ایمنی کارشناسان هشدار می دهند که آمریکا نباید شامل خطرناک اتومبیل های آمریکایی

کارشناسان ایمنی باید از دولت خواست به حذف ما واردات خودرو از هر پست-Brexit تجارت مقابله با دونالد مغلوب ساختن

توسط SALAMNEWWS در 28 تیر 1399

کارشناسان ایمنی باید از دولت خواست به حذف ما واردات خودرو از هر پست-Brexit تجارت مقابله با دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و هشدار داد که آنها باید پایین تر استانداردهای ایمنی.

مجلس مشورتی شورای ایمنی حمل و نقل می گوید خودروهای وارداتی هنوز هم باید برای دیدار با استانداردهای بریتانیا برای برخورد با عابرین پیاده, کودکان و مردم بر روی دوچرخه – که بسیاری از ما از وسایل نقلیه نیست.

شورای نوشته شده به تجارت وزیر لیز خرپا هشدار است که ما استانداردهای ایمنی "بسیار کمتر از کسانی که مجاز برای خودروهای فروخته شده در انگلستان".

هشدار آینه یک ردیف بر ما واردات مواد غذایی و اینکه آیا مواد غذایی تولید شده به پایین ما رفاه حیوانات و استانداردهای ایمنی می تواند اجازه داده می شود به انگلیسی, سوپر مارکت تحت یک توافقنامه تجارت آزاد.

"توجه داشته باشید که ما در مذاکرات پوشش ایمنی مواد غذایی از ایالات متحده آمریکا معتقد است که در برابر پذیرش بالاتر انگلستان استاندارد. آن را به دنبال توصیف این به عنوان حمایت از تولیدات داخلی" این شورا گفت: در نامه ای به, Ms, خرپا اولین گزارش بی بی سی.

"ما نگران آن است که فشار برای کاهش استانداردهای ایمنی اعمال خواهد شد در مذاکرات مربوط به بخش خودرو.

"ما خودرو استانداردهای ایمنی هستند بسیار کمتر از کسانی که مجاز برای خودروهای فروخته شده در انگلستان است."

یک 2018 گزارش سازمان بهداشت جهانی که به بررسی قوانین و تصادفات در 175 سازمان ملل نشان داد که ما ترافیک مرگ و میر بود 12.4 مرگ و میر در هر 100 ، 000 -- در حدود 50 درصد بالاتر از قابل مقایسه با کشورهای اروپای غربی و کانادا و استرالیا و ژاپن است.

همان گزارش نیز گفت: ما عقب مانده و اروپا از جمله انگلستان در اجرای سازمان ملل متحد خودرو استانداردهای ایمنی.

سر از انگلستان حمل و نقل آزمایشگاه تحقیقاتی ریچارد Cuerden به بی بی سی گفت: "ما می دانیم که نخست وزیر و دیگران گفته اند بخش خودرو است که بر روی کارت به صورت یک تجارت جدید معامله پس از Brexit. آن را خوب به تجارت – اما آنها باید برای دیدار با قوانین ما در این زمینه است."

یک بخش برای حمل و نقل سخنگو گفت: "ایمنی جاده و یا استانداردهای زیست محیطی را نمی توان کاهش یافته به عنوان بخشی از یک توافقنامه تجارت آزاد با ایالات متحده آمریکا و یا هر کشور دیگر."

بریتانیا تجارت بین المللی, منشی, لیز خرپا برگ از 10 خیابان داونینگ (خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

سام لاو, سیاست های تجاری کارشناس و محقق ارشد در مرکز اصلاحات اروپا گفت: مستقل او انتظار می رود آمریکا به لغو تعرفه های اتومبیل های آمریکایی اما که این ممکن است منجر به بیشتر در جاده ها.

"دلیل اصلی ما ماشین نیست و بیشتر محبوب در انگلستان و اروپا لزوما تعرفه و یا نیاز به دیدار با استانداردهای دقیق آن این است که مصرف کنندگان را دوست ندارم آنها را بسیار" او گفت:.

"من انتظار می رود هر گونه موافقتنامه تجارت آزاد بین ایالات متحده و بریتانیا به حذف تعرفه های اتومبیل اما من انتظار نیست که منجر به بارهای بیشتر اتومبیل های آمریکایی در جاده ها در بریتانیا است."

مذاکرات بین ایالات متحده و بریتانیا با توجه به امضای تفاهم در ابتدای آغاز شده است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن