Coronavirus: کمتر از نیمی از جمعیت ایران از دولت دست زدن به بحران های نظرسنجی ها نشان می دهد

مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن

توسط SALAMNEWWS در 18 خرداد 1399

مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن یک سهم و یا اشتراک.

نزدیک به نیمی از جمعیت بریتانیا رد از دولت را از دست داده و coronavirus بحران, بر اساس یک نظرسنجی جدید.

این نظرسنجی از 2000 انگلستان بزرگسالان بین 4 و 5 ژوئن توسط Opinium تحقیقات همچنین نشان داد که محافظه کاران سرب بیش از کار تنگ است در طول بیماری همه گیر.

برخی از 47 درصد مخالف از راه این دولت به کار گرفته است, بحران, در حالی که 44 درصد از سایتهای چگونه بوریس جانسون است که دست زدن به کار خود به عنوان نخست وزیر.

آن را محافظه کاران رأی به اشتراک گذاری در 43 درصد در حالی که کار لبه تا 40 درصد - بالاترین امتیاز از ژانویه تاکنون است.

هفت نفر از 10 نفر (71 درصد) فکر می کردم آقای جانسون مشاور ارشد دومینیک کامینگز باید اخراج او پس از مستند نقض.

و دو سوم معتقدند آقای کامینگز اقدامات آن را بیشتر احتمال دارد که مردم را شکستن قوانین.

آدم دروموند سر از رای گیری سیاسی در Opinium گفت: "مردم شروع به از دست دادن اعتماد به نفس در دولت توانایی حل این بحران – تصویب چگونه آنها در حال دست زدن به چیزهایی کاهش یافته است و از 65 درصد در ابتدای مستند فقط 34 درصد امروز.

"عمومی اشتها برای لغو مستند اقدامات باقی مانده است, حداقل, حتی رای دهندگان محافظه کار به احتمال زیاد به می گویند که همه چیز در حال منتشر شد بیش از حد به سرعت از بیش از حد به آرامی.

"در ضمن Keir Starmer را 'سازنده مخالفت' موقعیت است که در ادامه به پرداخت کردن با اد میلیبند نقشه کشی تقریبا سطح با بوریس جانسون در "بهترین نخست وزیر' سوال و همچنین سبقت PM در یک سری از رهبری ویژگی های مانند شایستگی و امانت."

می آید پس از تحقیقات توسط ایپسوس موری یافت می شود بیشتر مردم در نظر نخست وزیر نامطلوب از favourably, برای اولین بار از ابتدای ماه مارس ،

گزارش اضافی توسط انجمن مطبوعاتtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب