله با تغییرات آب و اورژانس در قلب ما بازیابی".

اقدامات پیشنهاد شده شامل اجازه دادن به مقامات محلی برای بستن خیابان به ترافیک در زمان تعیین شده و حمایت از تغییرات به شهری سفر incentivising شورا به ارائه دوچرخه سازی و شارژ امتیاز برای اتومبیل های برقی.

می آید پس از تحقیقات رهبری در دانشگاه ایست آنجلیا در بر داشت روزانه کربن تولید گازهای گلخانه ای کاهش 17 درصد در ارتفاع مستند در ماه آوریل با کاهش مراقبت سفر مسئول تقریبا نیمی (43 درصد) از کاهش جهانی انتشار گازهای گلخانه ای.

اما منجر نویسنده استاد Corinne لو Quere گفت: کاهش شدید شد و به احتمال زیاد به طور موقت به عنوان "آنها منعکس نمی شود تغییرات ساختاری در ابعاد اقتصادی حمل و نقل و یا سیستم های انرژی".

لیبرال دموکرات MP Iran Hobhouse که هماهنگ این نامه گفت: مستقل: "ما نمی توانیم بازگشت به 'عادی' پس از Covid-19 بحران است.

"این اقدامات معرفی شده توسط وزیر حمل و نقل برای ترویج استفاده از حمل و نقل پایدار هستند خوش آمدید اما بدون عبور دپارتمان فروش در آنها با شکست مواجه خواهد شد به یک تاثیر ماندگار بر ما چگونه سفر می کند.

"ما نمی توانیم فراموش کنیم که ما رو به یک آب و هوا اورژانس – این بیماری همه گیر بر ارتباط بین تراکم و آلودگی های بهداشتی و با کیفیت از ما در شهرها و شهرستانها.

"وقت آن است که به اقدام و سرمایه گذاری مجدد در جامعه ما فضاهای برای نسل بعدی."

این گروه همچنین گفت: وزیر باید با ارائه جدید برنامه ریزی و هدایت و حمایت مقامات محلی برای شناسایی و جداسازی مکان های امن برای کودکان به بازی و همچنین با توجه به حرکت به سمت اوقات فراغت و فرهنگ تمرکز بالا در خیابان.

نامه امضا شده توسط بیش از 20 تن از نمایندگان مجلس از جمله معاونت Dem اقدام رهبر آقا اد دیوی کار سابق سایه جوامع وزیر اندرو Gwynne و کلایو لوئیس سابق کار رهبری امیدوار.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب