کوروناویروس "در عقب نشینی' به اسکاتلند پرونده جدید مرگ و میر برای دومین روز پی در پی می گوید ماهیان خاویاری

جدید کروناویروس مرگ و میر گزارش شده در اسکاتلند برای دومین روز متوالی Nicola Sturgeon گفته است. اولین وزیر گفت

توسط SALAMNEWWS در 19 خرداد 1399

جدید کروناویروس مرگ و میر گزارش شده در اسکاتلند برای دومین روز متوالی Nicola Sturgeon گفته است.

اولین وزیر گفت: ویروس بود "در حال عقب نشینی است اما نه رفته" و از مردم خواست تا همچنان به رعایت توسط دولت اسکاتلند راهنمایی برای جلوگیری از تازه سنبله در عفونت.

Ms ماهیان خاویاری گفت که روز دوم در یک ردیف بدون هیچ گونه ثبت شده مرگ و میر "بسیار دلگرم کننده" اضافه کرد: "من نمی توانم به شما بگویم چه مدت من باید منتظر قادر به گزارش چنین توسعه و من می دانم همه شما باید اشتیاق به شنیدن آن است."

صحبت کردن در یک جلسه مطبوعاتی در ادینبورگ اولین وزیر گفت: "ما هنوز هم باید احتیاط. ما می دانیم که از هفته گذشته که مرگ و میر کمتر تمایل به ثبت نام در تعطیلات آخر هفته پس از آن است که هنوز هم بسیار محتمل است که بیشتر Covid مرگ و میر ثبت خواهد شد در روزهای آینده.

"اما من بسیار امیدوارم که ما ادامه خواهد داد برای دیدن مداوم کاهش است."

او گفت که هر شکل نشان داده افراد "که از دست دادن یک منبع از غم و اندوه به بسیاری از" و تمدید او تسلیت به کسانی که عزیزانشان را از دست داده به ویروس.

Ms ماهیان خاویاری تشکر های عمومی برای ساخت دردناک قربانی از دست رفته مجالس ترحیم و یا دوری از عزیزان در طول مستند.

"من می دانم که شما گوش دادن به من گزارش آمار که در حال حاضر به رفتن در جهت مثبت شما خواسته خواهد شد اگر این فداکاری ها باقی می ماند لازم است," او گفت:.

"سهم من از ناکامی در زمان نیز هست. اما چسبیده با این یک بیت دیگر واقعا مهم نیست. این دردناک است اما لازم است قربانی ما به ارمغان آورده اند به جایی که ما امروز با این ویروس در حال عقب نشینی است.

"در عقب نشینی شد و هنوز هم به عنوان یک خطر واقعی به خصوص برای ترین بالینی آسیب پذیر است."

آسیب پذیر و مردم باید همچنان به سپر برای محافظت از خود از coronavirus Ms ماهیان خاویاری گفت: گسترش مشاوره برای افراد در معرض خطر به ماندن در خانه تا 31 جولای.

با این حال او گفت که او امیدوار بود قادر به حرکت به ارائه "مشاوره طراحی" چگونه برای محافظت از خود از ویروس.

از ژوئن 18, کسانی که محافظ - مگر اینکه آنها در مراقبت از خانه - قادر خواهد بود به ترک خانه خود را برای ورزش روزانه اما نمیتواند در ورزش و یا رفع آن از دیگر خانواده ها.tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن