کوروناویروس: قرارداد جدید سرکو را متوقف کنید تا خدمات آزمایشی و ردیابی را اجرا کند، کار می گوید

روزنامه نگار مستقل در سراسر جهان خبرنگارانی را استخدام می کند تا روزنامه نگاری واقعا مستقل ی را برای شما به ا

توسط SALAMNEWWS در 20 مرداد 1399

روزنامه نگار مستقل در سراسر جهان خبرنگارانی را استخدام می کند تا روزنامه نگاری واقعا مستقل ی را برای شما به ارمغان بیاورد. برای حمایت از ما، لطفا ً به یک کمک توجه کنید.

یک قرارداد پرسود جدید برای غول خصوصی سرکو برای اجرای خدمات تست و ردیابی باید متوقف شود، کار می گوید - استدلال می کند که مبادرت به خطر افتادن بیش از حد بالا به "تحمل شکست".

دولت مصراست که در تصمیم گیری در اواخر ماه گذشته، در میان انتقاد های افزایش یافته از شرکت در پیدا کردن و جدا کردن موارد کوروناویروس، بیشتر £ 300m را شل نکنید.

در عوض، این سیستم باید توسط رهبران بهداشت عمومی محلی، که ثابت کرده اند آنها موفق تر در ردیابی تماس های افراد آلوده به رهبری، کار گفت.

تماس پس از آن نشان داد که تنها 56 درصد از تماس های نزدیک به کار گرفته آنلاین و یا توسط مراکز تماس اجرا شده توسط Serco و Sitel، یک شرکت خصوصی دوم استفاده می شود، در حال رسیده است.

در مقابل، 90 درصد توسط بلکبرن با شورای دارون تماس گرفته شد، یکی از تعداد رو به رشد سالن های شهر های اغراق شده در حال حاضر راه اندازی سیستم های خود را.

این موفقیت به جای شماره 0300 که توسط سیستم متمرکز "جهان کتک" بوریس جانسون استفاده می شود، به دانش محلی و شماره تلفن بلکبرن، که سوء ظن را برانگیخته است، پایین گذاشت.

حالا کار به مت هنکاک، دبیر بهداشت نوشته است که بگویند قرارداد سرکو باید مورد تاثر قرار گیرد زیرا «بی اثر است و برای هدف مناسب نیست».

این دیدگاه ما است که هیچ بودجه اضافی نباید به عنوان بخشی از این قرارداد به سرکو داده شود، این نامه می گوید، از دبیر بهداشت سایه، جاناتان اشورث و ریچل ریوز، وزیر دفتر کابینه سایه.

جفت اضافه کرد: "خطر بیش از حد بالا به تحمل شکست در هر دو عمل و یا طراحی این خدمات عمومی بسیار مهم است.

...

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن